12
theHunter:Primal
  • tutituti
    #12
    lehalt a multi sajna,és a fejlesztés is csúnyán abbamaradt..ígéretesnek indult de szvsz így is marad.kortal csiszolgatott rajta de sz*rból várat építeni..
  • KiruHoshino
    #11
    Nem kötelező multi-zni.
  • grebber
    #10
    Nekem tetszik ,de mivel multis skip :(
  • lammaer
    #9
    Én csak azt mondom amit látok :) Ha megnézed a recent review-eket, totál csőd a game.
  • Ironman2
    #8
    Hiszen jön a Just Cause 3 is hamarosan
  • Ironman2
    #7
    Ekkora égésbe vágta volna a fejszéjét az Avalanche studios?
  • Ironman2
    #6
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    http://sg.hu/forum/uzenet/1391473024/436

  • lammaer
    #5
    Hát, próbáld ki azt nyilatkozz, kiváncsi vagyok a véleményedre. Én ki nem próbálom azok után amit olvastam róla, van sok jó játék amire kell az idő :)
  • Ironman2
    #4
    Meglássuk!
  • lammaer
    #3
    Hát a steam értekelések alapján sztem ha megynitod a játékot már többet foglalkoztál vele mint amennyit ér.

    (kicsit megtévesztő a mostly positive értékelés, miközben az összes useful review negatív. Kiderül hogy azért, mert egy alfa állapotú játék került kiadásra, decemberben még PRE ALPHA volt - a sok pozitív az early access elején jöhetett be, amikor az emberek látták a koncepciót meg ment a fű-fa ígérgetés. Aztán a csávó kiadott vmi szart... megint egy early access fail)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.04.02. 14:20:51
  • Ironman2
    #2
    Egy kis T-Rex vadászat!

  • Ironman2
    #1
    No az Avalanche Studios is beszállt az early acces survive játékok világába,a Just Cause 3 elött elkészítettek egy Stomping Land szerü multiplayeres túlélő game-t,a dinoszauruszok világában! Nem is akármilyen lett! Gatyát felkötni!!! A játék tegnapelött jött ki amúgy!

    STEAM oldala




    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.02. 14:12:12