18
  • Jakuza1
    #18
    Vol Jin = :)
  • Vol Jin
    #17
    Ámen.
  • Jakuza1
    #16
    A ciki a vergodesed, a smile meg eppen azt jelenti, hogy rohognek emiatt rajtad.
  • Vol Jin
    #15
    Csak szóltam, hogy ciki amit művelsz, és nem hadakozási szándékkal írtam.

    Egy kukkot nem szólok, ha valakit elküldesz a faszba, mert általános iskolai tananyagnak ellentmondó baromságot ír. De nem ezt csinálod, hanem gyerekesen sértettségből szólsz be embereknek. Ez vérciki. Nem az benne a probléma, hogy magadat égeted, hanem az, hogy kártékony.
  • Jakuza1
    #14
    Latom meg mindig tovabb vergodsz. :)
  • Vol Jin
    #13
    Teljesen feleslegesek ez az erőltetett vigyorgások meg arcoskodó beszólások. Pont olyannak állítod be magad velük, amilyennek nem szeretnéd. Én csak szólok, hogy ezt ne csináld, mert ciki. Nem azért írom, hogy fájtoljak veled.
    Utoljára szerkesztette: Vol Jin, 2015.02.24. 15:36:50
  • Jakuza1
    #12
    Azert vergodsz meg mindig, nem de ? :)
  • Vol Jin
    #11
    Nem bonyolult senkinek sem kibogarászni ebből a 10 hsz-ból, hogy nyilvánvalóan ez rád igaz.
  • Jakuza1
    #10
    Beszorult megint cuncika a babszem nalad? :)
  • Vol Jin
    #9
    Ha minden kötél szakad, akkor én felkötöm magam, te meg fejbe lőheted magad.
  • Vol Jin
    #8
    Miért van az, hogy te nem érdemben szólsz a dolgokhoz, hanem flamegenerátori mivoltodban?
  • NEXUS6
    #7
    Zöld vagyok, de az ilyen gondolkodástól mindíg kiakadok.

    Szal ha megkérlek, akkor kezded az eltávolítást magaddal? Köszike!
    XD

    Ki akarja a Földet megmenteni, talán mentsük meg az embereket nem? Hidd el ha a Pandák dönthetnének, ők is magukra szavaznának!
  • coolbboy83
    #6
    A Földet csak úgy lehet teljesen megmenteni, ha minket valaki eltávolít róla...
  • Jakuza1
    #5
    Ilyen nem is tortenik, kerdezd meg csak errol NEXUS6-t. Szerinte csak a fold atlagos termeszeti valtozasai okoznak ilyen tenyezoket. :)
  • barret
    #4
    A saját bolygónkat tesszük tönkre,és senki nem tesz semmit...
    Nem csak erre értem. Mi lesz később,ha már ennyi műanyag van a tengerekben!
    Lesznek majd folyékony foltok?
  • NEXUS6
    #3
    Azért dúrva, hogy még csak ez az első komolyabb olyan kutatás, ami nagyjából megbecsüli a tengerben levő műanyaghulladék mennyiségét. De pl a lebegő hulladék tekintetében elég tág határok közötti értéket ad.

    Az élővilágra kifejtett pontos hatását meg jól nem ismerjük.
  • BemApo
    #2
    elvileg lenne már rá élhető megoldás, pl: http://www.intech-energy.com/hu
  • heist
    #1
    Plastic Planet, jó dokufilm, ajánlom megtekintésre.