8
  • Cickány90
    #8
    Ja, nem is értem, hogy nem gondolhattak rád, mikor összerakták.
  • SirBubu
    #7
    maj biztos intel procit veszek, persze, aszitték

    addig állyanak fél lábon, aztán meg abba is lőjenek bele egyet

    mit képzelnek ezek? jöttment senkiháziak. azért a pofátalanságnak is megvannak a határai
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2015.05.19. 16:18:42
  • SimonTower
    #6
    De, olyan. Csakhogy, ha a Bf4 60fps-el megy a monitorodon, akkor örülsz, ha a Rift-en, akkor szépet hánysz. A fenti gépigény arra vonatkozik,hogy minden játékot lehet majd butítani annyira(középtávon biztosan),hogy a fenti konfigon a MINIMUM fps 90 fölött maradjon(V-sync-el beton stabil 90fps kell) 2160*1200-ban, a torzításos shaderrel és a 3d miatti eltérő szögekből való rendereléssel. Itt nem arról van szó,hogy valami simán megy, vagy szaggat és egyéntől függ ki mennyire toleráns. Valaki képes 20-30fps-el is játszani. A Rift-nél ha nem teljesen folyamatos, szédülni kezdesz, vagy rosszul leszel.

    A teljes élettartam alatt nem értem mire gondolnak.
    Utoljára szerkesztette: SimonTower, 2015.05.17. 21:11:47
  • Zsoltee_a_bator
    #5
    Ez nem olyan, mintha egy monitorra irnak ra a gepigenyt? A rift a vezerlot leszamitva egy kijelzo. Nem megjosolhato a programok gepigenye, amik majd hasznaljak.
  • arty
    #4
    lehet ezek a riftek tönkremennek két hét alatt... akkor igaz lehet :))
  • Merwenus
    #3
    Occulus Rift teljes élettettalma alatt. De szó nincs Occulus Rift 2-ről, vagy Occulus Rift S-ről :D
  • Sir Cryalot
    #2
    "Ráadásul ez végleges vagyis nem lesz szükség frissítésre, a fenti konfiguráció az Oculus Rift teljes élettartalma alatt érvényes marad. "

    -hihető

    (hihető, azaz felírjuk a többi ordas hazugság mellé)
  • lac coo
    #1
    őőő..már hogy hogy az egész élettartam alatt érvényes marad ??!!

    olyan konfig nincs ami nem öregedik el, bármi is a megjelenítő ....
    jön egy új generációs játék ,aztán lehet másikat venni ...
    Vagy két a rift élettartama , :)