8
  • TomecK
    #8
    Bölcsebb lett volna ha . . . ja nem, csináld csak. -.-
  • Dynamic
    #7
    Ennek a cinikus beszólásnak azért sincs értelme (azon túl, hogy a grafika minőségéről beszéltem, aminek meg semmi köze ahhoz, hogy a megformált dolog létezik-e), mert pozitív példának pont egy hobbitot említettem, és tudtommal azok sem léteznek.
  • Tetsuo
    #6
    A látni ige jelentésével tisztában vagy? :-D
  • Tetsuo
    #5
    Egyetértek, ráadásul a történet már csak sokadlagos szempont lett a mai effektkavalkádban.
  • btb300
    #4
    Valoban kemeny munka lehet egy ilyen tengernyi effektbol allo film mogott. De egy hagyomanyos animacios film elkeszitese a kemeny munka mellett muveszet is. Valahogy ugy erzem, hogy ez nagyon hianyzik az ujabb kori csilivili 3D-s alkotasokbol. Na meg ugy altalaban a mainstream filmes szakmabol. A video reszlet egy dokumentumfilmbol, amit Oga Kazuo hatterkepeibol tartott kiallitasrol forgattak.
    https://www.youtube.com/watch?v=cihDjO3glG4
  • Cat #3
    "aki nem látja km-ekről, hogy számítógéppel rajzoltak a lények"
    én tökre azt hittem tényleg léteznek 3 méter magas lila emberek.
  • Dynamic
    #2
    Tudom, hogy a jó grafikánál automatikusan az Avatarral kell példálózni, mert sokba került, mert elájultak a látványtól és a 3D-től, de aki nem látja km-ekről, hogy számítógéppel rajzoltak a lények, annak baj van a szemével. Még a sokkal korábbi Gyűrűk Ura Smeagolja is jobb példa lett volna.
  • Ender Wiggin #1
    Az eddigi felhozatalból igazából csak az Avatarban volt némi realizmus, a többi CGI-film elég mű, mármint, ha élő organizmust kell megjeleníteni.