14
  • Zombee
    #14
    Ebből még lesznek bajok, mivel a Store-t Live regisztráció és online fiók nélkül ha jól emlékszem, nem is lehet használni, de Live mindenképpen kell. Aki maga telepíti a Windowst annak ez sem lehet probléma, de aki előtelepített géppel veszi, az majd pislog. Baromság, hogy nem lesz benne alapból böngésző, az összes Linux disztribúció is böngészővel települ.
  • Jakuza1
    #13
    Jo, akkor kezdj el ujra olvasni. Direkt, csak neked kiemeltem a megfelelo reszt,hogy az ovodasok is eltudjak olvasni es felfogni, hogy nem lesz telepitve az altalad megemlitett Spartan.

    "A program alkalmazásként lesz elérhető a Windows Store kínálatában és
    nem telepítik fel előre a Windows 10-re."

  • Szefmester
    #12
    Valóban.. igazad van. Akinek a kék e betű a net az tényleg nem fog tudni netezni vele. De ők azok akik életben tartják a botneteket. ;)
  • Macropus Rufus
    #11
    "Chris Capossela marketingvezető elmondta, hogy az új, Spartan kódnevű program lehet a jövőben a szabvány böngésző, azonban egyelőre még nem találták meg a szoftver végleges nevét."
    csak a címet olvastad el mi?
  • bdzsana
    #10
    Lesz rajta böngésző, csak nem ez IE. Legalábbis a cikk ezt írja.
  • Jakuza1
    #9
    Kiraly lesz, amikor az alapszintu tudassal rendelkezo szamitogep tulajdonos, nem tudja elerni a netet, mert nincs tudasa a bongeszo beszerzesehez sem.
  • aru
    #8
    Nem tudom ki az aki egy leharcolt 7, 8, 8.1-et felfrissíti 10-re. Én biztosan nem! Mindig a tiszta telepítés müködik a legjobban és nem a régebbit újra frissített változatok. Én megjelenés után biztosan várok 6-12 hónapot, hogy a legtöbb miniatűr hiba is eltünjön.
  • arty
    #7
    32 bites verzió, még mindig... :(((
  • Csaba6
    #6
    Win10 vegre kapni fog egy csomagkezelot OneGet neven, nem fog kelleni ftp meg ilyenek,es persze bongeszo is alapbol lesz benne a cikk is irja "spartan" neven.
  • torreadorz
    #5
    Mekkora képzavar van itt (már a címben is).

    A win 10 nem lesz ingyenes. A frissítés rá lesz ingyenes (értsd: nem fogja ellenőrizni az eredetiséget). De ettől még ugyanugy illegális lesz az illegálisan frissitett win 8 stb.

    Kicsit sarkított példa, de olyan ez mintha autóknál ingyenes lenne a müszaki vizsga. Attól hogy egy lopott autót ingyenesen lemüszakiztatsz még nem lesz kevésbé lopott az autó.
  • masuda
    #4
    FTP-n :D Én úgy szoktam. De nyiván lesz egy beépített böngésző letöltő, vagy áruházon keresztül.
  • nandorb
    #3
    Hogyan fogjuk letolteni a kedvenc bongeszonket ha nemlesz IE?:D
  • Palinko
    #2
    én meg úgy hallottam a kalóz verziók frissítése is ingyenes lesz
  • sakhalin
    #1
    nem lesz ingyenes mindenkinek....