10
  • alyr2
    #10
    A Blended-re is azt irtak sokan hogy egyik legjobb filmje..en megneztem 3 alkalommal es meg egy szajhuzast sem valtott ki, minden alkalommal fapofaval ultem vegig..kellekfeleseg szinten(vagy mi volt) A Ne Szorakozz Zohannal volt az a filmje amin lehetett rohogni..az elott meg minimum jo 10 evvel
  • Ender Wiggin #9
    3.) Sander kb 2-300 millió dollárral többet filmezett össze :-D
    4.) Nyilván nem láttad a Punch-Drunk Love-ot, a Spanglisht, a Longest Yardot, a Clicket és Reign Over Me-t. Mert ezek kapásból egész más jellegű filmek.
  • Atisz #8
    Adam Sandler az 1998-as Waterboy óta ugyanazzal az idétlen geghalmazzal és arckifejezéssel operál minden filmjében. Talán Koltai Róberthez lehetne hasonlítani azzal a 2 apró különbséggel, hogy:

    1.) Koltai Róbert, ha nagyon megerőlteti magát, tud jó színész is lenni
    2.) Sikerült összehoznia legalább 1 jó filmet (Sose halunk meg)
  • Zombee
    #7
    Ez nem egy Adam Sandler vígjáték. Ez egy Thomas McCarthy film, aminek Adam Sandler a főszereplője. A tipikus Sandler filmeket maga a színész csinálja saját produkciós cégével, a Happy Madison-nal.
  • Macropus Rufus
    #6
    megelőztél... én is erre gondoltam :)
  • Ender Wiggin #5
    Mert zsidó a színész? Mit játsszon, buddhistát?
  • djuliann
    #4
    itt látszott meg hogy már öreg a poénok is ezért olyan visszafogottak,ő sem 20 éves már
  • NiGhTM4R3
    #3
    Imdb 5.8/4000 users, metascore 22/100 (21 critic), rotten 7%... nem tudom, inkább hiszek ennek.

    Amúgy a magyar ízlés vígjátékok terén katasztrófa, például ott van a Norbit film ami másról sem szól csak fingás, böffögés, szarás és egyéb primitív poénokról, de aránylag sok pozitív vélemény van róla magyar oldalakon és sajnos ez a jellemző szóval ezt még nem láttam, de tipikus sandler-filmnek tűnik ami az utóbbi években erősen átment ilyen szemétbe, jack és jill ugye...
  • KRTuning
    #2
    Tehát érdemes megvárni míg szombat délutáni mozi lesz belőle? Megbeszéltük.
    Utoljára szerkesztette: KRTuning, 2015.03.23. 19:54:07
  • sárkánylovag
    #1
    Szerintem annyira nem lett erős , de legalább nem erőltetett a humora mint néha bizony szokott neki.
    Csak könyörgöm miért Zsidót játszik ? Nincs elég ilyen film még?
    Szláv vagy Horváth vagy bármi érted ?
    Talán az a néger kisfiú hozta a legjobb poénokat benne.
    Amikor kiderült ki a szomszéd boltos az viszont már túl klisés volt...
    És egyébként csak kérdezem, cipőbe nem lehetett volna meg a zuhanyzós csaj ? :)
    Csak elvittem volna tőle egy strandpapucsot javításra :)