20
Survival: Postapocalypse Now
  • Palinko
    #20
    Unity az Ubisoft
  • Ryder159
    #19
    Nem konkrétan erre gondoltam. Hanem pl az EA is kiadja a játékait félkésznek sem mondható állapotban, tele buggal, vagy ott volt az AC Unity, és még sorolhatnám. Sokszor véglegesként hozzák azt a szintet, amit ezek. Szóval az hogy alpha marad évekig, az nem jelent semmit.
  • grebber
    #18
    Ezt a modellt fel lehetne dobni azzal, hogy aki hitelez nekik meg ugye még bétatesztel később kapnának ingyen dlcket vagy vakamiket...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.04.29. 15:07:53
  • Ironman2
    #17
    A nagy kiadók is kezdenek ráérezni az early acces izére,addig pénzt termel amig hónapokat várnának mire elkészül egy játék.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.29. 12:53:17
  • Ironman2
    #16
    7 Days to die alfa1-ben is teljes értékű játék volt már! 2 évvel ezelött.Most az alfa11.3-nál járnak,és egymillió eladott példánynál
  • lammaer
    #15
    Nem is értem ez most hogy jött ide.... (Amúgy ott van a State of the Decay, némileg survival és nem bugos :), de survival témában pl a Don't Starve is kinn vana piacon, és az aztán tényleg nem bugos)

    Amire szerettem volna rávezetni a fanyalgó kollégát az az, hogy rengeteg kezdeményezés, alpha meg early access survival játék van, viszont kész alig-alig. Ergó az a megállapítás hogy tele van ezzel a padlás nem állja meg a helyét - legalábbis az én esetemben biztosan nem, én ugyanis csak release - teljes verziós játékokkal vagyok hajlandó foglalkozni :)
    Az hogy pistike elővette otthon a unity enginet és berakott két zombi modellt meg van valami pálya számomra irreleváns, az nem azt jelenti hogy telítve van a piac.

    Hasonló a szitu pl a terraia klónokkal is - mindenki azzal jön hogy hú de mennyire tele van velük a piac, ehhez képest van a Terraria és mi van még kész azon kívül?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.04.29. 11:05:58
  • grebber
    #14
    Mivel nagyon egy top AAA cég se igen foglalkozik ezzel a stílussal csakis a befejezetlen indie halmok vannak így nem lehet példát mondani.
  • Ryder159
    #13
    Mondj egy olyan kiadott, teljes verziós játékot, ami kevesebb bugot és egyéb szart tartalmaz, mit ezek alpha/beta állapotban...
  • lammaer
    #12
    Csak olyat mondj ami már el is érte az 1.0-t. Mert tény, prealpha/alpha/early accessel tele van a padlás, de olyannal ami már stabil és nagyjából végleges elég ritkán találkozni...
  • Palinko
    #11
    ez most egy divatnak tűnik, mint régebben a második világ háborús játékokkal lehetett Dunát rekeszteni
  • PeeTeR
    #10
    s valahogy megis mind egy kalap fos
  • Ironman2
    #9
    Megsúgom neked,hatalmas rajongótábora van az ilyen túlélős játékoknak
  • Ironman2
    #8
    Akkor keress mást ha neked unalmas! Azért nem kell ide beirogatni! Én se irom be a Call of duty topikba hogy unalmas agyatlan öldöklés az egész!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.25. 00:39:11
  • Sheltem
    #7
    Kicsit unalmasak már ezek a survival / zombi / posztapokalipszis/mittudoménmilyen játékok szerintem.


    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.04.24. 16:24:16
  • grebber
    #6
    De nézzük emez jó oldalát is mire rányomják a "kész" plecsnit mindegyik 1$-os bundle legalján lesz annyit is érnek!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.04.24. 16:01:52
  • lammaer
    #5
    Jaja, nekem is az a bajom hogy folyamatosan olvasom hogy mennyi túlélőjáték, terraria like játék, sandbox játék van a piacon... de valójában még mind alpha/prealpha/early access.

    Vhogy elkészülni egyik se készült még el.
  • grebber
    #4
    Remélem valaha el is készül valamelyik f*s!
    Mire "megjelennek" kb bundleban lesznek úgyis! 1$-ért jók lesznek majd!
  • Toni85
    #3
    Nekem a Savage Lands-ra emlékeztet modern korban.A bokor meg a fa ugyan az.
  • Ironman2
    #2
    no azért annyira nem pocsék a grafika,ja és co-opban is lehet tolni 40 fős szervereken!
  • Ironman2
    #1
    Úgylátszik még kevés túlélőjáték jött ki,most itt van egy újabb gyöngyszem a TB Games fejlesztésében.A játék nyitott világú survival sandbox,40 négyzetkilóméternyi nyitott területtel:

    Brand new indie-survival game in the setting of Syberian forests!
    Grab your winter clothes, as you are going in the deep Syberian forest where your only task is - to survive.

    Game features:

    - Open world (40 km2)
    - Great 3D graphics
    - Big amount of guns, clothes and other ingame stuff
    - Giant world with ability to keep up to 40 people on 1 server
    - Customisable player model
    - Vehicles (helicopters, cars, armored)
    - And much more.

    A játék most 5 euro a steamon,annyiért megéri szerintem,igaz a grafika elég pocsék,de már járművek vannak a korai verzióban



    Steam oldala


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.20. 14:04:00