960
banner
  • IXEMGabeo
    #640
    jobban belegondolva kurvara eletszerutlen jelenet volt...egyedul azt talaltak ki jol hogy a haldoklo Alejandro odaoson a buszhoz es beinditja...az egy jo otlet volt a karakter is szeretheto volt, de vicc, hogy igazabol azon a teruleten igy elkaptak a zombik oket akik eleve baszott lassuak...
  • Dynamic
    #639
    A falu valami hegytetőn vagy sziklaormon volt, egyetlen kiút volt, amit busszal elzártak, szóval önként besétáltak egy klasszikus halcsapdába. Elég ostobán bántak a tölténnyel, soroztak meg a levegőbe lődöztek, szóval esélyes, hogy 1-2 perc alatt ki is fogytak. Amúgy nem hiszem, hogy sok értelme lenne elbújni az egyik vacak lakókocsiban és várni a semmire, miközben szép lassan az egész területet elözönlik a zombik, minden négyzetméterre jut egy és akkor már főleg nehéz kiosonni.Talán megpróbáltak kitörni az egyetlen kijáraton, csak hát az is esélytelen volt már.
    Az országúti banditákra viszont tényleg nincs mentség.
  • grebber
    #638
    Tudom persze klissé lesz meg bármit bele lehet magyarázni ,de.....

    - Hogy mentek be a zombikhoz? Only fegyverek egyiknél se volt se tatyó se szüttyö se semmi. ÉRTSD jól nincs utánpotlás. Már a befele uton is lelöttek pár zombit.

    - Mennyi zombit kaptak a nyakukba? Kurva sokat . Aki akarja megállíthatja a képet és meg lehet számolni mennyi fegyveres csóka volt és mennyi zombi...

    - + mivel azt hitték mennyire rajok szarrá lőtték az eget.

    Nos csak halkan jegyzem meg egy fegyver tára NEM VÉGTELEN KAPACÍTÁSÚ.

    = Szarrá "szedték" őket a zombik ennyi.

    Az más kérdés ,hogy elfutok és felkapaszkodok az épületekre és elmegyek másfelé ,de mivel sorozat ilyen értelmeszerűen fel se vetődött mert direkt nem így lett megírva. A jófajta menekülésekre egy másik sorozat a Walking Dead van
  • Madi92
    #637
    Én azt még betudtam annak, hogy összefosta magát, mikor meglátta Nicket a halottakkal sétálni.
    Viszont, mikor tizenvalahány állig felfegyverzett embert megzabálnak a lassú zombákok, mikor körül vannak véve olyan hellyel ami simán védhető, még akár közelharcban is, na azt nem hiszem el. Főleg annak tudatában, hogy az alapsorozatban Rickék mit leműveltek, mikor védték a városukat.
  • Prof William
    #636
    Ez kb ugyanaz a szituáció mint amikor a két országúti bandita hagyta magát megenni pár résszel ezelőtt...
  • Devv
    #635
    Ja, a gengszter csapatot túl könnyen kinyírták, ha el is fogy a töltényük ezer helyre bezárkózhattak volna.
  • IXEMGabeo
    #634
    hmm ez erdekes volt...elfajult a helyzet...Travis muvelete lancreakciot inditott el es hirtelen Helenaek ellenuk fordultak...nem csodalkozom rajta, de hogy Victor miert maradt ott az rejtely...

    Nickek jol beszivattak a bandat:D, Alejandro utolso cselekedete miszerint beinditotta a buszt sikeresnek bizonyult

    egy valamit nem ertek...hogy a viharba nem tudtak elmenekulni fegyverrel a kezukben:DD, ennyire benak lettek volna raadasul meg meg sem ettek oket a zombik csak atvaltoztak mindannyian...ezen kivul a jeleneten kivul rendben volt az evadzaro
  • IXEMGabeo
    #633
    Ofelia...fuck mindig elirom a nevet ebben a sorozatban:D
  • IXEMGabeo
    #632
    14. resz nagyon odavert....Travis beindult a vegen...bar nekem meg mindig ketsegeim vannak Christ illetoen...ilyen konnyeden kiirtak volna?? Hisz egesz jo gonosz karaktert varazsolhattak volna belole...

    Alejandro pedig, mint kiderult nem volt immunis:(( nem volt jo vezeto igazan, mert hazudott, de legalabb hitben tartotta az embereit...Nickeknek menniuk kell egyertelmuen...

    kivancsi leszek Oliviabol mit akarnak kihozni...hirtelen nagy gyilkologep valt belole miutan hatrahagyta edesapja emleket
  • grebber
    #631
    Tipikus emberi nyomorékság. Ha a valóságban is ilyen látnék egyből kinyírnám magam....

    Világ**szom van majdnem mindent a zombik uralnak. De basszunk az összeforgásra a maradék emberekkel nyírjuk ki még egymást ......
  • Devv
    #630
    2x14:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 2 kis patkány megérdemelte! :)
  • Madi92
    #629
    Laza. :D
  • RatBaG #628
    http://index.hu/kultur/media/2016/10/03/konyorogtem_hogy_bezuzhassak_egy_koponyat/
  • MoRT2195
    #627
    Ő már sok mindenben szerepelt. A "The 100" sorozatban is nagyon jól alakított, ott nagyon imádtam.. :D Itt se rossz, de itt nem olyan jó a karaktere, de erről már nem ő tehet.
  • IXEMGabeo
    #626
    ja csak ketfelekeppen irhatjak a nevet, de igen ra gondoltam
  • Janika114
    #625
    Van, csak nem így írják. Alicia-ra gondolt.
  • Seten
    #624
    Ilyen nevű szereplő nincs is benne.
  • MoRT2195
    #623
    Ki az az Alisha? Én tegnap jutottam el végre a 2. évad 13. részéig, de nem tudom ki az az Alisha.
  • eddaniel
    #622
    Mikor lesz teljesen elterjedve ?
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2016.10.03. 13:06:18
  • IXEMGabeo
    #621
    gondoltam,hogy nem olte meg, de egyetertek a szineszi jateka meg az arckifejezese tiszta olyan volt...

    nekem Travis gyenge szereplo minden szempontbol....szineszileg is...Madison is...

    fura mod a fiatalok alakitanak jot...foleg Alisha es Nick
  • Devv
    #620
    Abszolút nem, én azt hittem Travis hagyja ott a kölyköket.
  • MoRT2195
    #619
    Hát szerintem senki se gondolt erre. :D Persze, majd pont a puhány apuci megöli a saját fiát, aki amúgy főszereplő.
  • Quantumleap
    #618
    Nem jól találták el a drámai arányokat ennél a résznél. Tegye fel a kezét, aki Travis “Nem volt más választásom.”-kijelentése után nem arra gondolt, hogy megölte Christ.
  • akyyy
    #617
    ezek szerint igaz:

    22:00

    Fear the Walking Dead(18) (am. horrorsor., II./14. rész, 2016)
    22:45

    Fear the Walking Dead(18) (am. horrorsor., II./15. rész, 2016)
  • eddaniel
    #616
    Az IMDb szerint az évad két utolsó része ugyanaznap lesz, (Okt. 2-a) vajon így lesz vagy csak elírás.
  • haxoror
    #615
    Persze hogy tudtak eddig is a hotelről de ők úgy tudták hogy tele van zombival, és tele is volt amíg Madisonék ki nem takarították, na erről viszont nem tudott senki így nem is mászkáltak arra mert minek.... persze amikor Madison felkapcsolta a villanyt nyilvánvaló lett hogy a hotel most már oké, na ezért jönnek most mindenfelől. Azt se felejtsd el hogy ez már az apokalipszis, nincs már sehol áram meg közvilágítás így este a hotel fénye volt az egyetlen látnivaló, MINDENKI észrevette aki a környéken volt.
  • Prof William
    #614
    Konfliktusnak, elég lett volna annyi hogy az egyik kokótól kissé beállt mexikói nehézfiú úgy vélte volna hogy Nick furán néz rá és ezért meg akarta volna' rendszabályozni. Ez ugyanúgy elvezethetett volna ehhez az eseményhez, mint ez kamu csokis dolog...
  • Seten
    #613
    Ezen a csokin logikázni teljesen felesleges.
    Szerintem mindenki egyetért azzal, hogy dramaturgiailag ezt a konfliktust nem így kellett volna felvezetni. Pont. ;)
  • MoRT2195
    #612
    Azt mondta, hogy "csak azt ami szükséges". De hát most na, szerintem ha Nick mondta volna a végén, hogy "had tegyem már a tetejére" akkor csak megengedte volna. Attól a csokitól nem dőlt volna össze a világ, nem törik ki a kocsi kereke, és nem kell kipakolni semmit a kocsiból, senkit és semmit nem zavart volna az a csoki a kocsiba.

    IXEMGabeo: Oké megoldotta, de itt maga logika hiánya zavar, hogy mennyivel egyszerűbb lett volna, ha a kocsira rakja, és nem kockáztat teljesen feleslegesen. Nem tudhatta, hogy mi lesz ha rajta kapják.
  • Darthmushroom
    #611
    nekem úgy rémlik h a csaj szólt rá h ilyeneket nem vesznek, gondolom ezért rakta zsebre a kocsi helyet.
  • IXEMGabeo
    #610
    en sem gondolom igy, mert akkor egyaltalan nem panikolt volna be...

    amugy en ezen a csokis dolgon nem akadtam ki hisz megoldotta a helyzetet, de amiket leirtal azokkal egyetertek...ez a hotel lampafeny ez elegge ellentmondasos jelenet volt
  • IXEMGabeo
    #609
    9. resz gaz volt, de azota volt 1-2 jobb epizod is....

    itt viszont tulzasnak ereztem, hogy Jamest lelottek...Chris az gyogyos azt eddig is tudtuk, es eleg hamar az apja ellen fordult...

    na most az a mocsok Brandon ott var a hotel kapujanal a masik tarsaval..lesheti, hogy Travis beengedi-e vagy sem...nekem az a gyanum, hogy Chris nem lesz ott o levalt a csapattol
  • MoRT2195
    #608
    Nem, csak egy kocsival pakolhattak el. Mondta is a csaj, hogy kettő a megállapodás, a csávó meg mondta, hogy már nem és bementek eggyel. Na ekkor rakta el Nick a csokit, és amikor kimentek, rajta kapták és leakarták vágni a kezét, de akkor annyira megfenyegette őket Nick, hogy nem levágták a kezét, hanem bepakolhattak még egy kocsival. De a lényegen ez nem változtat, egy kocsiba is befért volna az a kis csoki, nem foglalt volna szinte semmit. Lehet amúgy, hogy Nick terve eleve az volt, hogy rajta kapják és saját javára fordítsa a helyzetet, de erősen kétlem.
  • Devv
    #607
    Mind a 2 srác ott volt a kapunál, de Chris-t nem mutatták.
  • Prof William
    #606
    "2. Nick mi a rákért nem rakta azt a kib***ott csokit a bevásárló kocsi tetejére, a vizekre? Simán oda fért volna, főleg, hogy olyan hülyén pakoltak be, hogy rengeteg volt a kocsiban a kihasználatlan hely, ahova simán betudta volna rakni a csokit."

    Ráadásul azt mondták hogy "Két kocsi. Amennyi belefér..." Szóval azt a nyamvadt csokit tényleg csak rá kellett volna rakni. De ha nem is. Ki lehet olyan béna hogy észreveszik nála a zsebre vágott csokit? Dugta volna gatyájába...
  • MoRT2195
    #605
    Kicsit le vagyok maradva, most néztem meg a 9. részt, de annyi hülyeség volt benne, hogy az már tényleg fáj.

    1. Azt mondja Alicia, hogy felmennek szétnézni cuccokért. Erre az anyja mondja, hogy nem. Majd Alicia mondja, hogy dehát körbe jártuk az egész hotelt, üres teljesen, biztonságos. Na akkor utána hogy van az, hogy félve mennek az egész hotelba, és azt se tudják mi hol van? És ugye találkoznak zombikkal is.

    2. Nick mi a rákért nem rakta azt a kib***ott csokit a bevásárló kocsi tetejére, a vizekre? Simán oda fért volna, főleg, hogy olyan hülyén pakoltak be, hogy rengeteg volt a kocsiban a kihasználatlan hely, ahova simán betudta volna rakni a csokit.

    3. Madison és Strand most ezt komolyan gondolták? Van tapasztalatuk már bőven, azt erre az egyik elkezd zongorázni, a másik meg poharakat összetörni, hogy biztos meghallja őket a környéken minden járkáló (és esetleg túlélő).

    Ez a rész annyira felb***ott most komolyan, hogy engem sorozat vagy film nem tudott még ennyire felhúzni. Általában megnézem a legrosszabb filmeket is gond nélkül, max unatkozok kicsit rajtuk, de ez most nagyon felhúzott. Tényleg ennyi hülyeséget egy olyan sorozattól, amitől azért többet várna az ember... :/
  • grebber
    #604
    Számomra elég érdekes ,hogy a sok ember aki ott burjánzott a hotel kapunál az eddig vak volt és világtalan?
    Mivel "hirtelen" ott teremtek eddig is tudtak a hitelről mert egy ekkora minstrumot nehéz nem észrevenni.

    A felirat miatt meg mindenki öntudatra ébredt.... Egyre gagyibb dokgokkal van tele :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.27. 08:28:31
  • Kori
    #603
    rész végén megjelent az egyika hotel kapujánál amelyik lelötte ahaverját
  • Kori
    #602
    lassan itt is elkezdhetnének hullani a főszereplők, gondolok Medisonra meg Travisre
    ők ketten már nagyon tulzásba viszik a drámázást lásd legutobbi rész
  • Seten
    #601
    Egyértelmű volt, hogy elszakad tőle. Attól a dilistől jobb minél távolabb.