81
A Netflix első Marvel sorozata.
  • Quantumleap
    #81
    Csak az évad első három részéhez.
  • Jim Morrison
    #80
    s03

    fasza volt
  • Jim Morrison
    #79
    opensubtitles.com on már mindegyik részhez van korrekt felirat.
  • dave9004
    #78
    magyar felirattal hogy állnak fordítóink?
  • Shep
    #77
    Az ok de így ez csak ilyen találgatás, na de majd a 3. évadban biztos kiderül .)
  • Jim Morrison
    #76
    A gyerekekről: ahogy a korhazban is mondtak lecsapoltak oket, de ugyanakkor valami vissza is kerult a veraramukba. Szoval lehet ilyen bio valami ami tavolrol iranyitja a gazdatestet... mint strain ben.
  • Jim Morrison
    #75
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem nézd meg még egyszer azt a részt :)
  • vg
    #74
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mióta írtátok azóta gondolkozom rajta, de totál nem emlékszem, azt se értettem miként miként jött rá Punisher is, pont amikor a lány is. Mire jött rá a csaj a kép nézése közben? Azt hittem, hogy a képen a középső embernek volt a keze és feje szétmenve, és úgy ismerte fel a csajszi, hogy nem ő volt ott a harcban, így bukott le. Mindegy, ez már így marad nekem, nem baj. :)

    Utoljára szerkesztette: vg, 2016.04.06. 17:29:58
  • Shep
    #73
    Legalább :) 2-3 részt talán még elbírt volna az évad, de összességében szerintem jobb, volt, mint az első, vagy legalábbis nekem jobban tetszett.
  • dave9004
    #72
    kicsit ott besürüsödött, más sorozat ezt 2 évadban 18-18 résszel hozza le minimum :D
    Utoljára szerkesztette: dave9004, 2016.04.06. 13:16:33
  • Shep
    #71
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az ezredes maga volt a kovács, nemde? Amúgy pont az ilyenekre gondoltam mikor a túl sok szálról beszéltem, egyszerűen nem jutott idő mindent rendesen kibontani, helyette ilyen visszapillantásokkal, meg fényképes húzásokkal próbáltak magyarázatot adni a dolgokra.

    Ami számomra nem volt világos, az a lecsapolós kölykök viselkedése, meg a miértje, persze nyilván a szarkofágban lévő életben tartásához, felélesztéséhez kellenek, de ez is összecsapott volt kicsit.
  • Jim Morrison
    #70
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ezredes a sebesülttel együtt benne volt a drogbizniszben. Sebesült ott volt a hajón, volt erről 1 pillanatig egy flashback is.
    Szerk: de erről utána beszélgettek is ha jól emlékszem, nem figyeltél? :D

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.04.06. 10:16:43
  • vg
    #69
    Igen, én is nagyon élveztem amikor a képernyőn volt. Elektra jelenetétől meg szenvedtem. Amúgy, van aki már végig nézte?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most akkor ki nyírta ki a ügyvédnőt? Miért volt rossz karakter az Ezredes? Nem értettem azt a képet a falon a sebesült katonával.
  • DantesHUN
    #68
    Kap is saját sorozatot.
  • dave9004
    #67
    Punisher egymaga megérdemelne külön sorozatot.
  • Shep
    #66
    Tegnap megnéztem a 12. részt is, és szerintem nem volt olyan jó ötlet ennyi szálat egymással párhuzamosan vinni, így kicsit csapongó az egész, persze így több az akció is ami nem baj, előző évadból pont ezt hiányoltam, de így olyan sokat markoltam és keveset fogtam érzése van a dolognak, persze még így is üt minden más sorozatot. Kíváncsi leszek a záró epizódra!
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.04.05. 13:29:17
  • Jim Morrison
    #65
    Szerintem összességében egy jó kis évad volt. Puinsher nagyon bejött, jó választás volt a színész, illik rá. Igazából minden a helyén volt.
    Egy nagy
  • Shep
    #64
    És valóban, lehet akkor a 9. résszel várok még :)
  • Shep
    #63
    Nem, felirattal.
  • Seten
    #62
    Azért nem egyszerű eltalálni valakit úgy, hogy az állandóan lebukik egy fal mögé és folyamatosan mozgásban van.
    Ráadásul éjszakai fényviszonyok mellett!
  • dave9004
    #61
    angolul nézed végül?
  • Jim Morrison
    #60
    ne siess, mi még mindig a 10. rész feliratára várunk :(
  • Shep
    #59
    8. rész vége. Na ez meglepő volt, kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle!
  • Shep
    #58
    Durva, hogy mennyivel magasabb színvonalt képvisel ez a széria, mint a heti szinten futó vackok. Akciók simán megállnák egy mozifilmben is a helyüket, a színészek nagyszerűen hozzák a szerepüket, a dráma tényleg dráma, nem csak ilyen alibizés. Egyszerűen minden a helyén van.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.03.28. 14:52:48
  • Jim Morrison
    #57
    Gondolom Netflixen nincs felirat mi? Úgy látom ma nem lesz új felirat :(

    de lett
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.03.24. 21:37:34
  • dave9004
    #56
    Egy lett, maradhat.
  • cylonflatus
    #55
    Ja, hogy ezt így kilóra mérik...:D
  • Shep
    #54
    Az jó, mert az első évadban gyakorlatilag az összes akciót ellőtték az első 3-5 részben, meg az utolsóra maradt még egy kevés.
  • dave9004
    #53
    Na én ledaráltam, jutott akció bőven.
  • dave9004
    #52
    De punishert eltalálta egy. Legyen elég.
  • cylonflatus
    #51
    Ez attól független, mert ha Hulkot elfogadom, akkor természetes tőle amilyen, elhiszem róla. A sniperről (ráadásul vagy háromról) meg nem tudom elhinni, hogy percekig lő, és nem találja el ötven méterről. Meg egyszerűen szarul néz ki.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2016.03.21. 21:05:52
  • dave9004
    #50
    azért elkezdeni belekötni h mi reális meg nem, pláne ilyesmi filmeknél, elég fölösleges. Tudod az a nagy zöld Hulk is az ő világukban él, meg Thor, stb :D
    Utoljára szerkesztette: dave9004, 2016.03.21. 16:23:53
  • Shep
    #49
    Hát ez egy képregény film, nem kell realitást várni tőle.
  • Jim Morrison
    #48
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mozgó célpontok....^^ de majd ha megmézed a harmadik részt... ha ezen fenn akadtál tetszeni fog...:)
  • cylonflatus
    #47
    A második részben meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor megpróbálják tőrbe csalni Punishert, és az a bunyó a tetőn
    is elég vicces. Egy tucat rendőr gépkarabéllyal plusz több (vagy három, de min. kettő) mesterlövész lövi őket percekig, és nem lövik ki egyiket se... aha, ok.
  • Jim Morrison
    #46
    Szerintem is, kozben lett felirat a harmadik reszhez
  • Shep
    #45
    A másik felirat nincs olyan minőség, mint az Aliasos, de nézhető vele a sorozat.
  • Jim Morrison
    #44
    Aliassubs ha jól látom még a második rész feliratával küszködik... de az már kint van kérem >.>

    szerk: fél órája kijött az is.. gondolom most jó ideig a harmadik résszel is ellesznek :(
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.03.20. 16:07:26
  • Janika114
    #43
    Ugyanez jutott nekem is eszembe, amúgy jó rész volt.
  • Shep
    #42
    Én is megnézhetném angolul, még majdhogynem felirat nélkül is de azért csak jobb felirattal, úgyhogy majd szép lassan nézem ahogy a feliratok készülnek.