6
  • end3
    #6
    Hi-Hi: És eljön majd az idő, amikor az óragyártó felhőjéből, (v. ahonnan ezt akarják) egy "tökéletes" jelsorozattal deaktiválni lehet majd a szívműködést, modjuk, - hogy ne okozzon túl nagy személyes problémát, - éjjel, alvás közben. Onnantól minden állam társadalombiztosítása valós időben, "pontosan" fogja tudni kalkulálni a nyugdíjfizetéshez szükséges bevételeket, és az aznapi megmaródóknak megvalósul a "tökéletes" aranykor.
  • valamit
    #5
    Hírszerző időmérők :)
  • SirBubu
    #4
    egy karórától kábé az utolsó utáni dolog, amit elvárnék/-tűrnék, hogy adatokat gyűjtögessen rólam

    "de szenzorokkal is fel vannak szerelve, azért, hogy mérni tudják a különböző mozgásokat és ellenőrizhessék az alvásciklusokat"
    a magam részéről általában tudni szoktam, hogy épp merre járok, hol vagyok, lévén nem vagyok alvajáró, amellett nagyjából tudom, mikor sikerül elaludnom, amikor meg felkelek, meg tudom nézni, hány óra van. ilyen funkciókért biztos nem adnék pénzt

    meg akkor gondolom ezt az órát alvás közben is viselni kell, reggel meg arra ébred az ember, hogy forgolódás közben valahogy összetört az óra, kicsit megnyekkent valamije, esetleg öntudatlan mozgásokat végezvén összekrizsmálta vele a saját vagy partnere arcát vagy akármijét
  • Ender Wiggin #3
    komolyabb svájci órák nincsenek 500 eurós árban :-D De mondjuk 3000-ért már vannak.
  • szomferi
    #2
    és azok jellemzően kvarcok, a fentebb említett 3 gyártó alapórái valahol ennek a háromszorosánál kezdődnek, de főleg a FC-é
  • matatom
    #1
    Magyar ember pénztárcájához mérve valóban rendkívül drágák, de a saját áraikhoz képest nem kimondottan. Ne feledjük, hogy a komolyabb svájci márkák legocsóbb modeljei alhangon 500 euró kötnyékén szoktak indulni, de jellemzöen ezek nagyon alapmodellek.