24
Trine
Trine 2 : Goblin Menace
Trine 3: The Artifacts of Power
Trine 4: The Nightmare Prince
  • hunbalee
    #24
    Kiegészül a Trine negyedik része
  • grebber
    #23
    Megjelent a Trine 4!
  • grebber
    #22
    Minden, amit tudnod kell a Trine 4-ről
  • grebber
    #21
    Trine 4 - álmainkba férkőznek a sötét árnyak

  • grebber
    #20
    Októberben rajtol el a Trine negyedik része

  • grebber
    #19
    E3 2019: Elképesztően néz ki a Trine 4

  • grebber
    #18
    Trine 4 - A kulisszák mögött
  • grebber
    #17
  • grebber
    #16
    Trine 4: The Nightmare Prince - Announcement Trailer

  • grebber
    #15
    Trine 4: The Nightmare Prince - Hamarosan újabb részleteket kapunk Március 4
  • grebber
    #14
    PS4 vs PC
  • Zsoltee_a_bator
    #13
    A piramisgyujtes nagyon gaz, epp abbahagyhatnekom van miatta, pedig amugy jo lenne. Meg egy bibi, ami spoiler:

    A varazslo tud repulni. Csak egy doboz kell ala (vagy barmi, amit mozgatni tud).
    Levegobe kell ugrani, alamozgatni a dobozt, majd ugrani egyet rajta, stb. Ezt ismetelgetve
    barhova el lehet jutni a palyakon.
  • bgabor911
    #12
    Ez mi már hogy az "egyszemélyes" mellékküldetéseket ha elrontod, az egész pályát előről kell kezeni, a végigvitelük nélkül meg nem lehet továbbvinni a játékot?
    Ilyen szép példát régen látthattunk arra, hogy egy játéktervezői döntés tönretesz egy amúgy kiváló minőségű játékot.
  • Shep
    #11
    Ez amúgy ugye csak vicc, hogy piramisokat kell gyűjtögetni ahhoz ,hogy tovább engedjen a köv pályára? Előző két rész meg van steamen, de ez ez mi ez? Eleve már az irányítás is elég érdekes ezzel a félig oldalnézetes, félig TPS dologgal, történetmesélést teljesen megöli ez a pálya végi feloldásra szolgáló térképesdi és a gyűjtögetés. Persze így is ki lehet tolni a játékidőt, csak nem éppen szép húzás, pláne, hogy ahogy olvasom az értékeléseket, még így is igen rövidnek mondható.
  • TBTPumpa
    #10
  • nxs
    #9
    Trine megint elküldte a konkurenciát hangyát szedni.
  • grebber
    #8
    Megjelent a game hátha valakit érdekel
  • xido
    #7
    meglepett,hogy a launcherben 32bit 64bit között lehet állítani...normálon vagyok 1680ban,csak épp belenéztem,de nem aadt,igaz én sose nézek fps számokat,csa szemmértékre mondom..
    és persze még mindig a csotrogány 4890el vagyok :)
  • grebber
    #6
    Kell is neki gép a maxhoz az biztos.

    Feltoltam maxra 8-12 fps. Textúrákat very Highon hagyva az élsimitásos részt HIGH-ig vissza kellett vennem így már éppen hogy megy 26 fps környékén.

  • xido
    #5
    már meg is jött és gyönyörűen néz ki :)
  • grebber
    #4
    Jövő héten jön a Trine 3 early access verziója
  • xido
    #3
  • Fbn Lx
    #2
    tök jól használják a kameraállásokat
  • hunbalee
    #1
    GDC 2015: Bemutatkozik a Trine 3

    A Frozenbyte csapata egy hangulatos kedvcsináló kíséretében jelentette be, hogy az eddig hétmillió példányban értékesített Trine-sorozat hamarosan új taggal bővül. A Trine 3: The Artifacts of Power még az idén megjelenik.
    Valamikor az idei esztendő során mutatkozik be a Trine 3: The Artifacts of Power, ami a Frozenbyte jelentése szerint PC mellett Xboxra és PlayStationre fog megjelenni. Hogy pontosan mely gépekre, egyelőre rejtély, de nagy eséllyel PlayStation 4-re és Xbox One-ra.



    A harmadik részben visszatér a három korábbi, egyedi képességekkel felruházott hős, a lovag, a varázsló és a tolvaj, akikkel ezúttal is különböző, fizikára épülő fejtörőket kell majd megoldanunk. Ismét lesz kooperatív mód, s úgy tűnik, a grafika ezúttal teljesen 3D-s lesz.



    Info: Gamekapocs