960
banner
  • IXEMGabeo
    #600
    apropo Travis ahogy lattam egyedul volt es elszakadt Christol...

    biztos a fiubandaval maradt a tovabbiakban...

    kovetkezo resz roluk szol majd
  • IXEMGabeo
    #599
    ???

    mert felkapcsolta a hotel vilagitasat? valoban nem volt celszeru, de Travis legalabb arrafele vette az iranyt

    ami erdekel, hogy a kolonia vezetoje hogy maradt eletben miutan megharaptak? immunis netan? mert a sima WD sorozatbol nem is tudok ilyesmirol, hogy barkiben ott lett volna az ellenanyag
  • Quantumleap
    #598
    Ami nekem eszembe jut, hogy vajon mi van Alex-szel, az ázsiai csajjal, aki túlélte a 462-es járatot? Fogjuk még látni? Csak kellene, ha már úgy harangozták be a websorozat alatt, hogy állandó szereplő lesz a sorozatban. Vagy majd Morganeset akarnak vele játszani?
  • RatBaG #597
    Madison, te ostobenkó kurva! gyáááh!
  • Prof William
    #596
    Madison már másfél évada ugyanabban a ruhában rohad. Ideje már váltani. Vagy legalább kimosni. :)
  • Quantumleap
    #595
    Ettől függetlenül akkor sem túl ésszerű összevizezni a ruhát és cipőt, hogy aztán másikat kelljen keresni.
  • IXEMGabeo
    #594
    oke rosszul irtam, mert San Diegobol menekultek, ugyhogy Mexiko tul partjan kell lenniuk, ennek ellenere nem gondolom, hogy a viz huvos lenne
  • IXEMGabeo
    #593
    mivel az o otlete volt, o vallalta be...kulonben is Mexikoban rohadtul nincs hideg, hogy tudogyulladast kapjon a Karib-tenger egyik obleben...nem voltam meg arra, de biztos vagyok benne, hogy a viz homerseklet 25 fok koruli megkozelitoleg, nem pedig Eszaki-tenger szinten all
  • Quantumleap
    #592
    Nos, milyen helyzetben is vannak hőseink? A civilizált világ összeomlott, és bármikor adódhat úgy, hogy hirtelen menekűlniük kell. Tehát bárhogy is nézzük, egy esetleges tüdőgyulladás igenis hátrányos dolog lehet. Úgyhogy nem logikus, hogy miért ruhástól ugrott bele. Vagy ha az volt a szempont tőle vagy a készítőktől hogy nehogymár meztelenkedjen, akkor valamelyik férfi szereplő is megcsinálhatta volna a dolgot.
  • IXEMGabeo
    #591
    Madisonnak onnan ugrott be, hogy megleste az tablat...akkor igy nincs mirol beszelni
  • grebber
    #590
    Én nem értem a tenger/óceánok működését csak gondoltam ,hogy a csónakot is majdnem feldöntötte a partra vetődő hullámok tömkelege folyamatosan akkor kb 50 méterre beljebb mitől lenne másként...
  • IXEMGabeo
    #589
    Talan nem mindegyik esik bele a vizbe es az sincs kizarva, hogy ki sem mennek a partra elvegre uszni nem tudnak...maximum a sodras kisodorja oket...lehet jobban jartak volna a szobarol szobara valo jarkalassal bar az valoban macerasabb es idoigenyesebb, de biztosabb...mindezek ellenere jol csinaltak
  • Quantumleap
    #588
    Befele sodorja őket az áramlat.
  • IXEMGabeo
    #587
    mondjuk ja, furcsallottam...foleg, hogy mikor hajokaztak akkor ott uszkaltak es majdnem elkaptak Nicket es Christ....2. evad eleje
  • grebber
    #586
    Nem értettem a logikát. (Lehet az én szegénységi bizonyítványom és keverem már ezeket az n+1 zombis filmekkel)
    De ezek nem haltak meg eddig sem a vízben nem? Főleg ilyen sodrással 5 perc azt megint kint vannak a parton...
  • IXEMGabeo
    #585
    semmi gond nem volt ezzel...

    ez a resz vegre egy nagyon jol osszerakott epizod volt, a parbeszedek jol sikerultek, az atvezetesek a ket cselekmeny kozt szintugy...ezenkivul egesz jol sikerult Madisonek terve...egyre jobban kezdi hasznalni az eszet a csapat:)

    Amugy sejtettem, hogy Nick es a csajszi nos:) erezni lehetett az epizod kozepetol
  • Quantumleap
    #584
    2x11

    Én amit nem értettem, hogy Madison miért ruhástól ugrott a vízbe? Még ha idő hiányában nem is tudnának fürdőruhát vagy hasonló alkalmas öltözéket keríteni (amit mondjuk kétlek), akkor mondjuk ugorhatott volna melltartóra vetkőzve. Megéri egy tüdőgyuszit megkockáztatni, csak hogy a zombik elmenjenek?
  • stargatelost
    #583
    Hát már előtte is ki akarta nyitni, hogy megnézze, bent van-e az anyja. Így legalább volt rá ürügye, hogy az "ellenségre" szabadította a zombikat, ők meg bemehettek oda Madisonért.
  • Prof William
    #582
    Az is "érdekes" volt amikor fogolycsere után a csaj beengedte a zombikat a terembe. Miért? Minek? A másik csapat már menni készült. Sőt el is mentek. Ők meg futhattak a zomik elől megint.
  • Madi92
    #581
    loool és tényleg...
  • grebber
    #580
    Lehet én vagyok a vak és elnéztem a jelenetet.... de a csávó faterja bekúrja a kocsi ablakát majd simán kinyitja az ajtaját.Minek törte be
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.06. 12:03:05
  • IXEMGabeo
    #579
    Ophelia apja Salazar ongyilkos lett a farmon...felrobbantotta magat a hazban a tobbi zombival egyutt, amiket fogva tartottak...vegen mar a halott felesegehez beszelt annyira megkattant...pedig jo karakter volt kar erte

    Erdekes epizod volt. Alisha megnyugodhatott vegre. Tetszett, hogy mindket szalon uj szereplok bukkantak fel. Erdekes, hogy a csajszi, aki az eskuvot szervezte ott maradt a hotelben es teregetett mindenkit... 3 srac pedig ostoba es Chris is termeszetesen... az a szegeny ember nem erdemelt halalt a sajat farmjan...
  • akyyy
    #578
    én meg akartam kérdezni hogy ki ő, mert nem emélkeztem rá. a faterja hova lett, Trevissel van?
  • Prof William
    #577
    Csak éppen nem létezett. :) Szegény csaj totál biodíszlet volt. Talán ha 20 sor szövege volt eddig az egész évadban. :)

    Lehet erre ő is rájött és elment kinyírni magát.
  • Seten
    #576
    Szerintem pedig - eddig - pont ő nem volt még hülye picsa a sorozatban.
  • grebber
    #575
    "Ophelia vajon hova tunhetett el egyedul?" Tuti öngyi akar lenni az a hülye picsa is.
  • IXEMGabeo
    #574
    szamomra nemcsak az volt gaz, hanem mikor pillanat alatt betortek az ablakuveget...ertem en, hogy mennek a hangra, de eleg gaz jelenet volt...esesekrol a hotelbol levo erkelyekrol ne is beszeljunk:DD plusz nem hiszem el, hogy a zongora hangjat is oly magasan hallottak volna a zombik...Ophelia vajon hova tunhetett el egyedul?

    mindenesetre a Nickes jelenetek nagyon jok ez a srac nagy kedvencem o viszi a sorozatot elore a mindegy, hogy elek vagy halok stilusaval...
  • Prof William
    #573
    Azt én is néztem. Persze előfordulhat de ilyen nagy magasságból leesve ha nem is zúzódik össze a fejük, de akkor is úgy össze kellene törniük, hogy nem lennének képesek felállni. Pl a World War Z könyvben is a magas épületekben úgy intézték el sereg zombik egy részét hoyg addig csapják a zajt amíg Z-k egy része az ablakokon - erkélyeken át kiesik.

    De akkor meg legalább úgy csinálták volna meg hogy ne olyan nagy magasságból essenek le.

    Ezen kívül pedig alapból nem mennék be egy ekkora nagy 10-20 emeletes épületbe. KIZÁRT hogy egy járkáló sem maradt benne.
  • Quantumleap
    #572
    Járkálók, miután lezuhannak 8-10 vagy annál több emelet magasról, egyszerűen talpra állnak?
  • RatBaG #571
    istenem, megint madison meg az a kurva nagy esze...
    hurr durr, én anyatigris vagyok, foggal-körömmel védem a kölykeimet! ok, fésüljük át a hotelt, ja de mégse, inkább basszunk be és zongorázzunk. dzsíííniusz!
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2016.08.30. 03:25:37
  • IXEMGabeo
    #570
    Nick is meghallhatott volna siman, de mivel foszereplo ez elkepzelhetetlen...

    a jelenet eleg gaz volt, mert ahogy mondod ezek ketten voltak es az egyiknel gepfegyver volt...nincs mirol beszelni

    alap, hogy, ha kifogy a loszer hagyom a picsaba es elmenekulok kocsival...faszt fogok ott hoskodni tiszta gaz jelenet volt
  • Prof William
    #569
    Az se nagyon érthető hogy min lepődött meg. Mert Ott volt Nick zombik között? Látta kb 15 másodpercig aztán meg viszontlátta zombiként? Mert Nick eléggé annak nézett ki. Mi volt olyan meglepő ebben a fickónak?

    Ez volt az eddigi legbénább halál a FTWD-ben. Miközben csak egymaga kiirthatta volna az egész hordát ha csak hátrál és lő.
  • IXEMGabeo
    #568
    pont ezek ketten eppen leszartak kik ezek csak oldostek oket...es, aki elo volt azt is azonnal megoltek, meg Nickre is ralottek az elejen ugyhogy nem hinnem, hogy olyan lelkiismeretesek lettek volna, mint az "asszonysag"
  • Madi92
    #567
    Az azért volt, mert a csákó meglátta Nicket és hát tudod, milyen viszonyt ápolnak a halottakkal a mexik. Gondolom, azt hitte, az ördög maga és beszart. Társa visszament segíteni, de már mind1 volt.
  • IXEMGabeo
    #566
    hu baszki koszonom h emlekeztettel...miert nem menekult el az a 2 fatoku?:DDD megmerevedtek, mint a David szobor...a csavo, aki farkasszemet nezett Nickel meg oke, talan felismerte es meglepodott, de a kopasz mi a francot csinalt ugy hogy gepfegyverrel volt...hat rohej...nem kell jonni, a friss posztapokaliptikus elmennyel es a tapasztalatlansaggal, ezek a gyilkosok nem kezdok voltak raadasul...
  • Quantumleap
    #565
    Most ez olyan dolog, minthogy az AIDS sem gyógyítható, mert még nem fedezték fel az ellenszerét. Azt nem tudom, hogy a sorozat(ok)ban el fognak-e jutni valami ilyesmi pontig.
  • Quantumleap
    #564
    De nincs olyan, hogy azonnali átváltozás! Előbb meg kell halnod. Tehát ez nem úgy van, mint mondjuk az Alkonyattól pirkadatigban, ahol Sex Machine észreveszi, hogy kezdenek hegyes fogai meg karmai lenni. Vagy hogy a pap fater elfordul még emberként, mire visszanéz, már vámpír.
    Én voltam már kórházban fertőzéssel egy héztig. Alig bírtam bevánszorogni, szabályosan haldokoltam. Az nem derült ki, mi okozta, de esélyes, hogy rosszul sült hús.
    Rickék egyszerűen nem akartak olyan húst enni, amibe valami már belecsócsált. Amúgy ha nem tudnád, az emberi harapás önmagában is drasztikusan fertőzésveszélyes. Érted, egy összeomlott világ, a legkisebb vírusos nyavalya is végzetes lehet, ha nem találnak időben egy kórházat vagy gyógyszertárat, ahol fellelhető a gyógyszer, így nyilván nem akarják magukat semmi fertőzésveszélynek kitenni.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.08.23. 09:12:27
  • Prof William
    #563
    De akkor a harapás általi sebfertőződés se normális sebfertőződés ezek szerint, mert akkor antibiotikummal gyógyítható lenne.

    A rész legnagyobb hülyesége amúgy az volt amikor azt két fosztogatót bepuszilták a zombik. Ott van hátuk mögött egész mexikó szóval lenne hova hátrálni, de erre leállnak remegő kézzel fegyvert tölteni miközben jönnek a zobbancsok.

    Ennek a jelenetnek csak úgy lett volna értelme, ha sarokba lettek volna szorítva de ennyi szabad térrel a hátuk mögött ez három fazon az egész hordát kiirthatta volna.
  • IXEMGabeo
    #562
    felteves:

    Ha egy zombibol taplalkoznek rogton atvaltoznek...hogy miert az elsodleges logika szerint, senki sem evett zombi hust eleddig a sorozatban, mert az o veruk lenyelese eseten is azonnali atvaltozas tapasztalhato...pedig tobb olyan szereplo is akadt, akik eppenhogy tuleltek, mert nem volt sem elelem se viz...de utonallo zombi hullakbol, akar allati tetemekbol nyugodtan taplalkozhattak volna...OFF: egyik reszben Rickek elmentek vadaszni es egy szarvast lattak, rogton azt kerdezte egyikuk, hogy nezd meg rajta a harapasnyomokat mielott elvinnenk...
  • IXEMGabeo
    #561
    nem erted a kerdesem...

    errol mind tudtam hisz neztem a sorozat minden evadjat...

    utolso sorra voltam igazsagszerint kivancsi... nyers hustol kis mennyisegu fogyasztasa eseten lehetseges a halal? nem hallottam ilyen esetekrol...