14
  • Jakuza1
    #14
    Loturot van ugy, es a nok pont a hiusaguk miatt tollaszkodnak annyit a tukor elott, nem pedig azert, mert onbizalomhianyban szenvednek,.
    A ferfiak sorhasanak es szorossegenek pedig, semmi koze az onbizalomhoz, hanem nemtorodomok es hidegen hagyja sokukat a kulsoseg. Nem erdekli oket. Akkor ferfi egy ferfi ha budos, hogy idezzem Fulig Jimmy mondasat. A nok sokkal celtudatosabbak, a ferfiak meg kb beleszarnak mindenbe.A nok sokkal onimadobbak,pont ezert gyulolik, ha egy no jobban nezz ki mint ok, a hiusagukbol fakadoan. A ferfiak tobbseget ez nem erdekli. Persze van sok onhitt ferfi is ez nem vitas, de sokkal kevesebb mint no.
  • Ragnaar
    #13
    Régebben én is önimádó voltam amikor 20 éve még jól néztem ki, de mostmár nem vagyok az, mert sokkal okosabb lettem, és nem is cserélnék régebbi felszínes és buta önmagammal.
  • bdzsana
    #12
    Persze vannak ilyenek is. Egyáltalán nem azt akartam mondani, hogy a férfiak jobbak, vagy a nők jobbak, hanem csak azt, hogy ebben az önimnádatban azért van valami.
    Sokkal több a magabiztos férfi mint a nő. (Még a magabiztos nők is csak kifelé azok sokszor, illetve rájátszanak, amúgy meg elég bizonytalanok)
    És ahol több az önbizalom, ott általában több az egészségtelen megnyílvánulása is ennek.
  • SirBubu
    #11
    na, most aztán végképp megvilágosodtam a Nőnappal kapcsolatban, és már rohantam is ide megosztani a felfedezésemet!

    szóval, a kérdés, hogy miért március 8-án van a Nőnap? miért nem mondjuk augusztus 10-én?

    hát azért, mert az európai szélességi körön, és az európai országok zömében ilyenkor még nem NŐ virág a szabad ég alatt!!!

    a hóvirágnak már lőttek, tavaszi/nyári virágok meg még nincsenek! szal nem lehet megtenni azt, hogy ha az ember elfelejtett (mert mondjuk jobb dolga is volt) asszonypajtásnak virágot venni a nagy napra, csak úgy kirohan valahova este 10-kor, aztán tépked vagy az út szélén valami színes gazokat, vagy a szomszéd kertjéből virágot, esetleg a köztéren

    tehát, előre kell gondolkodni! és időben kell gondoskodni a virágról, mert ha nem, hát nem lesz virág! (lesz helyette mogorva tekintet)

    és hát kiknek is fontos ez?

    gondolom, nem árulok el nagy titkot azzal, ha azt mondom, hogy a virágboltosoknak! tisztára, mint a Valentin-napnál!

    igen, ahogyan azt már amúgy is sejtette mindenki, a Nőnap is a virágboltosok meg a virágtermesztők kartelljének "köszönhető". ja, meg a csokigyárosok is benne vannak könyékig

    köszönöm
  • ostoros
    #10
    A nőket is hallottam már: "A férfiak nem találnak meg semmit" stb. mondatokat.
  • ostoros
    #9
    "I'm sexy and I know it! "
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2015.03.08. 20:09:12
  • bdzsana
    #8
    "Persze azert tollaszkodnak a nok annyit a tukor elott. Azt se tudjak orakig eldonteni, mit vegyenek fel, hogy jol nezzenek ki."

    Ez milyen érv akart lenni, mert ez szerintem pont az ellenkezőjét bizonyítja annak ami mellett érvelni akartál.
    Ez pont, hogy önbizalom hiányra vall, míg férfiak gyakran egy borotválkozást nem hajlandóak megejteni, mert ők jól néznek ki pocakosan és szőrősen is mert az a "férfias". Ahogy Peter Griffin mondotta: "kövér férfi nincs, csak kövér nő" :D

    Valamiért általában a férfiakat szoktam hallani, hogy ők jobban vezetnek, vagy akár főznek, de lehetne sorolni még. A nőket maximum csak ezek cáfolata ként azt hallom, hogy ők is vannak olyan jók.
    Bár ritkán előfordul ennek ellenkezője is, de valljuk, hogy az előbbi sokkal sokkal jellemzőbb.
    Sőt, ha megfigyeled, általában nem a minden területen professzornak képzelő nőkkel szoktál itt IQ fightolni...

    Összefoglalva külsőségekben szebbnek látjuk magunkat mint a nők, sok területen tehetségesebbeknek gondoljuk magunkat, és az okoskodás is sokkal jobban megy nekünk ami egy szép kis adag arroganciát is von maga után.

    Természetesen van mindenre ellenpélda, de azért lásd be, hogy benne igazság
    Utoljára szerkesztette: bdzsana, 2015.03.08. 18:50:00
  • fonak
    #7
    Ahogy a zsenik között (de az idióták között is) sokkal több a férfi. És?
    A nemek között vannak különbségek, csak manapság csak azokat PC emlegetni, amik által a férfiakat tüntethetik fel rosszabb színben.
  • lpmaskmancick
    #6
    Na végén az sg-t is megszállják a férfigyűlölő feminácik. Így is nem elég, hogy alapból elég férfigyűlölő a modern média, már ide is kell.
  • Amergin
    #5
    http://huffnagel.blog.hu/
    Nem kívánok egyebet mondani...
  • MasterMason
    #4
    Mert ezek izmos lányok nem férfiak, a férfiak a súlyemelő versenyeken vannak, ahol nem magukban gyönyörködnek hanem abban, hogy ki hány kilót tol ki. ;)
  • Jakuza1
    #3
    Persze azert tollaszkodnak a nok annyit a tukor elott. Azt se tudjak orakig eldonteni, mit vegyenek fel, hogy jol nezzenek ki.
  • SirBubu
    #2
    és tessék, saját hozzászólásom rá a bizonyíték, hogy milyen igaz is a cikkben szereplő állítás

    mert ugyanis én is csak azon voltam képes törni a fejem, hogy miért nincs Férfinap, nem pedig azon, hogy miért nincs Nőnapból mindjárt 3 is, vagy 5, meg még néhány Anyák Napja is elférne a naptárban, egy olyan 6-8 darab. Apák Napjára pedig igenis semmi szükség. arra amúgy is ott van a láthatás, meg a tartásdíj kifizetésének/levonásának időpontja, akkor meg mit is akarok?

    na ugye
  • SirBubu
    #1
    hú, jut eszembe, holnapután Nőnap! tadammm!

    mikor is van a Férfinap? ja, olyan nincs is, ezt mindig benézem

    pedig milyen szép is lenne Férfinapra kapni valami fííínom itókát (szerk.) persze nem saját pénzből, mert azért az úgy mégse ugyanaz

    (szerk.) hogy tovább fűzzem a hülyeséget, hogy is szól a közismert mondás: "Adni jó, de kapni is."
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2015.03.06. 19:23:41