8
  • barret
    #8
    Valószínűleg azért sikeresek,mert érdekli őket a VÁSÁRLÓ,nem úgy mint a többi gyártót,akik csak egymással versenyeznek! Te meg LE VAGY szarva!

    Olyat kell gyártani amilyet én akarok,és viszonylag olcsón.Nekik ez sikerült :)
    Csak így tovább,nehogy ők is át essenek a ló túlsó oldalára...
  • Jakuza1
    #7
    Mert akkor meg van a lehetoseg a frissitesre. Viszont ha sose jon, mint sok gyartonal, onnantol nincs lehetoseged sem, ha valami rejtett bugba futsz es ilyen a Xiaominal is meg van, vagy ha optimatizalnak valamin.Ezek meg szepen le vannak dokumentalva.
    Nem azt mondom hetente kell frissiteni, bar olyan is elofordulhat. De a lehetoseged meg lesz igy a tobb honapos frissitesre is.
    Szerintem amugy se tudsz sok mobiltelefongyartot mutatni, aki ennyire a supportot is komolyan veszi.
  • who am I 7
    #6
    szerintem nem feltétlen az akksik a problémásak, hanem a droid maga....kevesebb process futna folyamatosan, sztem már azon is sokat lehetne fogni..de ahhoz meg az kéne, hogy fizetős legyen, ne egy ingyenes spyware effektive
  • grebber
    #5
    Sokan ezt úgy fogják fel hogy egy jó alapon mint kell hetente frissíteni :D
    Mondjuk ebben van is valami. Én amióta megvettem az Mi2-met egy db frissítést sem engedtem rá. Minek? Ami jó azt hova frissítsem :D

    Valaki agyalhatna már inkább valami új akksit mert az üzemidők katasztrófák :(
  • who am I 7
    #4
    jopofa, kicsit mehetnének LG-sebb designra (vagy valami saját), így hiába minőségi pl. annyira szifon koppintás...
  • UUUU
    #3
    En is egy Xiaomi Redmi 2, 2GB-s valtozaton gondolkozom. Csak jokat hallottam roluk, es nem ugy foglalkoznak a supporttal sem, mint a tobbi vallalat. Heti frissitesek stb.
  • Cat #2
    Azért brutális, hogy alig két év alatt hogy berobbant. Lenyomta Lenovot, Huaweit, ZTE-t...
  • grebber
    #1
    Xiaomi Mi2 tulajként örülök ,csak így tovább!