11997
12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Caliph
    #3013
    nekem csak dung beetle kell egyelőre,az meg elvileg a central north caveben a legelterjedtebb.Van cica is akkor azt viszem. armort milyet unlockoljak ki? leather van most kipontozva de bármelyikre lenne pontom elvileg :D
  • Ironman2
    #3012
    Ha kezdesz,akkor ajánlom a legdélebbit,south 2-n van a sziklák alatt,kicsit hosszabb,és oda is tigrissel menj,vagy farkassal,van benne 2 zöld forgó,ami elég jó jutalmat ad,és a végén az artifact,át kell majd úszni egy nagy tavon is,a falon jelzi merre van amúgy,egy zöld felirat!

    Ez még egy korai map,de látszanak a barlangok:
    http://www.ark-survival.net/en/dynamic-livemap/
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.29. 20:53:24
  • Ironman2
    #3011
    Az a vulkán mellett a zöld obeliszk felőli oldalon van! Tigrissel,mert van sok kigyó is,farkas elég gyengus hozzá.De amúgy meg rövid az a barlang,a végén vigyázz,nehogy a vizbe pottyanj!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.29. 20:48:42
  • Caliph
    #3010
    Na elmennék dung beetlet fogni a center north cavebe,oda mit érdemes vinni? milyen páncélban érdemes lemenni,farkas vagy raptor,mekkora szintűt érdemes levinni stb :D első komoly caveezésem lenne,73as szinten vagyok :D(kevés időm van játszani azért tartok még itt :D az első bogaram a szomszédból claimeltem de kimászott a szemét az ablakon :D )
  • Ironman2
    #3009
    yes!
  • szaboattila1976
    #3008
    Szóval ha ezt a Mindwipe Tonic-ot megesszük mindent elfelejtünk,de az emlékkép pontokat vissza adja a játék?Utána ujra felhasználhatóak lesznek a pontok?
  • Ironman2
    #3007
    Birkanyíráááás!!! Borotválkozááás! Ez az!

    Kinek hiányzott a borotválkozás a játékból?
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.29. 14:02:45
  • Ironman2
    #3006
    Nem lesz könnyű megszerezni a TEK cuccokat! Holnap jön a gigapatch,eddigi legnagyobb patch lesz a játék történetében! (remélem 10gb felett lesz.D)



    Pc Gamer cikk (angol)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.29. 14:00:53
  • PiszkosFred
    #3005
    ezt elkeszited es megeszed
  • szaboattila1976
    #3004
    Értem,csak azt nem tudom hogy hol kell resetelni az engram pontjaimat?
  • PiszkosFred
    #3003
    Megtanulni sehogy. Viszont megtalalhatod a kivant dologt tervrajzat is a vilagban, erdemes minden szart osszeszedni es az iratszekrenyekben tarolni, mert ha megvan minden amit szeretnel, reseteled az engram pontjaidat es akkor mar azokat nem kell valasztanod, amelyek tervrajzaival rendelkezel - ezzel sporolhatsz egy rakas pontot.

    Vagy keresel egy guildet, vagy baratsagos embert, aki rendelkezik az adott tudassal es bizniszeltek. Nalunk pl senki sem tanul nyergeket, mert van egy jatekos a dino shopban, aki mindegyiket vagy ismeri, vagy van tervrajza es tole vesszuk meg inkabb sp/cp nyersanyagert, mint sem koltsunk ra felesleges pontokat. :)
  • Norbertboy
    #3002
    Csak azt tanuld meg amit fontosnak gondolsz!
  • szaboattila1976
    #3001
    Szeretném kérdezni hogy az emlékkép pontok nem lesznek elegendőek minden tanulatlan dologra egy idő után, akkor azt hogyan lehet mejd megtanulni?
  • Stief
    #3000
    78.143.35.32:27015

    Sziasztok Island szerverünkre keresünk játékosokat, 3 hónap be van fizetve, szerver több mint fél éve üzemel. Addolás mentes!!!
    PVP szerver offilen raid védelemmel. Szerver Békés!
    [EU/HUN ] ARK SERVER/ H3x T 2x XP 1,5x Island Map sorched erathos DLC-tartalommal. (dlc megléte nem szükséges)
  • szaboattila1976
    #2999
    Rendben köszönöm a segitséget.
  • Stief
    #2998
    Ajánlom figyelmedbe Androidos Dododex nevű programocskát telefonra! Sokat segít!
  • Ironman2
    #2997
    Csontmaszkot meg dobnak a veszélyes állatok ha legyilkolod őket,főleg az alfák! Azok pirosan izzanak!
  • Ironman2
    #2996
    Ja kell még bele charcoal is,az az égéstermék:

    http://ark.gamepedia.com/Dye

    Ha megvan a szin,egyszerüen csak ráhuzod a szinre az ecsetet,és kész is,bármilyen tárgyra,dinora ráviszed,lehet festeni különböző testrészeket vagy tárgyrészeket,azt is mutatja a wiki!!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.28. 15:41:54
  • szaboattila1976
    #2995
    köszönöm
  • Ironman2
    #2994
    Az üstben lehet festéket kikeverni,tök egyszerü,Megtöltöd a vizeszacskót,bele a cocking potba,és raksz bele tetszőleges növényeket,majd alágyújtasz,és jönnek a festékek.Többfajta növénnyel kisérletezhetsz,egyébként a wikin le van irva.
  • szaboattila1976
    #2993
    Miből vagy hogyan lehet festéket gyártani?Ecsetem van de festéket sehogy se tudom hogyan kell gyártani,és csont sisakot hol lehet szerezni tud segiteni valaki?Pl.: t-rex bone head-et?
  • 0MatrixTM
    #2992
    Udv Mindenkinek :)

    Elinditottam egy szervert: The Island Map (30 slot) - modok*(Stargate, Home Pigeon, AutoTourch, Better Fenece, Armor stand) 5xHarvest ammount, 10xTaming, 3xXP -Process Priority a szerveren. Meglevo karaktert, itemet, dinot lehet elvileg hozni nem muszaly a nullarol kezdeni :) TeamSpeaker tarhelyet biztositok hozza (25). Folyamatos felugyelet, en kb mindennap rajta vagyok meg meg hetvegen is :) Igeny szerint rakhatok meg be modokat vagy allithatok a szerveren. Celom egy jo kis ARK kozosseg letrehozasa, boss fight-okkal fejlesztesekkel vagy valami ilyesmi. PVP a szerver de en a bekes jatekot preferalom. Igeny szerint atalithatom PVE-re. Benne vagyok mas mappok es uj dolgok kiprobalasaba is, a kozossegen mulik majd. A szerver jelszvas. Szerver Ip-t, jelszot tolem lehet kerni. Remelem jo sokan leszunk. :)
  • drop
    #2991
    köszönöm
  • Ironman2
    #2990
    Itt folytassuk a témát!

    https://sg.hu/forum/tema/1485526134?no=1
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.27. 15:14:59
  • drop
    #2989
    szia igen van hasonlóság túlélő játék ez is csak it ahogy nézem van npc város is meg nem dinók vanak de tiszta ark let
  • undY1ng #2988
    Off: Csak szerintem full Ark Inventory koppintás? :D
  • drop
    #2987
    valaki nyithatna topicot neki mert nincs én meg nem szeretek nyitni XD
  • drop
    #2986
    dark and light 10 perces video lehet házat épiteni is
    2 video
    Utoljára szerkesztette: drop, 2017.01.27. 13:47:12
  • undY1ng #2985
    Igazából hülyén írtam... Nem is PvPvE-t akartam írni, hanem full PVP-t. :D DE sima vanilla szerver kéne mindenképp.... ez a gyors dolog sehol sem jön be.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.01.27. 13:08:38
  • Joob81
    #2984
    Off téma!!

    1$ a Payday 2 Humble-on!

    Katt ide!
  • Joob81
    #2983
    Szia!

    Általában ezek a szerverek úgy oldják meg ezt a dolgot, hogy a klán névben fel kell tüntetni a PVE szót ezzel jelezvén, hogy ti csak békésen akartok játszani. Ebben az esetben a szerver szabályzat értelmében tilos titeket raidelni/támadni.
  • Ironman2
    #2982
    2 dolgot jelenthet,vagy kemény szabályok közt lehet pvp-t játszani,vagy ki vannak jelölve olyan zónák ahol tilos egymás inzultálása.
  • lammaer
    #2981
    Mi ez a különbségtétel a PvP meg a PvPvE közt?

    CSak az arknál látom ezt a PvPvE dolgot, de egyszeűen értelmezni se tudom mit akar ez jelenteni.... logikailag azt jelentené hogy PvP + PVE, dehát olyan meg nincs hogy csak PVP - azaz a wild dinólk nem támadnak, tehát nincs PVE...
  • Ironman2
    #2980
    Favágófarkasoknál,és Dragonclaw szervereken sokan vannak,mindkettő pvp,bár már sirtak nekem hogy kemény a helyzet mindkettőnél,szóval oda egyedül nem érdemes menni,csak csoportban.A New Hope ami pvpve,de ott meg ahogy nézem nincs akkora aktivítás.
  • undY1ng #2979
    Sajnos megeszi a 8GB memóriámat és ezért szaggat be. De nem a játék a hibás, hanem a szerver (utána olvastam). Official szerverek sajnos ilyenek, mert semmi decay nincs és a sok dolog miatt szaggat, az unofficialon állítólag meg sok a csaló. Jó lenne egy olyan PvPvE szerver ahol nincs ez és legalább 30-40 aktív játékos van.
  • Ironman2
    #2978
    Egy csomó effektről le kell mondani akkor,nem fogja betölteni a memóriába,de egyébként nem kötelező,csak aki panaszkodik az akadozásra,annak ajánlott!
    pl.elemek lebontásakor nem hullik szét látványosan,hanem azonnal eltűnik az elem
  • undY1ng #2977
    Most nézem a F.A.Q-t. "A launch menüjében a 4gb-s low memoryt válasszátok! (8 gb memóriánál is!"
    Ez ugyanúgy a ddr4-es tulajoknak is szól? Nekem is csak 8gb van, még nyáron vettem és "sokalltam" azt a 16gb-ot. Képileg csúnyább lesz vagy semmit nem változik?
  • lammaer
    #2976
    Hú, végre egy ember az én időzónámban (hétköznap 7-8tól indul nálam a móka olyan hajnali 2-3ig ha éppen nagyon benne vagyok vmiben:) ) és olyan izléssel mint az enyém (értsd: PVP de szorzós szerveren, egyszerűen 1x harvest meg taming szorzóval nem vagyok hajlandó játszani :) )

    Sajnos a Scorched Earth nincs meg (egyelőre, nem tart semeddig megvenni de ki akarok élvezni mindent, 300 óra Island után kb 1 hete kezdtem el játszani a The Center Mapon), jelenleg a HUN Hydra szerveren. Moddolatlan, de 4x szorzó mindenre, taming 15x.

    Ami viszont jó hogy van nekik scorched earth szerverük is, azonos beállításokkal és tudtommal van átjárás a kettő közt. Szóval ha netán van kedved kooperálni, simán bejátszhat hogy együttműködünk, miközben te átjársz az SE-re, az Islandon is van háttered (irgalmatlanul tudok termelni :D )

    A szerverről annyit hogy elég nyugis PVP szerver, akár 20-30 ember is van fenn de a mi időzónánkban már csak 5-6-7 szokott fentlenni, szóval többnyire offline raid és egymás baszogatása megy :), viszont amikor az emberek onlineok akkor elég segítőkészek egymással szemben (pl ha látjuk vki elveszett állatait akkor szólunk nekik, ha valaki éppen bányászik azt nem nagyon szokták kinyírni :) ), szóval ez ilyen nyugdíjas PVP szerver - sokan vannak akik igazából PVEznek csak szeretik a szervert. Azért volt rá példa hogy csak úgy a semmiből betámadott vki amikor bányásztam, volt egy kis instant akció, de kiderült csak "félreértés" volt. Szóval aki verekedni akar arra is van mód.

    Mondjuk mostanában vki nagyon tarol, tegnap is ki akartam pakolni egy nagyobb bázist amit 1-2 Xplant védett csak, azt mikor mentem csak a hült helye volt meg, vki a földdel tette egyenlővé (értsd még a metal foundationokat is lerombolták). De hogy ki és mikor...?

    Ja, és ami fontos, az adminok facebookon elérhetőek és prompt segítenek ha baj van. Első nap pl egy bug miatt kizáródtam a törzsből, reggel9-kor szoltam a facen, admin egyből eagát, beléptünk és megszerelte a cuccost... szóval nem elhagyott szerver....


    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.01.26. 10:19:45
  • Daniizz
    #2975
    Jelezz majd és egyeztetünk : )
  • Ainz
    #2974
    Ha jövőhéten még aktuális lesz, akkor csatlakozom! (akkor lesz meg a játék.)