20
  • SirBubu
    #20
    a Barátok közt remélem megy még
  • cateran
    #19
    Aztan megnezed a reviewkat es kiderul, hogy az 1. leghasznosabbnak itelt 1 csillag, a 2. detto, 3. detto, 4. detto, 5. 3 csillag...hat ennyit a -szokas szerint- lofaszt sem ero imdb pontrol...
  • paby88
    #18
    jó az a constantine van benne potenciál bár kicsit tényleg lassú volt
  • BrockSamson
    #17
    Following hibaja az volt hogy az irok sokszor hulyenek neztek a nezot, es olyan dolgokat huztak be, ami mar facepalm kategoria volt (reszleteket most spoiler elkerulese veget nem irok, de sok ilyen volt).
    Utoljára szerkesztette: BrockSamson, 2015.05.20. 10:36:36
  • gyualmighty
    #16
    IMDB-n 10bol 7.5, de szerinted ritka gaz :D
  • gyualmighty
    #15
    magad se tudod hogy mit beszelsz...persze hogy nem olvastal rola jokat ha kiskegyedet meg blikket olvasol :D
  • BrockSamson
    #14
    En sajnalom a Constantinet, nem utotte meg a kepregeny szintjet, de meg igy is jobban lekotott, mint sok mas sorozat, amik valahogy 5-6 evadot elnek. A Forevernel pedig nem tudom minek rendeltek egy 20+ reszes elso evadot, ha nem is terveztek folytatni. Nem volt mondjuk benne semmi kifejezetten eredeti, de delutani kikapcsolodasnak megtette.
  • sárkánylovag
    #13
    Helixet talán még néztem volna tovább, belenéztem ebbe az Other Space-be amit írtál de ez csak egy szobába játszódik az egész, vagyishát ürkabinba, erre mondják szuper kisköltségvtésűűűűű. Az outlanderba még csak lenne valami csak abba is pénzt kellene belerakniuk.
    Azzal nem értek egyet hogy a BSG ha most kijönne 6 részt élne meg, mert azt nem a nézők hiánya miatt hagyták abba hanem a túl nagy költségeket nem bírták a gazdasági vállság bejövetelekor, az ma is zajos siker lenne. Az a gond amikor 02-03 os évadokba csökkentik a költségvetést és már nem nagy terekbe sok emberrel folytatódik, azt nagyon megérzi a néző.
    Majd az új Walking Dead sikerére leszek kiváncsi más szereplőkkel tud e sikeres lenni, mert ezek baromira tehetségesek de lehet maga a világ nem lesz elég, lásd a másik zombis sorozatot.
  • freeapro
    #12
    Agymenők, Nyugi Charlie, Modern család. Ezeket nézem, illetve nézném. Itthon mikor folytatják?
  • kalapos01
    #11
    "A Dig a Fortitude meg a Last man on Earth a jobbak csak mostanában az ujak kozul"

    A Fortitude jó, a másik kettő ijesztően közepes. De rég rossz lenne, ha csak ezek lennének jók. Daredevil, Bloodline, Outlander, American Crime, Code of a Killer, Other Space, The Refugees, Secrets and Lies, Jordskott, El Ministerio del Tiempo, és még vagy egy tucat rohadt jó új sorozat van.
  • kalapos01
    #10
    Mármint a legostobább. A Following valami ritka gáz volt, szinte nem is lehet pozitívumot olvasni róla.
  • gyualmighty
    #9
    Nagyon nagy kar a "The Following" -ert... Utobbi evek egyik legjobb krimije (volt) a TV-n...Remek szineszekkel, foleg Kevin Bacon alakitott benne nagyot...
  • robgros
    #8
    Nézem a Messengers-t, de nem tudnám megmondani, mit lehetett volna rajta erősíteni...
    Talán egy ellenséges érzelmű idegent berakni a Sátán helyébe?

    A stúdiók szvsz a nézettség miatt türelmetlenkednek, a nézőknél meg isten tudja mi dolgozik a sorozatok megítélésénél....
  • Griphons
    #7
    A Messengersben lett volna potenciál de tényleg elég gyengére sikerült, nem lep meg a kasza.
    A Constantine egy borzalom lett, mennie kellett.
    Nem értem miért ilyen türelmetlenek a stúdiók. Lehet hogy ezek a sorozatok a második vagy harmadik évadra "beértek" volna, de persze ezt már sosem tudjuk meg.
    Ha a SG1-et most kezdenék, az első hat rész alapján lehet hogy az is kasza lenne, pedig egy nagyon sikeres sorozat lett.
  • sárkánylovag
    #6
    Én nézem ezt a Mesengert de nagyon gyenge
    Az angyalos filmeket mindig elkaszálják
    A Dig a Fortitude meg a Last man on Earth a jobbak csak mostanában az ujak kozul
    Hál isten van pár futo klasszikus de nélkuluk gyenge lenne az évad
  • Fbn Lx
    #5
    csak olyat nézek ezért, ami már befejeződött
  • takysoft
    #4
    Constantine-t néztem egy ideig(5-6 rész), de marha uncsi volt. Nem lep meg a kasza.

    Tipp: olyan sorozatokat érdemes nézni, amik már mennek 2-3 éve. Beváltak.
    Rengeteg van :D Komolyan, iszonyatos mennyiségű....

    Bármilyen stílusban tudok ajánlani kismilliót :D
  • Inquisitor
    #3
    "Persze a sorozatok rajongóinak nincs miért aggódniuk, hiszen ősztől megint több tucat újonc érkezik, ..."
    Amik jó részét megint lelövik félidőben így a sorozatrajongó ettől fog lilát hányni meg az idegtől. :D
  • kissssss
    #2
    sőt... még darabolások és belezések is voltak a sok vérengzés mellet.
  • broman191
    #1
    A kaszált címek közül csak a Constantine-t néztem, kár érte, egészen élvezhető volt, remélem sikerül átigazolni egy másik csatornára...