8
  • bld
    #8
    "Kyle Pflug, a Spartan projektmenedzsere az IE blogban azt írta, hogy kizárólag a integrálják majd az új fejlesztésű Trident renderelőmotort, az Internet Explorer 11-be nem."

    csak engem zavar, hogy valaki úgy publikál egy ilyen cikket (ráadásul név nélkül), hogy senki nem olvassa el egyszer sem...
  • Inquisitor
    #7
    Pedig esélyes, az összes új terméknév a Halo(!) játéksorozathoz köthet, így a Spartan vagy a Cortana is.
  • zola2000
    #6
    Spartan? Ugye ez nem a végleges név, nem tudom de nagyon nem szimpatikus valamiért.
  • Inquisitor
    #5
    Ha tényleg újraírják, akkor több benne a bug inkább. Lásd Opera, most a 29.0 még mindig kevesebbet tud és bugosabb, mint a jó öreg 12.xx volt. Vagy ott van az ex Opera fejlesztők új böngészője a Vivaldi. És mondjuk ott a Netscape, ami anno volt A BÖNGÉSZŐ, amikor meg újraírták már Firefox, Chrome érában akkor lett ipari hulladék.
  • torreadorz
    #4
    Az újraírás mindig a fejlesztők mániája, amiből általában az szokott lenni hogy a pont annyi új bug lesz mint az előzőben régi :)
  • Inquisitor
    #3
    "Eddig úgy tűnt, hogy a Spartan nem fogja leváltani az Internet Explorert"
    Érdekes, mert pont azt hallottam mióta felbukkant a Spartan neve, hogy az lesz az új böngésző, a viszonylag friss infó az volt, hogy lesz még IE11 kompatibilitási okból W10-hez is.

    Arty - Nekem az emlékezetes, amikor oltották az Opera és FireFox felhasználókat a memória szivárgás miatt, erre kijött az IE8 és onnantól IE userek is "élvezhették". :D
    Azóta is.

    Macropus Rufus - Ezt nem hinném, tekintve, hogy a W95-98-Me vonal gyakorlatilag DOS volt még, az Xp meg a W2000 NT kerneljéből nőtt ki. Ettől még vannnak olyan hibák, mint az USB kezelés, ami a W98-tól a W8.1-ig kísért ... Viszont a W10-ben meg (10-20 évvel más OS után!) lesz végre több asztal, meg IGAZI felbontáshoz skálázható desktop. :D
  • arty
    #2
    +1

    hányszor hallottam istenem ezt a "teljesen ujrairtuk" dumát, aztán igen: ugyan azok a bugok ... tökvéletlen... nyilván :)
  • Macropus Rufus
    #1
    sztem ez a böngésző sok mindent át fog venni az IE-től. Anno azt mondták, hogy az XP egy új fejlesztés. Aztán egy kis fagyásnál a logokat böngészve találtam egy hivatkozást a Chicago 4.0-rá, ami ugye a win95 kódneve volt. Sztem csak a felület fog változni meg egy-két user által is látható apróság. Maga a böngésző nem fog alapjaiban megváltozni.
    Aztán lehet most tévedek, bár az MS programok hibái nem erre utalnak.