13
  • ostoros
    #13
    Vagyis ideális terrorakciók elkövetésére.
  • lapaleves
    #12
    gyorsulás 0, hiszen csak a saját tömegét tudja áthelyezni belül. emellett egy deszkán (vagy egy másodikon) már nem tud átmenni, ha nincs lendülete.

    elég nevetséges, lássuk be. dehát fiatalok, kell a péz.
  • Whysper
    #11
    Szóval ez a cucc = battleship movie aliens drones. Csak lightosba?
  • Tetsuo
    #10
    Ha mégtitkosabban akarod ezt tenni, akkor úgy tennél, mintha az nem is lenne titkos, vagyis direkt a játszótereken teszteled, hogy azt higgyék, ez nem annyira titkos, mintha titkos helyen tesztelnék. :-D
  • szasko
    #9
    Ha én egy titkos fegyvert tesztelnék, azt biztos nem a játszótéri homokozóban tenném, hanem vmi sétálóktól elzárt helyen.
    De ez én vagyok...
  • NEXUS6
    #8
    És akkor a kiképzésen nem drót, hanem drón-akadály-pályára küldik?
    XD
  • MsUser
    #7
    'EnxTheOne hozzászólására' A kamerával ellátott irányváltó lövedék már rég létezik!
    A gokart kerekek hasznosítására indult amerikai program sikeres, egy drón előállítási költségét leszorították 1miliárd dollárra.
    Mivel meglátták ezt a hihetetten ötletet a Kínaiak elkezdték sorozatban gyártani 100 dollárért megvehető az e-bay en. :)
  • Tetsuo
    #6
    Na igen.
  • pignoris
    #5
    ...már a terroristák kezében van, hisz ők maguk tesztelik
  • FL Zoli
    #4
    csak nehogy a terroristák kezébe jusson
  • EnxTheOne
    #3
    Cim alapján már azt hittem hogy egy 20mm vagy egy 12,7 mm-es lőszerbe raktak kamerát, és lövés után lehet irányítani hogy merre menjen :D
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Namost ha ez 30 km/h-val teper, akkor gyorsabban tud fedezékből fedezékbe jutni, mint egy ember, mivel az átlagember futó végsebessége 24 km/h körül van, ezt azonban legtöbben csak igen rövid időre tudják elérni. Mindamellett lényegesen kisebb célpont egy embernél és ha pl. rejtő füstöt tudnak vele kitolni (mint a harckocsiknál), akkor az ő az erre tervezett szenzoraival simán átlát rajta, de a mélyen tisztelt lowtech lövöldöző emberkék meg rohadtul nem. Meg szénné lehet páncélozni egy ilyen golyóbist, csak azzal lassul is és az üzemideje is csökken, ergó ésszerűbb inkább könnyíteni rajta és még jobban felgyorsítani.

    Nem rossz kis cucc ez, végülis egy segway továbbfejlesztés (hondának vannak ilyen egyensúlyozgató egykerekű izéi, de azok utashoz vannak). És amikor csak megfigyel, akkor alig van fogyasztása, mert ellentétben a repülő drónokkal ez stabilan áll. Ott dekkolhat hosszú órákon át egy bokor alján, senki sem szúrhatja ki, aztán mikor akció van huss és pöcc, robban minden... A lehetőségek határtalanok innen, csak fantázia kérdése és ahogy az aksik fejlődnek, nő a felhasználhatóság nagyságrendekkel.

    Még azt kell megoldaniuk, hogy képes legyen rövid távon menetből ugrani. Mert pl. egy peremmel ellátott medencéből így az életben nem jön ki, meg ott vannak a lépcsők stb. De ez sem gond, mivel ez is megoldható belülre rejtve. Mondjuk trükkösre kell megépíteni, de nem probléma ügyes gépészeknek.
  • barret
    #1
    Fociban jó lenne,magától bemegy a kapuba!