9
Magyar Streamerek a Twitch.TV-n
  • JaSoN HuNTeR #9
  • JaSoN HuNTeR #8
    Új csatorna.
  • JaSoN HuNTeR #7
    Sziasztok itt az új stream csatornám. Most Dishonoredet fogom streamelni.

    Gamerlife magyar stream channel
  • Zolcsi 84
    #6
    Helló!
    Kis segítséget szeretnék kérni.
    A twitch.tv-n lehet videót felrakni, hogy az offline mód ne menjen üresben. De nem enged egy videót sem feltölteni oda. Képet feltudtam tölteni. De ha videót szeretnék mindig valamilyen hibát ír ki próbáltam 1 MB-osakat, de azokat nem engedte feltölteni. A nagyobbakat végképp nem. Tudna valaki segíteni, hogy milyen formátumot engedélyez, mekkora méretben vagy egyáltalán mi lehet a gond?
  • sirpalee
    #5
    Ha nem streamelsz MOBA-t, mit keres ott a League of Legends Hungary logó?
  • Plata
    #4
    Nem tudom más hogy van vele,én nem szeretem a magyar streameket.Vagy azt se érted mit mond vagy valami kevert hablaty nyelven dumálnak,magyarul beszélnek,de sűrűn beleszőnek a dumájukba angol szavakat amitől talán menőnek akarnak ki nézni,de inkább röhejesek lesznek.
  • stickerey
    #3
    Megj.: sajnos már nem tudtam szerkeszteni az előző hozzászólást, ezzel bővíteném

    Bemutatkozás
    Sziasztok, Stickerey vagyok és három éve streamelek a Twitch.Tv-n. A nézőim javarészt érettebb korosztályból kerülnek ki. Szeretek beszélgetni és szeretem az interakciót. A csatornán saját fejlesztésű bot van, különféle fun dolgokkal, pontosztogatással, stb. Ha szereted az old-schoolt, indie és új megjelenésű játékokat, akkor látogass el a csatornára
  • stickerey
    #2
    Twitch.tv cím: http://twitch.tv/stickereylive
    Milyen stílusokat streamel: RPG, Indie, Akció, FPS
    Milyen stílusokat NEM streamel: MOBA, Stratégia, Szimulátor
  • stickerey
    #1
    Magyar streamerek listáját szeretném ezzel a topikkal elkezdeni, feltüntetve különféle infót, ami segíthet kedvenc streamered kiválasztásában. Aki szintén streamel, tüntesse fel magát
    Utoljára szerkesztette: stickerey, 2015.02.03. 05:28:16