24
  • avensis18
    #24
    Sokkal jobbnak találom ezt az opuszt, mint a másik 3, PC-n imádom a fék rezgő ravaszt az Xbox Elite sorozat 2 vezérlőjével, sajnálom, hogy a gázpedál nem rezeg.

    ShowBox Tutuapp Mobdro
    Utoljára szerkesztette: avensis18, 2021.03.06. 00:41:40
  • hunbalee
    #23
    Ride 4 - begördült a next-gen változat

  • grebber
    #22
    Ride 4 teszt – Féktelenül
  • grebber
    #21
    Rövid előzetest kapott a Ride 4

  • grebber
    #20
    Ride 4 - újabb előzetes érkezett

    Ezt is kb a konzolok mentik meg mert pc-n alig fogynak ,kb a WRC széria szintjén van
  • grebber
    #19
    Ride 2 - visszatér a Virtua Rider
  • grebber
    #18
    Ride 2 bejelentés - újra motorra pattanhatunk
  • grebber
    #17
    Ride teszt @ gamechannel
  • pitjou
    #16
    MxGp detto. Ott sem működik a motoros kormányom. Kapják be.
  • pitjou
    #15
    Egyébként sisak nézetből nagyon jópofa kis game.
  • pitjou
    #14
    Nem lehet a controller beállításokat ráadni. Tököm ki van vele.
  • grebber
    #13
    Most olvasom hogy nemsokára jön a Moto GP 15.Akkor ezt most minek adták ki nem is értem.
    Bohockodni jó lesz majd ha éppen nincs máshoz kedvem
  • alma2
    #12
    ahh tevedtem, milestone-nal tudjak mitol doglik a legy. Van benne split sceen uzemmod, igazi párterapias programra alkalmas, komoly erofeszitesek aran (ertsd parszor megalltam a palyan) hagytam az asszonyt nyerni, olyan orom es bodogsag ult ki az arcara, hogy legyozott, kesobb tuti meglesz a jutalmam :)
  • alma2
    #11
    A kozepiskolai szamtech szakkorbol kibukott emberekbol verbuvalodott csapat megint alkotott valamit, de meg a potvizsgahoz is keves az eredmeny ::( Elinditja az ember es sut rola a c kategorias besorolas.
  • grebber
    #10
    Az Xbox konzolokon csúszik a Ride megjelenése!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.03.26. 11:38:55
  • hunbalee
    #9
    Mindent lowra rakva játszható nálam. Csutka árkád picit szokni kell ,mert ezer éve nem toltam motoros játékot már. Elbohóckodni majd jó lesz ha lesz hozzá gépem.
  • Norbi1990
    #8
    Már lelehet tölteni. Steambe rá kell menni a játékra és jobb oldalon van hogy "demo letöltése".
    4,1gb
    Utoljára szerkesztette: Norbi1990, 2015.03.18. 21:55:42
  • hunbalee
    #7
    Ride Demo Coming to PSN And Steam Tomorrow
  • hunbalee
    #6
    Originally scheduled for release on March 20th, publisher PQube and developer Milestone revealed that the launch has been delayed by a week.
  • hunbalee
    #5
    Shows Off Customization - Screens
  • hunbalee
    #4
  • grebber
    #3
    Száguldás egy Ducati nyergében!
  • Szabi #2


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.01.26. 22:51:25
  • grebber
    #1
    Ride bejelentés!

    A WRC és a MotoGP licencelt játékai után saját fejlesztésbe vág a Milestone csapata. A tegnap bemutatott Ride a jövő év tavaszán jelenik meg, mégpedig a Bandai Namco gondozásában.

    A Ride nem egy szimpla arcade-versenyjáték lesz, a Milestone mély szimulációt és játékmenetet ígér, amelyben a világ legnagyobb gyártóinak legjobb gépei kapnak helyet -- több mint száz kétkerekűt lehet benne majd megülni. A motorokat különböző kategóriákba (Superbikes, Supersports, Naked és Historical Bikes) sorolták be a fejlesztők, és teljesen személyre lehet ezeket szabni.
    Chris Gilbert a Bandai Namco marketingért felelős alelnöke azt mondta, hogy a Milestone a Ride képében a motorversenyzés lényegét ragadta meg, és egy olyan következő generációs játékot fog készíteni, melyre a motorok szerelmesei nagyon régóta vártak.

    A játék 2015 tavaszán jelenik meg, PC-re, PlayStation 3-ra, PlayStation 4-re, Xbox 360-ra és Xbox One-ra.

    Az előrendelők 2 exklúziv Yamaha DLC pakkot kapnak:
    - YAMAHA 2015 BIKE MODELS: YZF-R1, YZF-R1M, YZF-R6 –2015 models
    - YAMAHA HISTORICAL BIKES: YZF-R7(1998), YZF-R1(2002), YZF-R1(1998)

    Hivatalos Website


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.01.25. 08:20:45