960
banner
  • Kamionsofőr123
    #520
    Mi a fos volt ez a mai rész? Valaki el tudná magyarázni?
  • IXEMGabeo
    #519
    Chris karaktere nekem egyre jobban bejon...foleg azota miota a repulogepben jart es meg kellett olnie azt az embert...nem gondolkozik sokat csak lo es nyavajog...pont ettol hiheto a karaktere...

    Travis meg a felesege...ok meg mindig gagyik nem tudom oket megszokni...Salazar lanya meg olyan semmilyen...de Alicia (szineszno), se tulzottan teszi oda magat...Strand, Nick es Salazar viszik a sorozatot jelenleg, Chris pedig egyre jobb
  • IXEMGabeo
    #518
    teljesen igaz...a kinai csaj most az osszes hajon levore haragszik:D
  • Quantumleap
    #517
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem igazán értem, mire célzol. Mi köze van Negan húzásának ide a FWTD jelenlegi epizódjához?
  • haxoror
    #516
    Mert egy hülye tinédzser, idegesítő de mégis hihető a karaktere, lőáttam nagyobb idiótákat is IRL, többségük kinőtte.
  • haxoror
    #515
    Mire gondolt volna, hogy az öccse helyett Madison a sajátjukat egy másik... ööö sajátjukkal cseréli ki?
    A hajó nem kötött ki sehol ezt mindenki tudta és azt is hogy így esélyük sem volt új embert felvenni.

    Ott baszta el hogy belement a cserébe anélkül hogy beszélt volna az öccsével hogy megtudja hogy egyáltalán él-e még.
    Plusz csak egy szakács volt, nem valami karrier-bűnöző.
  • akyyy
    #514
    Engem az idegesített, miért kellet a kissrácnak kinyirni a túszt. nem megmondták , ne nyúljon hozzá?

    meg ha kinyírja, miért lő így mellé? VAZZE xDDDD

    a kiani csajt én se értettem,
  • Prof William
    #513
    Ekkora mocskos nagy fillert rég láttam. Vagyis nem is olyan rég... mikor is? Megvan! Az előző évadban! :)

    A kínai csaj eszmefuttatása valami elképesztően röhejes volt. "Szóval Strand elvágta a kötelet és ott hagyott meghalni ezért ln most RAJTAD állok bosszút, pedig te éppen hogy a védelmemre keltél." És hogy miért? Hát mert csak!
    Travis meg akkora balfxsz volt, hogy nem hogy két mondatban elmagyarázta volna, hogy mi helyzet hanem csak szomorúan nézett meg félmondatokat motyogott.

    Rohadtul rühellem ,amikor azzal akarnak konfliktust teremteni hogy a szereplők elbeszélnek egymás mellett és igaz hogy 2 mondattal meg lehetne oldani az egészet, de ők éppen azt a kettőt nem mondják ki.

    Arról nem is beszélve hogy FIGYELEM WALKING DEAD KÉPREGÉNY NEGAN SPOILER
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Negan elképesztően zseniális és geci húzását, egy ilyen béna csapatra lövik el és ennyire ötlettelenül. Így ha az eredeti sorozatban is meglépi ezt Negan, akkor már nem lesz akkora durranás.

    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.05.11. 09:15:41
  • IXEMGabeo
    #512
    nagyon ostoba volt a csavo...arrol nem is beszelve, hogy mielott a csere megesett volna levetettem volna vele a kendot a fejerol...alap,hogy erre gondolok, hogy az ellenseg at akar baszni...meg is erdemelte a marhaja Connors vagy ki...

    Akkor most Jack es a kinai csaj egyedul maradtak a hajon mi?
  • RatBaG #511
    jajj. annyira béna rész volt, hogy még reklamálni is elfelejtettem az übergagyi fogolycsere miatt.
    milyen fosztogató csapat vezetője megy fegyver nélkül egy ilyen találkára? hagyjuk már...
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.05.11. 03:07:25
  • akyyy
    #510
    na mi van? SEmmi?
  • IXEMGabeo
    #509
    jo nagy feleslegesseg volt...

    mindenutt a kepunkbe kell tolni a liberalizmust...utalom ezt a vilagot
  • grebber
    #508
    Minden sorozatba van/kell/muszáj ... szóval jön majd a csajos vonal is nemsokára.
  • Rhonin7
    #507
    " ÉLJEN" van már homkos vonal is! nem tudtam mi hiányzik!!
  • Seten
    #506
    Azért a jövő heti részt ki ne hagyd!! ;)
  • Darthmushroom
    #505
    remélem a készítők is tudják h vele nagyon is érdemes foglalkozni. egyenlőre nagyon úgy néz ki h vezető (főszereplő) lehet ha sok évadot megél a sorozat. am nem csak a karakter érdekes, hanem a színész is jól adja el.

    remélem a testvérével is kezdenek majd valamit... the 100 óta imádom a színésznőt :D megmutatta, mármint a színész h tud badass is lenne szóval remélem nem csak egy tinilánynak kasztingolták.
  • eddaniel
    #504
    fújj de sz@r ez a sorozat, de úútálom!!!
  • grebber
    #503
    Nick nagy jól küldi
  • haxoror
    #502
    számító ölelés, még mondta is hogy a családjáért teszi
  • Pares
    #501
    Ja, hogy már ebben a sorozatban is kibaszott fontos erőltetni az elbaszott devianciájukat, mert anélkül nem lehet. Undorító. Ezek az ökrök is a hajón csak azért élték túl eddig, mert ők a főszereplők.
  • IXEMGabeo
    #500
    naiv oleles:DDD
  • RatBaG #499
    mert szerinted az egy őszinte ölelés volt? ugyan már...
  • IXEMGabeo
    #498
    azert Salazar maris ott akarta hagyni a picsaba...pedig igy most kvittek...aztan azt minek kellett beletenni, hogy homi...flashbackjebol kb csak ennyi derult ki meghogy ez a csoka intezte neki a hazat az anyjaval egyutt, akit meglopott 36 ezerrel...

    mellesleg erdekes resz volt..Chrisek jol bevettek a szegeny terhes csaj sztorijat:D

    Jacket nem tudom hovatenni az meg kulon poen volt, hogy Aliciaval mindezek ellenere, hogy a csaladjat foglyuk ejtettek hazudott is neki a csaj mar at is oleli...

    ebben a reszben szemernyi realitas nem volt...a kis csavo, aki megprobalta a dilinyos agressziv fegyverest jjatszani rohadtul nem gyozott meg...

    multkori resz jobban tetszett ez most tenyleg el lett kapkodva
  • Prof William
    #497
    Strand eddig kb semmi gonosz dolgot nem csinált (a kötélelvágáson kívül) mégis mindenki őt tartja a hajón a kötelező főmumusnak. Biztos azért mert néger. :)

    Csak nehogy valakinek eszébe jusson hogy ez rasszizmus, mert akkor elkaszálják a sorozatot. :)
  • Kamionsofőr123
    #496
    de legalább a végén megmentették őt. Bár gondolom csak azért mert nélküle nincs Mexikó....
  • Kamionsofőr123
    #495
    Azért az kibaszottul zavar, hogy Alicia úgy beszél Strandről mint magáról a gonoszról közben meg pont, hogy ő szabadította rá STRAND HAJÓJÁRA ezeket a faszokat... hálátlan dögök...
  • haxoror
    #494
    Ez a rész kimondottan tetszett, pár dolog végre a helyére került.
  • IXEMGabeo
    #493
    igen ezt mar a WD is eljatszotta vagyis a silent zombikat:) Tyreese is igy halt meg
  • Prof William
    #492
  • Quantumleap
    #491
    Ellenben gondolj egy bűnözőhordára, akik itt, a civilizált világban is avval foglalkoznak, hogy embereket fosztanak ki, akár meg is ölik őket. Szerinted ők nem a "hivatásuk" segítségével akarnának túlélni már rögtön a zombiapokalipszis elején?
  • Rhonin7
    #490
    igazad is lenne a koncepcióddal,de ha mondjuk ez fél évvel vagy egy évvel az apokalpiszis kitörése után kezdődik az még OKÉ is! de még van áram,benya,kaja,víz és az emberek nem gyílkosok értem ezalatt,hogy az elején egy ilyen helyzetben összefognak és együtt hajtanak a túlélésre! Természetesen amikor ezek a tárgyi dolgok kezdenek fogyni fokozatosan visszamennek a középkorba,de ezt így az elején?!?!

    ha magamból vagy a baráti körömből indulok ki mi 1000% hogy nem ölnénk és inkább mások társaságát keresnénk a csoportosan egységben az erő alapján...nma mindegy,értem,hogy kell a feszkó,de kész vagyok már az úszó zombiktól! legalább minimális fizika legyen már! az is unalmas lerágott csont,hogy csak úgy tudnak feszültséget okozni,hogy amolyan hibernált zombikat pakolnak mindenhova majd ha megjelenik egy ember a közelben aktiválják magukat és hangtalanul lecsapnak a semmiből! WTF is this shit?
  • IXEMGabeo
    #489
    az a helyzet, hogy en ezt el tudom kepzelni...ha nem is a Kormanyzo vagy Negan szintjen, de az ember arra torekszik (egyes emberek, ha nincs apokalipszis akkor is tesz erdekes es bizarr dolgokat a tuleles erdekeben) es masokat oljon a sajat anyagi javainak tokeletesitesere avagy csak elore jutasi szandekbol...Na most ezeknek az embereknek, akik a hajon utaznak es "vadasszak" a tobbi kisebb avagy nagyobb hajot azok vagy tenyleg "kalozok" modern ertelemben vagyis mindent el akarnak venni a masiktola tuleles erdekeben vagy pedig egyszeruen a zombi apokalipszis hatasara osszeallt par elmeroggyant, hogy felrelokjenek mindenkit....Amig nem lattuk oket, amig nem tudjuk a sztorijukat addig kar ezen ragodni....Egyebkent az izgalmak erdekeben muszaj voltak olyasmit is beletenni, hogy ne csak a zombik legyenek a fo tema...Bar elismerem a masodik evad elejen ezt tenyleg kar volt bejatszani...Koncepcio fura, de, a leirasom alapjan kimagyarazhato;)))
  • Rhonin7
    #488
    elkezdtem nézni a 2. évadot.......S02E01 úsznak a halott zombik! és amikor bemegy a hajó testbe a csóka akkor az addig ott alvo??? Zombi aki hozzávan kötve a hajónaplóhoz addig mozdulatlanul,hangtalanul várja míg megfogja valaki a könyvet és akkor támad a stealth-ből :D :D AHAM OKÉ! az a non plus ultra,hogy még 2 napja sincs ZOMBI apokalpiszis,de már szervezett csoportok ölik az embereket halomra.........miért kell ekkora faszságot kitalálni ? ,de most komolyan
    Utoljára szerkesztette: Rhonin7, 2016.04.30. 13:18:35
  • Prof William
    #487
    Másra úgy sem jók. :)

    Megtartja Traviset meg Nicket a többek meg mennek levesbe... Szó szerint! :)
  • Pares
    #486
    Szerintem kajának kell neki a két család :D
  • IXEMGabeo
    #485
    ebben mondjuk igazad van...de Nick nyugodtsaga pl ertheto bar en is csodalkoztam rajta...drogok hatasara olyan dolgokat elt at, hogy mar semmin nem lepodik meg:DDD nagyon laza volt mikor az anyjaval azt a parbeszedet folytattak, hogy Mexiko talan nincs elcseszve erre elkezdi...igy is ugy is el van az egesz mar cseszve:DD
  • Kamionsofőr123
    #484
    Nézd meg a Fear The Walking Dead Flight 462-t ott már szerepelt a kínai csajszi meg a leégett arcú srác és ott már ott szimpatikus volt nekem a csajszi tisztára olyan, mint Michonne. Amúgy, ha megnézed a repülőset akkor meg tudod pl. azt, hogy azért tartozik a kínai csajszi a srácnak mert amikor a repülőgépen felszabadult 2 szabad hely egyet a srác egyet pedig a csajszi vitt el ezért a srác nem tudott az anyjával lenni az úton ezért dédelgeti őt ennyire.
  • haxoror
    #483
    btw szerintem Strand kamuzik azzal a biztonságos házzal.
  • haxoror
    #482
    Ja, pont ez derült ki ebből a részből hogy Strand-nek szüksége van Travis-re hogy karbantartsa a hajót (meg a későbbiekben gondolom minden mást is), a Travis csomaggal viszont együtt jön a család + barátok is de sztem Strand-nek ez még így is simán megéri, arról nem is beszélve hogy a partraszálló csapat elég jól bizonyított (már pusztán azzal hogy nem haltak meg), később még elég sok helyre kell majd bemenni cuccokért, ők is hasznosak.

    Van egy érzésem hogy a kövi rész azzal fog kezdődni hogy Travis bezsarolja Strand-et hogy forduljon vissza a kínai csajért.
  • Seten
    #481
    De pont ez nem realisztikus mikor a máskor józan, paraszti döntést hozó karakterek egyszercsak totál idióta módjára viselkednek!
    Mert nehogy azt mondja már bárki is, hogy egy filmen dramaturgiailag csak úgy hozható létre egy drámai, feszültséggel teli szituáció, hogy a szereplő teljesen oda nem illő módon cselekszik.
    Úgy sétálni nyugisan a parton mintha a piacon vásárolnának, meg addig bambulni egy gödör szélén amíg bele nem esünk, futás helyett lövöldözni tök feleslegesen, stb. stb. ?! :)