6
  • Zombee
    #6
    Képzelem, mennyire megnézésre érdemes minőség. Ha már nem moziban nézel egy filmet, legalább annyira legyél igényes, hogy megvársz egy nézhető-hallható DVD-t!
  • aru
    #5
    Egyik oldalra tegnap felkerült onlineba egy elég jó minőségű darab (angol). Belenéztem és látványra tetszett, Ultron is szépen meg lett csinálva. sajnos még felírat nem volt hozzá így csak belenézegettem. =(
  • kalapos01
    #4
    A rendező verziója az, ami a moziba kerül. DVD-re kimegy pár bővített jelenet, de az összeset csak nagyon ritkán adják ki. Az első rész sem kapta meg a kimaradt cuccok zömét. Főleg a CGI-jelenetek nagy részét nem fogják feleffektezni drága pénzért.
  • Griphons
    #3
    Hát ja. A rajongók úgyis megveszik majd a vágatlan rendezői verziót. A moziban azért valljuk be nem szívesen ül végig három és fél órát az ember, kivéve, ha nem abszolút fanatikus rajongó. Ez a két és fél óra is próbára teszi az ember ülőgumóit :) Bármennyire is jó a film előbb utóbb fájdalmas
  • KRTuning
    #2
    Akkor nem maradna a dvd-re puskapor.
  • Jawarider
    #1
    Nem vagyok rajongó de maradhatott volna a hosszabb játékidő. Ha más nem a rajongók kedvéért.