20
Darkout
  • jarlaxxe
    #20
    12-ért vettem két hete...
  • wedge31
    #19
    3 euró most a játék a steamen.
  • jarlaxxe
    #18
    Király, ezek szerint van még mit csinálnom, tetszik, hogy olyan marha nagy fénykibocsátása van annak az armornak amit hordasz.
  • wedge31
    #17


    Ezt a házat még böven lehet csinositgatni de az épitöanyag a legjobb ami a játékban elérhető.
  • jarlaxxe
    #16
    Jöhet..
  • wedge31
    #15
    Lesz mindkettö meg jetpack, lézerfegyver. shotgun, stb.
    A kábeleket tudod vezetni a falban is és akkor jól fog kinézni.
    Majd mutatok egy videót nálam ez, hogy nézett ki
  • jarlaxxe
    #14
    Lesz majd teleport vagy lift? vagy valami mert még innen a deeptöl is jó messze van a felszin a lávát meg se nézem egyelöre.
    Most vissza jöttem egy kicsit a mélységböl és elkezdtem épiteni a bázist egyelöre még csak köböl, ami nem tetszik, hogy az elektromos kábelek össze-vissza lógnak nem túl esztétikus.
  • wedge31
    #13
    Láva az a deep alatt van annál nincs lejjebb, a romváros meg a felszinen van.
  • jarlaxxe
    #12
    Láva, romváros? ezeken a helyeken még nem is voltam.
  • wedge31
    #11
    A fény nagyon fontos tényező a játékban a szörnyeket ugyanis gyengiti és ugy könnyebb öket sebezni.
    Hagyd szerintem még a deep-et és a lávát és inkább fejlödj amig tudsz, a kristályok ugyis majd csak a játék közepe tájától kellenek fejlesztésekhez amikor majd elkezded felfedezni a romvárost.
    A páncélokból meg fegyokból érdemes mindig tárolni egyet a házadban, hogy ha kinyirnak ne keljen pucéran vissza rohanod a cuccaidhoz.
  • jarlaxxe
    #10
    Még nem most lent bolyongok de elég gyakran kinyirnak ( itt az elején elég kemények a monszták ) utána nagy nehezen vissza találok a cuccomhoz persze tök pucéran ez még nehezebb.
    2-es szintü leather armorban vagyok de már vagy hármat legyártottam mert állandóan elveszitem öket.
  • wedge31
    #9
    Folyamatosan ott van a képenyön csak akkor gondolom eddig még nem fejlesztetted ki a gps-t.
  • jarlaxxe
    #8
    GPS koordináták? és azokat hol tudom leolvasni?
  • wedge31
    #7
    Annyiban számit mert ha normál mappon volnál tudnék adni gps koordinátákat a barlangokhoz ugyanis azokat nem random dobja a játék.
  • jarlaxxe
    #6
    Large, de ez mit számit?
  • wedge31
    #5
    Ja, nem tökéletes, de engem anno nagyon lekötött, lehet újra elöveszem mert egy kicsit kedvet kaptam most hozzá.
  • wedge31
    #4
    Mekkora mappon tolod?
  • lammaer
    #3
    Egy időben tologattam. Tényleg kellemes a hangulata, mondjuk a content kicsit vékonyka a többihez (pl terraria) képest, plusz nekem nagyon hiányzott a minimap a játékban. Igy marha nehéz volt vmelyik szinű kristályt megtalálni, mert nem látom át a pálya felépítését, random lefurkálni meg elég unalmas).

    A craftrendszerben meg az nem tetszett hogy egymásra épülnek a dolgok, tehát hiába lenne nyersanyagod vmihez, ha nem "unlockoltad" azáltal hogy kifejlesztetted az előzményeket akkor nem fogod tudni megcsinálni. Ezért elég sok felesleges dolgot le kellett gyártanom (azért nem olyan vészes mint a craft the worldben.. :) )
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.04.01. 09:55:50
  • jarlaxxe
    #2
    Köszi, de sajnos a helyzet változatlan, nem találok egy kristálybarlangot se...
  • wedge31
    #1
    A Darkout egy rogue-like tipusú, survival játék, kraftolással, bányászásal és nem kevés harcal / lásd pl, Starbound /
    A játék a cimében is utal a fény nagy szerepére mivel a bolygón hosszú éjszakák és nagyon rövid nappalok váltakoznak igy aztán a különbözö fényforrások fejlesztése és telepitése létszükséglet.
    Ehhez a stilushoz képest kiemelkedöen szép a játék grafikája.