960
banner
  • MAstudioHD
    #360
    A kínai csaj, aki lehúzza a sötétítőt, az nem az orvosnő az első részből?
  • Tikal #359
    Dobtak gránátot? akár kézit akár karabélyból? Nem emlékszem. Nem voltak ezek felkészülve semmire sem.... persze egy héttel korábban meg mindenkit rendbe raktak, aztán jól bezárták őket a stadionba, egész LA-t :D
  • Dagohun74
    #358
    Hát megnéztem és ..... Ennyire balf@sz hadsereget 1 méterről lövik a Z-ket, és egy nem eset el. Vak lőszer volt mindnél vagy ennyire bénák voltak. Tudták miként lehet leteríteni őket akkor miért nem találtak el egyet se ahol kell 1 méterről? Nem csoda hogy kipusztult Los Angeles. Rick-ék egy késsel megoldoták volna a tábor védelmét.
    Utoljára szerkesztette: Dagohun74, 2015.10.06. 15:19:35
  • HuNNter
    #357
  • Madi92
    #356
    fejtsd ki kérlek..
  • Quantumleap
    #355
    Én, amit furcsállok, hogy más fórumon egyesek azon értetlenkednek, hogy Lizának miért kellett meghalnia, miért nem gyógyították meg csonkolással. Mégis mit vágtak volna le neki? Az oldalát?
  • RatBaG #354
    ti mit szívtatok? :DD
    tengeri hínár volt, és elsuhantunk a naplementébe...
  • Tikal #353
    LOL ez a rész.. szörnyű...
  • Prof William
    #352
    Ezt én is nézem.

    Ez a rész már némileg jobb volt de mindent összevetve közepes befejezése volt egy közepesen gyenge évadnak.

    Ezek szerint erre a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3 villanásra mutatott ezernyi zombira, másfél perc tűzharcra, valamint egy füstölgő városra és egy szar cgi hajóra (nem bírtak odarakni egy igazit? Mennyibe került volna arra az 1 jelenetre)
    mehetett el költségvetés 80%-a legalábbis az előző 5 rész "akciódússágéból" erre következtetek.

    Bővebb elemzést majd holnap...
  • Montanosz
    #351
    na épp azt akartam kérdezni, csak nem uszkáló z-k?
  • stargatelost
    #350
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most komolyan nyitva hagyták a kaput, amikor elautóztak? Végül is csak fél perccel előtte nézték szomorúan, akik ott maradtak. Úgy látszik az nem gáz, ha becsoszognak a zombik. Ami szintén az ő hibájuk lesz, hiszen kiengedtek kétezer zombit. lol


    Ez a két dolog elég gáz volt, ettől függetlenül nem volt rossz rész, meg évad.
  • haxoror
    #349
    Nem akarom spoilerezni, mi volt amit az utolsó pár másodpercben láttunk?
  • cylonflatus
    #348
    Biztos igazad van, én letölteni szoktam és azt nézem elejétől a végéig, és az első két részből szerintem semmit nem láttam a tv-ben. Viszont utána majd' az összes részbe "belebotlottam" a tv-ben, éjjeli bagoly vagyok, 3-körül általában még simán fönt vagyok. Így a 3, 4 és 5. epizódba is belenéztem az AMC-n és soha nem volt alatta felirat, ezért gondoltam, hogy ez a szokás.

    Totál egyetértek. Engem ebben az egész prequelben pont az a kivágott 9 nap érdekelt volna a legjobban. Szopjanak kutyát!
  • HuNNter
    #347
  • Prof William
    #346
    Egyetértek veled. A 3-ik részig csillogó szemekkel néztem de ott hirtelen volt egy nagy törés ezzel a "9 nappal később" -el ott nagyon megzuhant az érdeklődésem.

    Ha lett volna egy kis eszük akkor hadsereg még csak a 6-ik részben érkezett volna meg. Lehettek volna ők az évadzáró. És mondjuk a következő évad végére jött volna az be amit most van.

    Pedig sztem sorozatos keretek között is nagyon szépen meg lehetett volna oldani a káosz elharapódzását. Erre a 2-3 részben még csak mutatóban van zombi a 4-ik részben meg már kihalt a város? Elmehetnek a picsába.

    Vagy ennyire kellett a pénz a WD CGI-ben rothatdó zombijaira?
  • Kaplan
    #345
    Ez mondjuk ebben a formában nem igaz. Talán az első két részt néztem premier időpontján az AMC-n, akkor még volt szinkron. Aztán azóta már azt hiszem én is csak torrentről szedtem, a tegnapit kivéve.

    Nem tudom, hogy mi lesz a második évadban, de azt nem fogom megbocsájtani, hogy gyakorlatilag a kitörést elmismásolták.
  • cylonflatus
    #344
    Mert nem is volt hozzá felirat. A hétfő hajnali premier mindig eredeti nyelven ment.
  • MAstudioHD
    #343
    Külön-külön nézve a részeket nem volt gázos az évad, de a teljeset együtt összerakva tényleg nagyon össze van csapva, és még mindig nagyon zavar az a bizonyos "9 napos ugrás"...
    Jó rész volt a tegnapi, bár valamelyest kiszámítható volt mi lesz a vége
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már kb a 2.-3. rész környékén jósoltam itt, hogy Liza mama nem éri meg a 2. évadot.......pedig szerintem Ő még jó karakter volt.
  • toysoldier
    #342
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elég érdekes, hogy 2 ezer zombit engednek a többi emberre csak azért, hogy hármat kiszabadítsanak :D
    a végén lájza helyett inkább a winnetout kellett volna lelőni, kegyetlen irritáló, mondjuk majdnem mindegyik szereplő az
    összességében egy nagy nulla volt az egész "évad"
  • Kaplan
    #341
    Volt szerencsém megnézni éjszaka, angolul. Feliratot megint nem sikerült fabrikálni, legalább is az én set-top-boxom szerint. Nem volt rossz rész, de borzalmasan összecsapták ezt a sorozatot. :(
  • MAstudioHD
    #340
    Attól mert WD, akkor le kell ülnöd nézni, még ha utálod is?Ha azt mondják, hogy ugorj a kútba, mert k**va jó, akkor bele ugrasz?
    Érdekes vagy....
  • botyika
    #339
    nyilván mivel wd.
  • tigeroo
    #338
    pontosan, ugyan az megy mint a nagytesónál. a walking deadet a pilot óta nézem, de az elég is lesz:) ma kiderül, azért a finalt még megnézem
  • Pares
    #337
    Én csak röhögök a hozzászólásokon, annyira szánalmas. :D
  • Szabi #336
    reggel megint angolul adták ? :D
  • Madi92
    #335
    Annyira bírom, hogy ugyan az megy mint a nagytesónál. Mindenki szerint ótvarszar, de azért hétfőn már nézik is.
  • botyika
    #334
    na, ma lesz az utolsó része ennek a fostalicskának? (ha jólsejtem). remélem a kis feketehajú hülyegyereket megkapja valami zombi legalább. ő a legidegesítőbb az egészben.
  • tigeroo
    #333
    úgylátsizk hogy nem én vagyok a célcsoport. olyan érzésem van ezzel a sorozattal kapcsolatban, mintha csak azért készítették volna el, hogy még több embert "lefedjenek" a walking dead franchiseal, és tereljék a nézőket az anyasorozat felé ha még csak ezzel kapcsolódnak be. de semmi több nincs eddig benne. pedig jól indult az első pár rész.
  • tigeroo
    #332
    fú ez elég vérszegény volt és logikátlan
  • Sequoyah
    #331
    Persze a sok mai ujrafeldolgozasbol latszik, hogy az emberek igazabol nem uj tortenetre vagynak. Igazabol a kedvenc eddigi torteneteiket szeretnek ujraelni, de ugy mint ha elsore latnak megint. Tehat a legtobb film/sorozat ugyanazt a tortenetet adja el ujra es ujra, csak ujracsomagolva, hogy ujnak tunjon. Es az emberek imadjak.
    Szoval tartok tole, hogy megiscsak ugyanezt a sztorit (semmink nincs - talalunk/epitunk egy kozosseget - remeny - megtortenik a baj - semmink nincs) fogjak ujra es ujra eloadni szezononkent, par evig meg imadjak, aztan megunjak es akkor elkaszaljak a sorozatot, inditanak egy masikat helyette. Producer fejjel gondolkozva egy biztos es jovedelmezo befektetesnek tunik igy sajnos...:)
  • Sequoyah
    #330
    Lehetne ugy is folytatni ezt a tortenetet, hogy nem egy helyben toporognak. Hogy nem szakad szet az ujdonsult kozosseg, es kezdik elolrol az egeszet 3adjara is.
    En szivesen elneznem, hogy hogyan epul fol szep lassan ujra a civilizacio, lassan, a mostani "torzsi" kozossegebol szervezodve. Lennenek kihivasok es osszecsapasok meg mindig, ahogy a zombikkal is folyamatosan szembe kell nezni. De nem ujra es ujra ugyanazokkal a kihivasokkal neznenek szembe (rejtozkodo zombik/gonosz ember-hordak), hanem folyamatosan uj kihivasokkal.
    Es ehhez nincs szukseg a rejtely megoldasara, a "felhomaly" izgalmasabb tovabbra is.

    Amit ezzel szemben nem szeretnek latni (sajat egyeni velemeny), hogy kideruljon hogy vagy felresikerult laboratoriumi kiserlet, vagy valami titkos osszeeskuves, es erre fokuszaljon a sztori. Ezt mar lattuk 1000szer (Resident Evil, Revolution, stb...)
  • DasIsFuck
    #329
    Persze, ezt eddig is tudtuk, már legalább 4 éve lehet tudni, hogy az egész brand nem több mint egy sablon,zombiapokaliszis meghintve szappanoperával.

    Ezzel a magyarázattal egyébként csak az a baj, hogy kb 2-3 twd évad után már semmi jó dolgot nem adott hozzá a sorozathoz ez az emberek reakciója egy ilyen helyzetben dolog.

    Önmagában az is nevetséges, hogy a 6.évadra megint ott vagyunk, hogy találnak egy közösséget akik még mindig a "normális" világban képzelik magukat.
    Rickéknél is már nem hiszem el nekik, hogy ők még mindig valami közösséget akarnak találni ahol letelepedhetnek és nyugiban túlélhetik...
    Hát bakker, nem arról szólt ez az 5 évad, hogy mindig találtak valamit ami aztán kiderült, hogy rohadtul nem működött.

    A készítők még mindig az emberi rekciós baromságukkal jönnek, holott már 2-3 évada ez úgy ahogy van ki lett merítve, de nem baj, mert mindig van egy új közösség akikkel össze lehet boronálni a főcsapatunkat, hogy megint újra elő lehessen ezt adni..

    Ez a legnagyobb baja az egész twd szériának, nem tart sehova.
    Ezzel a sorozattal igazából 2-3 évadig el lehet ugyan azt játszani amit rickékkel csináltak, mert ezek a karakterek még elég frissek hozzá.
  • Dagohun74
    #328
    Vagy találkoznak Rick-ékkel és..... beszólnak neki. Fakereszt mindnek.
  • Prof William
    #327
    Végül is ha csökken a nézettség bármikor be lehet azzal fejezni, hogy "És ekkor hőseink nem voltak elég figyelmesek és megette őket egy csapat zombi, vagy kinyírta őket egy csapat bandita."
  • Dante73
    #326
    Én is tudom. Mindenki meghal, a többiek megsebesülnek.
  • Quantumleap
    #325
    Szerintem ez nem adna teljes lezártságérzetet. De amúgy a készítők azt nyilatkozták, ők már tudják, mi lesz a vége.
  • Sequoyah
    #324
    A logikus szerintem az, ha a millios zombiseregek szep lassan megszunnek, elrothadnak. Ez azt jelenti, hogy a virus bar megmarad, es a halottak felkelnek, joval kevesebb zombival kell megkuzdeni, es kontrollalhatova valik az egesz. Az uj civilizacio pedig megtanul egyutt elni ezzel, es ujjaepiteni a vilagot az uj szabalyok szerint.
  • Quantumleap
    #323
    Ami a vírust, meg a gyógymódot illeti, utóbbi nem is szükséges ahhoz, hogy lezártságérzetet kapjunk, ha egyszer befejezik. Arra látok esélyt, hogy majd az lesz a TWD, meg az egész hóbelevanc vége, hogy többnapos, fejlövés nélküli hullákat találnak, akik nem változtak át. És ebből rájönnek, a vírus elenyészett, az emberek szervezete pedig alkalmazkodott hozzá, nem lesz több zombulás.
  • Kaplan
    #322
    Valahol olvastam, talán itt, hogy esetleg a második évadban, egy flashback formájában választ kapunk ezekre a kérdésekre. Bár magam részéről sajnos nem gondolom, hogy ennek reális esélye volna. Ezt sajnos szerintem is rettenetesen elbaszarintották. :/
  • Quantumleap
    #321
    Az már igaz, hogy a készítőknek erről a 9 napos ugrásról illene nyilatkozniuk valamit.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.10.01. 21:14:05