44
Medieval Engineers
  • Califa
    #44
    Central EU PVP néven létrehoztuk az első Magyar PvP szerver.mindenkit szeretettel várunk egy kis hentelésre. !
  • Califa
    #43
    Szerver-t készítenék (fizetőst 0-24 órásat) aki ért hozzá hogyan kell megcsinálni az jelezze felém.A szerver meg van vásárolva már fut. csak nincs mi rajta sürgős segítség kell a beállításánál.
    köszönöm
  • Califa
    #42
    Minden Magyar akit érdekelt a játék jelenleg hétvégi 50%os akcióba van a STEAM-en !!! Ha pedig kicsiny közösségünket keresnéd a Viking king szerveren megtalálsz minket !!! Discord-on kommunikálunk mikrofon használat előny !!!
  • Califa
    #41
    Segitség kellene malom épités ügyben. Survival modba nem jelenik meg a "schematic:Mechanikus Gristmill" elvileg az elözményeit már ki kutattam.Nem tudom mi a gond. meg kell tanulni,vagy elég ha rendelkezem vele,esetleg a könyvesplcból vegyem ki a tekercseket? minden alapanyag a rendelkezésre áll de a wind mill blade nem jelenik meg a craft asztalba,ami még kéne hozzá.
  • Califa
    #40
    Kimész az utra fel eszed magadat csinálsz egy rahedli kaját és oda "fast travel"-ezel a felette lévő szektorba az útra.Onnan csak egyenesen déli irányba lejössz. egy ut vezet be ami könnyű, a többi a hegyeken át,de azt már megtapasztaltad. Lelketlen,MegotAJ,és Pacsaj. Mi hárman már itt vagyunk ! Keress minket ,segitünk.
    Utoljára szerkesztette: Califa, 2018.07.15. 19:19:11
  • Giovanni #39
    Szia! És hogy jutok oda, mert körbe van véve hegyekkel.... már ott voltam a szomszéd szektorban, erre leestem és betett a világ másik végébe... :(
  • Califa
    #38
    Rintel regio - H8 /jobb alsó sarka/ H8 és 9en vagyunk.
  • Giovanni #37
    Szívesen csatlakoznék, igaz nem vagyok egy tapasztalt játékos, meg túl sok időm sincs, de társaságban jobb játszani :)
  • Califa
    #36
    Páran Magyarok Medieval-Enggineers.eu-n toljuk ! Ha jössz (jöttök) szoljatok megadom a koordinátát hol telepedtünk le !
  • Giovanni #35
    Szia! Fél 9 felé tudtam csak felmenni...
  • Califa
    #34
    rádnézek
  • Giovanni #33
    Sziasztok! Én esténként szoktam játszani a Sacred World (EU) szerveren. Ha valakinek lenne kedve jönni, keressen meg :) giovanni75 néven vagyok.
  • Califa
    #32
    FrittenHunter(GER) server jön csak elő a HUN -ra.............szóval nem találtalak meg titeket (vagy rossz helyen keresek)
  • Califa
    #31
    Ezt jó hallani rátok keresek.
  • Animus_The_HUN
    #30
    Sziasztok! A magyar alkotói vénával rendelkező gamer társadalmat is kezdi megfertőzni a játék. Durrantottunk kezdésnek egy 1 évre előfizetett szervert. Aki szeretne multizni azt várjuk sok szeretettel. Friss a regisztrációm az sg.hu-n ezért linket nem enged beszúrni. De ha a játékon belül a szerver keresésnél rákerestek a HUN szóra akkor kidobja a "#1 Hungarian Medieval Engineers Server" nevű szervert. Ott tanyázunk.
  • Califa
    #29
    Hello
    Némi segitség kellene, hol lehet beállitani hogy a Barbárok survival modba minél késöbb jelenjenek meg (nem akarom kikapcsolni őket) csak hogy egy alap épülettel rendelkezzek mire elkezdenek bosszantani. Másik kérdésem be lehet-e állitani hogy rövidebbek legyenek az északák és hosszabak a nappalok?
  • jocking
    #28
    Hali!
    Első komolyabb próbálkozásom, ha valakit esetleg érdekel:
    Steam workshop
    Kastély az Age of Empires 2-ből.
  • GaborST
    #27
    Sziasztok! Adva van egy laptop ez de nem indul a 64bites rajta csak a 32bit-s de az is kifagy mihelyt elakarok indítani egy pályát!
    Ötletek esetleg mi lehet a gond?
  • tom36
    #26
    Üdv all
    Nem tud valaki megoldást a gépigény ellenőrzésének ki iktatására vagy valami
    mer a szükséges videókártyám nincs meg és így elégé zavar hogy emiatt elesek a játéktól, pedig elvileg el kellene mennie a mostanival is.
  • GaborST
    #25
    Na újra raktam az összes MSVC-t a vga drivert directX-et mindből a legfrissebbet de ugyan az én nem értem már tényleg!!


    Utoljára szerkesztette: GaborST, 2015.02.27. 07:33:02
  • Ironman2
    #24
    lehet valamilyen komponens hiányzik a gépedről,az össze vcredistet fel kell rakni! pl nálam ezek mind fennt vannak,mert nélkülözhetetlenek a játékokhoz:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.26. 20:06:38
  • GaborST
    #23
    Figyu az alapból benne van a content mappába de megcsináltam átneveztem crackeltem de ugyan úgy ezt a hibaüzenetet kapom!
    Meg akartam venni ezt a játékot de mint mindig előtte a torrentes verziót szedem le, hogy ne vegyek zsákbamacskát hát ismét jól tettem mert repült volna megint az ablakon a pénzem!!!!
  • Ironman2
    #22
    Na én nem linkelek tovább,mert sorra jönnek a patchek,vegyétek meg,vagy aki szegény,és nincs rá pénze egyelőre az itt kövesse a dolgokat:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=67004&start=60



    most éppen a v02.005.017 verziónál tartanak!


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.25. 21:56:03
  • Ironman2
    #21
    Ja ebbe már benne vannak a barbárok is!
  • Ironman2
    #20
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ez még a múltkori változat,és a mostani updatek!

    3DMGAME-Medieval.Engineers.Deluxe.Edtion.v.02.004.024.Cracked-3DM
    http://hugefiles.net/s4vh806ssodx

    Medieval Engineers - Update v02.004.025
    http://www81.zippyshare.com/v/T8e2JEkt/file.html

    Medieval Engineers v02.004.025 to v02.005.015
    https://mega.co.nz/#!jJchBTqY!iwRMdrHx7Oz8M_Y3JFVxeR_nQwOV1fcmqvxE47heb-o
    ebben van az ALI féle crack,azt másoljátok rá feltétlen!


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.25. 18:33:12
  • Ironman2
    #19
    ha nem eredeti,akkor nem érdemes az igen-t nyomkodni :)) amúgy a régebbi warez változatban induláskor volt ilyen hiba,az újabban már nincs (de amúgy ott a megoldás a 14-ben,direkt azért irtam a Shaders mappát berakni a Content mappába,és átnevezni ShaderOutput-re,ennyi!)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.25. 18:21:30
  • Carmang
    #18
    Kattints az Igen-re. Más mi sem tudunk innen kitalálni.
  • GaborST
    #17
    Sziasztok!
    Nekem nem indul a játék és ezt írja ki mi lehet a gond? Létszi valaki segítsen előre is köszi!

  • Ironman2
    #16
    A csütörtöki updateban jönnek a Barbárok! Lehet védeni a várat!

    http://blog.marekrosa.org/2015/02/barbarians-have-arrived-in-medieval_24.html


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.24. 23:08:19
  • Ironman2
    #15
    No itt aztán lehet rombolni,meg épitkezni,nem rossz game ez,egy kicsi ízelítő videót csináltam a kezdeteknél


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.21. 21:37:53
  • Ironman2
    #14
    For some reason, several of my friends and I are crashing with the torrent, I don't know about the shared files though.

    When trying to start a game it gets stuck on loading then an error.

    Solved the issue by creating a copy of the Shaders folder inside Content and renaming it to ShaderOutput. Enjoy!

    Thanks,
  • Ironman2
    #13
    [spoiler]

    Medieval.Engineers.Deluxe.Edtion.v.02.004.017.Cracked-3DM

    http://bbs.3dmgame.com/forum.php?mod=attachment&aid=MzIyNTUxOHw3Nzk1MDVjYnwxNDI0NDMxNDIyfDUzMTg3NTd8NDYzNTk4Nw%3D%3D

    [!spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.20. 12:34:48
  • tom36
    #12
    nem tud véletlenül valaki arra megoldást hogy ne okozzon gondot az hogy a videokártyám nem elég neki ?
    mer emiatt nem akarja elindítani
    bár tényleg nincs meg a követelt de sokkal nem marad el és emiatt nem is kellene gondot okoznia, mer a mai játékoknak a követelményét se tudom teljesíteni de normál (közepes) grafon minden elfut annak ellenére
    please help
  • Caliph
    #11
    na kijött? milyen? vki kipróbálta már?
  • Ironman2
    #10
    Szóval itt lehet majd megvenni egyelőre 24 órán keresztül szerdán:

    https://shop.keenswh.com

    Akinek megvan a Space Engineers,az majd később 25 százalékkal olcsóbban juthat ehhez a játékhoz!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.09. 21:07:57
  • Ironman2
    #9
    No jó hír! Szerdán indul a középkori móka steamen! (illetve a saját honlapukon lehet majd megvenni egyelőre 24 órán keresztül,és steamen kell aktiválni!)


    Dear Engineers!

    We have good news for you!

    Medieval Engineers is going to be available for purchase during a 24-hour pre-launch window. This is your chance to get the game before it officially launches on Steam! Early access to the early access!

    When? Starting this Wednesday, February 11th at 14:00 CET (8 AM EST).

    Where? Only at our eshop: https://shop.keenswh.com. You will be able to activate the game on Steam through a link which will be available upon purchasing.

    Duration? The sale will last for 24 hours, but you can keep playing as long as you want

    Why? The game seems to be stable and playable and we want to make you a bit happier by letting you play it sooner. It’s also an opportunity to test-run the game thoroughly before the official launch. We already did this with Space Engineers and it was fun for everyone.

    Can I play the game even after the 24-hour window ends? Yes of course. The time limit is only for the purchase, not for the gameplay.

    Important note: Medieval Engineers will come with 25% two-week discount period for everyone who owns Space Engineers. However, during the 24-hour pre-launch window the discount will apply only for those who purchased Space Engineers through our eshop (we would love to be more helpful here, but unfortunately our eshop has no information about your Steam purchases).

    Price: Medieval Engineers will come in two packages:

    $19.99 for the basic game

    $24.99 for the Deluxe edition (includes the official sound track)

    And of course, there is going to be a bundle for “Space Engineers + Medieval Engineers” and a Four-pack.

    http://forums.keenswh.com/post?id=7288987
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.09. 21:03:47
  • Since
    #8
    Arrol esetleg van hir hogy mennyibe fog kerulni a jatek?
  • Caliph
    #7
    nyersanyagszerzés biztos lassú lesz,mert space engineerben volt lehetőség bányászhajót építeni,de ebben a korban bizony csak a jó öreg emberi erőforrásra lehetett számítani
    mondjuk simán raknék bele npcket akik kapálják a búzát vagy bányásznak nekünk.
  • Ironman2
    #6
    Igen,mindhárom szerszámmal.Itt is szétbontható a táj.
  • Carmang
    #5
    Elég brutál idő lehet megépíteni egyedül egy ilyen várat :)
    És az alapanyagot vajon mivel szerzi meg a játékos hozzá? Csákánnyal, lapáttal, ásóval?