5
  • tacky
    #5
    egyébbként akinek ez ilyen fontos mint pl nekem.nem kellet le mondani az android appokról és WP telefont venni(bár a WPX-el majd váltok) egyszerü a megoldás Black Berry.
  • Andrevv
    #4
    Vannak bizonyos dolgok amiket illene az OS-nek alapból tudnia és ne kelljen rootolni meg egy rakás másik appot felrakni.
  • kvp
    #3
    Az open source ag bizonyos disztribucioi mar jo ideje tudjak ezt. Jo latni, hogy a Google a hivatalos kereskedelmi valtozatba is atvette. Egyebkent az ujabb kereskedelmi android-okon mar jopar jog beallithato volt, de meg nem minden.
  • KRTuning
    #2
    Miért nem használtál permission managert? A program hibernálás se nehezebb ügy, így nem fut a háttérben amit nem akarsz.
  • Andrevv
    #1
    Na végre! Már évek óta ezt mind kérdem, hogy mi a fenéért nem lehet külön-külön állítani a jogosultságokat? A legfontosabb nekem az, hogy ha egy programból kilépek, az soha semmilyen körülmények között ne tudjon a háttérben futni. Se push se semmi ha én nem akarom. Erre még a sokak által szidott WP is képes már nagyon rég. Erre a kérésemre persze sokan rávágták, hogy ha nem tetszenek az app jogosultságai, ne telepítsem fel. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy mondjak le az összes appról. Akkor meg a Symbian is ezerszer jobb. Na de most felcsillant egy kis reménysugár. Addig is maradok az atomstabil WP8-nál ahol az fut amit én akarok.