960
banner
  • Prof William
    #40
    Nézem Az AMC műsorújságát ITT de sosem az van amit mutat. Most például a "Normandiai partraszálláshoz vezető út" helyett valami "A X-1 tengeralattjáró" c film van.

    Tegnap is a Sunshine helyett valami Sztrácsinálót-t adtak.

    Kérlek nyugtassatok meg, hogy MO-n csak 1 AMC létezik és ezen fogják adni a Fear-t... Direkt nem töltöttem le mert kíváncsi leszek rá, hogy milyen magyarul.

    Mondjuk a Breaking Bad-ot itt nézem újra magyarul + Fargot is itt adták, szóval reménykedek, hogy semmi gixer nem lesz.

    Amúgy miért próbálna bárki is karót döfni a szívükbe, vagy ezüstöt? Ezek a lények elég nyilvánvalóan se nem vámpírok, se nem vérfarkasok...

    Amúgy a Last of Us c. játékban is eljátszották ezt hogy senki sem ismeri zombiket mert pl a Dawn of the Dead plakát helyett Dawn of the Wolf volt. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.08.24. 19:12:07
  • Quantumleap
    #39
    De azért akkor is érdekes belegondolni, hogy itt egy párhuzamos világ, ahol a zombik semmilyen formában nem léteznek a tudatban. Gondolom, akkor itt Rob Zombie sem létezik, vagy ha igen, más néven nyomja. De oké, zombik nincsenek. De mi a helyzet a vámpírokkal, vérfarkasokkal meg ilyenekkel? Ezekre esetleg reflektálhatnának, és lehetnének olyan jelenetek, hogy valaki karót próbál a szívükbe szúrni vagy ezüstgolyóval agyonlőni őket. Vagy ebben a világban csak olyan horrorok léteznek, ahol emberek gyilkolnak?
  • szabii98
    #38
    Tökéletesen összefoglaltad ahogy érzek :D
  • tigeroo
    #37
    első rész összefoglalva egy gifben:



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bakker, röhögöm az egészet, unom, jajj mi ez a lassú tempó, köcsög drogos gyerek hagyjuk már meghalni. erre a vége. atya ég, ez a srác aztán nem lacafacázott! milyen hidegvérű gyilkos lesz ha már most így csípőből elgázolta (2x is) a dílerét... bedessz
  • Pares
    #36
    Brutális volt az első rész, szépen fokozatosan nőtt a feszültség, tetszik.
  • Prof William
    #35
    Vagy ő lesz majd a a felnőtt Carl aki a folyamatos faxságaival majd mindig jól bajba sodorja a csapatot amíg végre meg nem eszik...
  • Szabi #34
    iZombie pl. ezért is jó, ott jászanak zombis játékokkal, sőt a főszereplő zombi csaj néz zombis filmeket.. :D
  • StrikeFor
    #33
    na igen...anno apám engem is bevitt az ALIENS-re..:) nem is aludtam 2 hétig utána :D
  • grebber
    #32
    Most őszintén szerinted a mai világban ki tartja be ezek a korhatáros cuccokat?
  • StrikeFor
    #31
    mondjuk az a szál totál faszság...gondolom a tini korosztály miatt....viszont azok meg elméletileg nem nézhetik a sorozatot....vagy de?
  • Montanosz
    #30
    az annyira jelegtelen karakter hogy észre se vettem :-D

    közben eszembe jutott hogy biztos azért ilyen a srác mert az első évad végére erős lelkületű zombivadásszá fog átalakulni..
  • StrikeFor
    #29
    + a kiscsaj
  • Montanosz
    #28
    jo volt, bár a drogos srác nagyon idegesitő
  • StrikeFor
    #27
    ohh! na ezt nem tudtam! akkor soory :P ezen felfogásban nézem tovább! tenkes!
  • Prof William
    #26
    A rendező konkrétan kijelentette hogy a Walking Dead univerzumban a zombi ismeretlen dolog. Olyan szinten ismeretlen hogy nincsenek zombifilmek, játékok, könyvek stb... Az élőholtak sosem jelentek meg a filmes, képregényes stb. kultúrában...

    Ezért "zombiszűz" ott még mindenki mert azt se tudják mi az.

    Nálunk bezzeg valószínűleg az leső jelek után az emberek fele vágni, hogy mi az.

    Emlékszem anno a HighSchool of the Dead(animációs sorozat) az első 5 percében lement hogy "Te jó ég ez olyan mint valami film/videójáték! Ezek élőhalottak!"

    Csak itt pont a lényeg veszne el... hogy hogyan reagálnak az emberek amikor mindennapi életükbe belecsap ez az elképzelhetetlen helyzet.
  • StrikeFor
    #25
    na jó példa,mert a többség ott is csak bambán néz :P
  • grebber
    #24
    Futhatsz ....főleg ha Z Nation-os sprinter zombik lesznek majd
  • StrikeFor
    #23
    na ez az,de ettől lesz unalmas............miért nem leehet a valós emberi reakciókat beletenni és aköré írni a filmet?

    én látnék egy ilyen Zombit azonnal vagy futnék vagy addig ütném amíg mozog
  • szabii98
    #22
    Ha jól emlékszem, a TWD is másik univerzumban játszódik, így simán előfordulhat hogy nemtudnak arról a szóról sem hogy zombi :)
  • grebber
    #21
    Bazeg akkor nem lehet húzni mint a rétestésztát......

    Ezt kb minden filmre rá lehetne mondani ,szóval elég gyenge ami írtál.
    Ennyi erővel a horrorfilmben szereplők se néztek soha horrorfilmet és nem tudják ha egyesével különválnak kinyírja őket a gyilkos ,szóval ők csak azért is mindig különválnak.

    Így van megírva ez a szerepük ennyi.
  • StrikeFor
    #20
    egy minimális dolog az ilyen filmekkel kapcsolatban ami minden Z filmben kikészít: ezek valami kibaxott másik dimenzióban élnek vagy ez a FÖLD? ,mert úgy nézik a Zombikat meg a nyilvánvaló jeleket /harapás,belelőnek 12-t de csak jön,halottnak hiszik de felkel stb.stb./ mintha valami újdonság lenne.....ezekben a világokban nem olvasnak könyveket? fantasy-t? nem néznek Zombi filmeket? fölösleges percek, vagy részek mennek el arra mire felismerik a dolog igazi voltát ,hogy ezek bizony Zombik!!!
    Miért nincs olyan Zombi film amiben azonnal rávágják egy ilyen harapásos attack után,hogy ez ZOMBI mivel szétharapta a csókát,nem reagál arra,hogy szarrá vered egy vasrúddal és arra se,hogy beletáraztál.........

    biztos az én hülyeségem,de mintha ezek a karakterek fogyatékosak lennének.....
  • grebber
    #19
    Ja nem tudtam ,hogy 2015-ben még valaki tv-t néz.
  • Prof William
    #18
    A premier hajnal 3-kor volt egy időben az amerikai premierrel ma este 10 -kor meg az ismétlés lesz. Én majd azt nézem meg.

    Mindig hétfőn fogják majd adni.
  • grebber
    #17
    Esti részt?

    S1.E2 Aug 30 at 9:00 PM on AMC
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.08.24. 09:31:31
  • Prof William
    #16
    Mivel elméletileg ez az egész sorozat koncepciója érdekes lett volna ha már az első részben vágják a dolgot. :)

    Kíváncsian várom az esti részt.

    Tegnap eléggé megkavarta a műsorrendet az AMC (a Napfény helyett két másik film ment) de remélhetőleg a ma este nem lessz ezzel gond és indulhat a zombulás...
  • grebber
    #15
    Nem volt rossz. Szegénykéknek még nem esett le ,hogy itt márpedig már zombi attack van
  • Prof William
    #14
    Nézte valaki a hajnal 3-as premiert? Nem voltam akkora fan, hogy fennmaradjak addig, de ma este 10-kor ott leszek a TV előtt.
  • zaki
    #13
    +fav
  • Quantumleap
    #12
    Nyilván reklámok nélkül 64 perces. (Bruttó 90->Nettó 64)
  • Szabi #11
    reggel kiderül :D
  • Prof William
    #10
    A pilot epizódot 90 percesnek írják, viszont máshol meg azt olvastam hogy 64 perces lesz...

    Hétfőn mindenképpen kiderül majd.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.08.23. 09:47:37
  • Prof William
    #9
    Szerintem semennyire... Elmagyarázzák a koncepciót + közben láthatunk jeleneteket a trailerből + talán 1-2 új villanást + a netre kikerült első 10 percből is van pár jelenet.

    Ha még egy trailert/klippet se néztél belőle akkor talán spoileres...
  • Quantumleap
    #8
    Mennyire spoileres?
  • Pares
    #7
    +fav
  • Szabi #6
    jól hangzik, hamarosan meglátjuk.. :)
  • Prof William
    #5
    Hamarosan itt a hétfő...

    Addig is itt egy magyar nyelvű verkvideó...

  • Quantumleap
    #4
    Szerintem is itt legyen kibeszélve a sorozat, hátha akadnak olyanok, akik az anyasorozatot (ha lehet így nevezni) nem látták, és valamiért úgy döntenek, evvel kezdik. Tehát a legjobb, ha amonnét nem is nagyon spoilerezünk, legfeljebb külön jelzéssel.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.08.19. 22:21:20
  • Prof William
    #3
    Jövő hét hétfőn kezdődik a zombiapokalipszis...

    Addig meg...

    Fear Fórum címmel kibeszélős műsor lesz az aktuális Fear the Walking Dead részről.

    Online lesz, de azt halottam hogy elméletileg hétfőként az éppen aktuális rész után is adásba kerül majd.



    Érdekes próbálkozás.
  • Montanosz
    #2
    dehogy, köszi)) +fav
  • HuNNter
    #1
    Megnyitom hiszen más szálon fog futni így más témát is kell majd kibeszélni, ha rosszul gondoltam hogy nem kellet volna külön témát nyitni, akkor kérem töröljétek... :)


    Utoljára szerkesztette: HuNNter, 2015.06.09. 20:35:30