13
  • IMYke2.0.0.0
    #13
    A cikk címe azért érthető félre, mert sokan nem tudják, hogy úgy volt, hogy csak egy 3. nagy film lesz és slussz passz.
    Na, ehelyett lesz egy (kezdetben) 6 epizódos TV-sorozat...
    Capish?
  • AnuluWork #12
    Miért? Eddig mi volt? Élő adás a Marsról?

    Ok. volt pár film, de előtte meg X-aktányi tévé epizód.
  • paby88
    #11
    eddig is tv sorozat volt...
  • Ironman2
    #10
    hoppácska! akkor rosszul emlékeztem.DDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Nagyon várom.
  • broman191
    #8
    Láttam minden évadot a sorozatból, a mozikat szintén...ha az új szériával nem gabalyodnak bele annyira a több kérdés mint válasz gondba mint anno, akkor egynek jó lesz...vagy az lett volna a hardcore X-aktás varázs? :D
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.03.28. 18:02:41
  • MasterMason
    #7
    Tipikus eset ez is. Volt anno egy nézhető sorozat amely sikeresnek volt nevezhető, aztán a pénzügyi sikernek köszönhetően elkezdték nyújtani mint a rétestésztát.

    Kicsit unalmas lesz már ennyi idő után újra hallgatni, hogy Mulder a kishúgát keresni. :P
  • grebber
    #6
    6 részben nem sok mindenben lehet nyomozni :(
  • Etinger
    #5
    Nem igazán ismerem a sorozatot (összesen 10 részt láttam, szerintem 5 különböző évadból, jó 8-10 éve) ... de spoiler megjelöléssel röviden leírhatnád, mert érdekel :) Picit wikipédián beleolvastam a kerettörténetbe... eddig azt se tudtam, hogy ilyen is volt. Pl előtörténet stb.
  • molnibalage83
    #4
    Semmi értelme. A karakterek öregek és az eredeti sorozatban is a 6. évad Két apa és Két fiú része után teljesen inkoherens lett az egész.
  • Huh
    #3
    Meg eleve 84-ben jöttek össze, a sorozat meg 92-ben kezdődött, Détárinak meg semmi köze az x-aktákhoz.
  • xido
    #2
    semmi gond nem lesz,mert Nárai Erika volt Scully :)))
  • Ironman2
    #1
    Kiváncsi leszek a magyar hangra,Détári Enikő,és Rékasi Károly válása után! Pont a sorozat alatt jöttek össze