11
header.jpg
Új bázisépítős RTS
  • sárkánylovag
    #11
    Megnéztem ezt a játékot.
    Szerintem nagyon túl bonyolították.
    Miután első pályán kikaptam elolvastam a tutorialt, de hát az...
    vagy két órán át beszélt nekem középfok angolban hgy ezt tegyem meg azt tegyem aztán valami raideres résznél elakadtam mert nem értettem épp azt az angol kifejezést, és ha pontosan nem azt nyomod amit kér akkor nem enged tovább sajna.
    Így én azt mondom benne van a játékban hogy jó , de csak a csont RTS-eseknek akik egész életükben ezt játszották.
    Túl bonyorultan índít több mint 50 ikon meg vagy 10 panel ontja tök feleslegesen az infót feléd.
    Fokozatosan kellett volna ezt felépíteni és nem egyből teljesen leterhelni a játékosokat.
    Játékírói tudatlanság vagy csak kő profiknak szánták, ezt nem tudom megítélni talán mindkettő.
    Nekem a gépemen 2 órát tudott eltölteni.
  • MrPredator
    #10
    Ja értem, így rendben van. Még nem találkoztam vele, de jó hogy felvilágosítottál.
  • j0nNyKa
    #9
    nem, csak troll, es nem fog bekenhagyni
    nem felni kell tole, csak nem valaszolni, ugy hamarabb megunja
    a kirohanast meg.. na, minek. ne.
  • MrPredator
    #8
    Köszi így valóban jobban néz ki. De mi az hogy ha zeronak válaszolok magamra vessek? Moderátor vagy mi? És ha az? Személyeskedtem? Sértő voltam? Félnem kéne tőle? Ha (!!!) így van, akkor felháborítónak tartom hogy rettegni kell valakitől minden szar miatt. Tól nagy hatalom, és túl nagy visszaélés ezzel.

    De neked köszi a korrekciót.
  • j0nNyKa
    #7
    átszerkesztettem a hszed olyanra, ahogyan itt szokás játék totyikot nyitni, szivesen
    zeronak pedig ha válaszolsz, magadra vess.
  • MrPredator
    #6
    Minek? A link alatt ott van minden hasznos infó nem?
  • KiruHoshino
    #5
    Mondjuk illene egy kis leírást írni és nem csak belinkelni valamit.
  • MrPredator
    #4
    Megjelenés március 25, elírtam.
  • MrPredator
    #3
    Mi van?!? Mit és miért szarok le?!?
  • Zero001
    #2
    Ha ennyire leszarod, akkor minek nyitsz neki topikot?
  • MrPredator
    #1
    2013-as bejelentése óta szép csendben készült a Tindalos Interactive valósidejű stratégiája, az Etherium. A játék a minap új előzetest kapott, amelyben részletesen bemutatják a Conquest játékmódot, amelyben igazi csillagközi hódítás vár a játékosokra. Nem elég megépítenünk űrflottánkat, folyamatosan újabb és újabb technológiákat kell kifejlesztenünk, különben esélyünk sem lesz leigázni a többi nép által lakott bolygókat. Galaktikus birodalmunkat körökre osztva menedzselhetjük, ilyenkor gondoskodnunk kell az erőforrások megteremtéséről, az ellenséges népek folyamatos megfigyeléséről, valamint a megfelelő védelmi vonalak felállításáról. A bolygók felszínén vívott csaták viszont már valós időben zajlanak, hadseregünket gyalogságból, tankokból, légi egységekből és gigantikus robotokból állíthatjuk össze.
    A fejlesztők az új előzetes mellett a pontos megjelenési dátumot is közzé tették, amely szerint március 25-től lehet megvásárolni a játékot. Addig is lehetőség van előrendelni azt a Steamen, így 10%-os kedvezménnyel jutunk hozzá.

    Megjelenés március 25.


    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2015.03.17. 09:03:14