17
Salt
  • Ironman2
    #17
  • Ironman2
    #16
    Egyébként februárban megjelent már mint teljes játék! Úgylátszik nem olyan népszerű,pedig jó kis kalózos game lett belőle
  • Ironman2
    #15
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    1.4.1:

    https://kickass.to/salt-v1-4-1-windows-viruz-t10520598.html

  • Master91
    #14
    Multija van?
  • Plata
    #13
    Sztem demóban nincs.
  • Scareface
    #12
    Vagy legyaksz egy szarvast(nem könnyű,mindig megpattan)vagy fáról versz le gyümölcsöt,vagy találsz gombát a fűben. Eddig ennyit találtam :)
  • Plata
    #11
    Én az este kipróbáltam a játékot,gyártottam tutajt és elhúztam másik szigetre és utána még másikra,de kaját nem találtam sehol.
    Kalózt igen.
  • Ironman2
    #10
    Nem mondod?
  • sirpalee
    #9
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vessző, pont után szóközt kell rakni.
  • Ironman2
    #8
    "többet"
  • Ironman2
    #7
    de amúgy nagyon király játék,kár hogy elbaxák evvel a grafikával.unity engine azért ennél jóval töbet tud,na majd hátha váltanak közben
  • Ironman2
    #6
    passz,én nem azt tolom
  • Plata
    #5
    Demóval meddig lehet játszani?
  • Ironman2
    #4
    No hát aki eljut idáig,az majd tud fasza vitorlásokat készíteni.Ebből látszik milyen jó kis game ez:

  • Ironman2
    #3
    Amúgy van demo is a steam oldalán,le lehet tölteni,minden másért irjatok privit nekem :)
  • Ironman2
    #2

  • Ironman2
    #1
    Ismét egy nyitott világú túlélőjáték.Célunk a kalandozás,és felfedezés,a helyszin adott,egy hatalmas nyílt világ,óceánnal,és szigetekkel.A szigetek grafikája nagyon gagyi,hogyismondjam egyenesen ocsmány,de a játékmenet nagyon profi! A craftrendszer nagyon jó,sokmindent lehet már gyártani benne.Lehet saját hajókat készíteni,állatokra,és kalózokra vadászni,a nyílt óceánon hajókázni,felszerelni a vitorlásokat,felpakolni cuccokkal.



    STEAM OLDALA
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.12. 00:32:06