10
  • spartanburg
    #10
    Egyelőre 1 oldalon találtam magyar árakat:

    http://digitalbridge.hu/blog/250/

    Húzósnak tűnik, pláne az arany.
  • ProgServ
    #9
    :) Pebble Watch! :) És még vízáló is! És még olcsó is!
  • Papichulo
    #8
    ekkora méretbe ennyi üzemidő fér bele.

    Es ugy tunik, hogy 8GB memoria...
  • M2 #7
    Fel kell fogni, hogy jelenleg itt tart a tudomány. Sorozatgyártásban ekkora méretbe ennyi üzemidő fér bele.
  • M2 #6
    A szenzorok egy felületben vannak, nem marad ott a nyomuk, ahogy képzeled.

    Mondjuk reggel 4-től este 10-ig az miért nem elég? Ilyen hosszú napokat tartasz?

    Felemeled, mutatja az időt. Nem kell "gombokat nyomogatni".

    Adott a nyomógomb, a Crown tekerhető oda-vissza és benyomható, a felület tapintható többféle erővel. Mennyi kell neked még?

    Aki úgy fog emlékezni, hogy mindent az Apple talált ki, az majd téved és valaki szépen helyreigazítja.
    Utoljára szerkesztette: M2, 2015.03.10. 13:41:20
  • kvp
    #5
    Az a szenzor csomag az aljan erdekes. Ezutan ora nelkul is latsznai fog, hogy ki hord apple orat, mert a lenyomata ottmarad az emberek csuklojan.

    Egyebkent egy oraval kapcsolatban nekem alapvetoen egy fontos igenyem van, kepes legyen 24 oran at mutatni az idot es mindezt gombok nyomogatasa nelkul ranezesre tegye.

    Egy okosoranal meg jol jon, ha van rajta egy kijelzo amire a telefon infot tud kuldeni es legalabb 4 (vagy tobb) beviteli funkcio, tehat vagy 4 nyomogomb vagy annak megfelelo tetszoleges eszkoz (pl. erintokijelzo), ami a kar terbeli poziciojatol es a fenyviszonyoktol fuggetlenul, lehetoleg ranezes nelkul is mukodtetheto legyen. Ezen kivul legyen kepes hangjelzest leadni (lasd: bip, bip) es nem baj ha van benne nehany szenzor, de ez utobbi opcionalis.

    Az apple oraja csak az ido mutatasat es az uzemidot nem teljesiti. Tehat nem latni rajta folyamatosan a pontosidot es nem birja ki egy teljes napig. Ezek utan a tobbi mar mellekes, de szerintem a kovetkezo vagy a kovetkezo utani generacio mar birni fogja akar 24 oran at is, sot talan a 4. mar az idot is kepes lesz folyamatosan mutatni, mint egy hagyomanyos karora. Sot ha tenyleg lesz 4. generacio, akkor addigra mar mindenki ugy fog emlekezni ra, hogy az apple talalta ki az okosorat is, mint a mobiltelefont, nem mondjuk a casio a 80-as evekben vagy a sony akitol a 2000-es evek ota lehet telefonhoz kotheto 'okosorat' venni, mint ahogy erintokijelzos 'okostelefont' is lehetett, csak azt szinte senki nem vette, mert akkor meg nem volt divat.
  • Ulkesh
    #4
    A Google referencia órájához képest még jobb is, mert az csak 12 órát működik és mellé még sokkal gyengébb a szoftvere is.
    A töltési idő meg nem mindegy? Éjjel, mikor töltöd úgyis alszol :D
  • Dynamic
    #3
    Miért? A laptopok még annyi ideig sem bírják mint a mobil, de azért érdekes módon senki nem háborog. Ja, hát értem én, hogy a régi mobilok tovább bírták, de azok nem is voltak kvázi kézi számítógépek. Az a vicc, hogy ha az első mobil okostelefon jellegű lett volna, tuti, hogy ma senki nem verné az asztalt, hogy miért csak egy napig bírják.
  • mortep
    #2
    A macbook rendben van, az apple-watch nem. Jól néz ki de 18 órát bírja? Ez viccnek is jó (by Tigris). Előre elnézést kérek érte, de perpillanat nem vágyom rá. Eleve rühellem azokat a mobilokat, amelyek normális körülmények közt nem bírnak ki egy napot mostmeg jönnek az egynapos órák (sajnos a samsung i-órája sem kivétel)... értem én, hogy a mechanikus órákat is naponta fel kellett húzni, de az nem 4-5 órát vett igénybe.
  • M0RN1NGST4R
    #1
    nesztek, gumicsont...