20
  • Szefmester
    #20
    Mind a kettő megfelelő volt a maga kis világában. A Burton féle gótikus hangulatban tökéletes volt az a fajta Joker. A Nolan féle "realisztikus" filmekben pedig a HL féle Joker volt az ász... Halála vagy nem halála HL zseniális új Jokert hozott létre. Hiszen addig jobbára tényleg egy őrült bohóc volt.. egy tipikus képregényfigura. HL megmutatta hogy milyen lenne ha Joker létező személy lenne.

    Ez a Jared Leto féle travi minden lesz csak Joker nem. Valószínűleg meg fogom nézni a filmet, de hogy nem moziban az biztos (a többit ott néztem).
  • Paddy
    #19
    A Burton-féle Batmanok óta nem került úgy denevér film a moziba, hogy ne láttam volna+a képregényekből meg volt az összes szám (a külföldieket pedig még most is olvasom), így képben vagyok Joker személyét illetően. Számomra nem HL halála dobta fel a figurát, hanem ahogy alakította, kidolgozta, vászonra vitte. Mások szerint pedig a Burton Joker az etalon. Tagadhatatlan, hogy az is egy nagyon profi alakítás+annak a Jokernek a szinkronhangja lett a magyar filmtörténetben a legtökéletesebb.:)
  • cateran
    #18
    Ez roppant valoszinutlen, leven az 1. resz kelloen jol sikerult ahhoz, hogy a 2. resz is erdeklodesre tarthasson szamot, bar vitathatatlan, hogy HL halala dobott rajta.
    Amugy eredeti hannggal kell nezni (bar a magyar szinkron sem rossz) es kijon, hogy mennyire jo lett az a The Joker altala eljatszva (valoban az az orult zseni, akit szo nelkul kovetnek a gothami alvilag figurai)
  • Zombee
    #17
    De csak mert meghalt, meg nagy hype volt a film körül, amúgy talán nem is láttad volna.
  • Paddy
    #16
    Eddig a HL által életre keltett Joker figura volt számomra a legjobb.
  • Zsoltee_a_bator
    #15
    Valamit megis kellett csinalni vele:
  • Loál János #14
    Jaja, brutálisan szar. :-|
  • Willenbrock
    #13
    Mint egy drogos pszichopata.
  • A1274815
    #12
    Ja ez egy széttetovált-hülye-gyerek így elsőre.

    Akkor már inkább legyen, Jack vagy Ledger klón vagy a kettő kombinációja.
    Utoljára szerkesztette: A1274815, 2015.04.27. 19:24:29
  • Szefmester
    #11
    Ez borzalmas...

    Nem Jack vagy Heath klón kell, hanem Joker. Bocsánat.. A Joker!
    Ez inkább néz ki valami elkaffantott Mansont utánzó pojácának mint egy zseniális őrültnek.
  • Maak
    #10
  • Zsoltee_a_bator
    #9
    Miert pont a legjobbat kell kihagyni a felsorolasbol:

    Utoljára szerkesztette: Zsoltee_a_bator, 2015.04.27. 09:56:59
  • qetuol
    #8
    és miért lenne jobb egy nicholson vagy ledger klón?
  • krisbart
    #7
    hát szerintem ez egy nagy fos,hol joker ez olyan mint egy idiota hippi,joker nem azt jelenti.
  • gyualmighty
    #6
    szerintem nagyon is jo lesz, Leto kihozza majd a maximumot "ebbol" a jokerbol...ahogy anno Jack es Heath tette
  • Axlkenobi
    #5
    Újszerű megközelítés, annyi szent. Egy promó kép alapján úgy sem lehet rendesen megítélni, szóval még bőven lehet nagyon jó meg nagyon rossz is. Majd kiderül a kész filmből.
  • Dewri
    #4
    Nekem is Manson ugrott be elsőre...
  • RelakS
    #3
    Normális Joker? Joker nem normális!

    Az viszont tény, hogy Nicholson én Ledger teljesen másféle Jokert személyesített meg, szerintem mindkettő kitűnő a maga módján.
  • RAZOR27
    #2
    eh.... :/
  • Ender Wiggin #1
    ez brutális? inkább marilyn manson... nicholson óta nincs normális joker.