8
nv
  • MerlinW
    #8
    Nem, nem olyan, semmi köze hozzá. DD = tower defense + harmadik nézetű akció + diablo féle rpg/lootrendszer. Lehet egyedül is játszani és online is.
  • JonasSandor
    #7
    Ja értem akkor nem nagy valami, azt ugyan olyan játék mint a dota 2?
  • MerlinW
    #6
    2 éve megjelent a játék, azóta játszom vele. Fél éve volt egy nagy beta update, azóta csak apróságok változtak, bugfixeltek. A beta és a release bejelentés megvolt a maga idejében. A kész verzió annyiban különbözik a bétától, hogy vannak átvezető féleségek a történet módban.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.07.29. 01:44:42
  • JonasSandor
    #5
    Nagy semmi bejelentéssel 1 hónap és 1 héttel a megjelenése után derült ki a tesztből hogy teljes értékű program lett belőle.
  • MerlinW
    #4
    Nem tudok róla, az első részt is többnyire idegennekkel játszottam, de ha dobsz privátban egy Steam nevet, játszhatunk néha. Bár mostanában csak hétvégén érek rá játszani.
  • Skynet85
    #3
    Én is beszereztem és elkezdtem ismerkedni vele, van esetleg magyar csapat akikkel olykor-olykor egy család apa is tudja tolni? :)
  • MerlinW
    #2
    Mai patch tartalma:




    Youtube csatorna
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.03.12. 19:02:34
  • MerlinW
    #1
    Szerintem nem kell bemutatni, az első rész folytatása, TPS Diablo + Tower Defense kombó a jó fajtából. (Az első résszel több, mit 500 órát játszottam). 4 kaszt, különböző képességekkel, tornyokkal.

    Fizetős Early access a cucc, de ingyenes lesz, ha megjelenik.