12
  • dartois83
    #12
    Tudom, hogy csak egy játék. Egy beteg játék. Az első résszel még játszottam, az is cifra volt, de ez már túllép egy bizonyos határt.
  • Renátó1985
    #11
    Tudod ez csak egy játék.
  • paby88
    #10
    hát mikor ugyanazt választja mind2 ember és magát végzi ki?...
  • Voltan
    #9
    Ezért kár, hogy nincs 2vs2 mód, akkor apuci és anyuci felváltva gyepálhatná a kis hercegnőt.
  • dartois83
    #8
    "Mindenki itt lesz kivétel nélkül, aki csak számít, így példának okáért Johnny Cage, Liu Kang, Raiden, Scorpion, valamint az összes klasszikus hős, akiket olyan újoncok színesítenek, mint Cassie Cage - avagy Johnny Cage és Sonya Blade lánya"

    Most akkor mi van ha Johnny és Cassie összetalálkozik? Apát fatalityvel kivégzi a lánya vagy fordítva? Nem beteg ez egy kissé?
  • Yserac
    #7
    PC port borzalmas a PS4 elfogadható, de a netkód nem ott sem az igazi. Pl. Enron Black-et nem tudják védeni a proplayerek online módban annyira durván zónázik. Lehetne sorolni, de inkább a topikjában. Itt csak annyit érdemes megemlíteni, hogy a steam-en állandósult zendülés van a fórumokon az újabb és újabb bugok miatt. Szóval semmiképp nem ér annyi pontot, amit a cikkben kapott.
    Utoljára szerkesztette: Yserac, 2015.05.03. 21:13:15
  • Ender Wiggin #6
    http://gamingbolt.com/mortal-kombat-x-visual-analysis-xbox-one-vs-ps4-vs-pc

    Nézd meg ez. A PC szebb. Pedig sajnos a beállításoknál nem is enged szinte semmit a menü, ami kész vicc. Az XBox nem is mindig full HD, néha csal, pedig ez csak UT3 motor.
  • Tusy
    #5
    - multiplayer módért külön fizetni kell? Előző rész xboxon van meg (gyakorlatilag MK miatt vettem a konzolt) ott kellett volna fizetni de mivel sosem lehetett nyerni (ha nyerésre álltunk egyszerűen kiléptek) így a kezdő 30 nap után nem erőltettük a dolgot
    - egy cikkben mintha azt írták volna, hogy a MK X grafikája konzolon jó, csak PC-re lett ilyen. Aki össze tudja hasonlítani az tényleg így látja?
  • Evoluti0N
    #4
    Lehet, hogy én a kisebbséghez tartozom, de én pont a 2vs2 hiánya miatt nem vettem meg. A korábbi részt rendszeresen hárman nyomtuk együtt és most meg ezt nem tudjuk.
  • alyr2
    #3
    a grafikaval semmi gond niincs...Ezt a tesztet megint valami hozzaerto ember csinalta mint sokmindent kishazankban..
    Utoljára szerkesztette: alyr2, 2015.05.03. 15:23:36
  • Ender Wiggin #2
    Ha egyszer csúnya és elavult, akkor mitől öt csillag a grafika? A szöveg ellentmond az értékelésnek...
  • Nirz
    #1
    A 2v2 nagyon unbalanced volt és alig nyomta vki úgy

    A másik hogy a kivégzések nem olyan jók túl sok a fej alapú szerintem