6
  • gosub
    #6
    Azért milyen édes ez a szabad piac, hogy egyik polcon az izzókat antiliberális módon kiszorított 80-85CRI-s kompaktszar lámpák vannak és mellettük az energiapocsékoló vezetéknélküli töltők vannak.
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Én mondjuk olyan 5 méter sugarú körben mindent tölt töltővel nem szeretnék egy szobában lenni, ha nem muszáj... :D
  • SirBubu
    #4
    és akkor majd így valahogy belemegy a delej a telóba?

    nem is tudtam, hogy már itt jár a tudomány! ez már döfi, hiába, a 3. évezredben járunk már, vagy mi...
  • Inquisitor
    #3
    Le vannak maradva, a régebbi technológia olcsón elérhető kínai termékekben, lásd előttem szólók ...
    A modern töltő rendszer meg 5 méter sugarú körben tölt MINDENT ami ott van.
    Szóval egy olyan versenybe akarnak belelépni, ami eldől mielőtt elindulnának benne.
    Persze van előnye egy asztalnak, amibe be van építve, olyanhoz képest biztos, amiben nincs. Na de próbálja meg az asztalt magával vinni egy másik helyre. :D
  • norbi4567
    #2
    Kínából kb 1700ft egy ilyen ketyere. (legalábbis én akörül vettem pár hónapja)
  • Tauri
    #1
    Egy ilyen kütyü körülbelül 3000 ft ba kerül amit én tudok beszerezni kisker áron...vajon az IKEA ezt az újítását mennyiért fogja implementálni a bútorokba? :)