11
  • Tetsuo
    #11
    Előre? Fejlődés? :-) Inkább hanyatlás és visszafejlődés.
    Ha valami rosszra fordul, akkor ők a hibásak? Vagy akkor nem, ugye - csak ha jó, akkor az az ő érdemük. :-)
    Milyen történelmet ír egy istennel összeveszett, de sztárolt elméleti fizikus, aki csapnivaló filozófus?
    Ne nevettes.
    A romantik tinifilm helyett meg lehetett volna valami tudományosabb, komolyabb, komolyabb zenével. Pársze tudom: a nízeccség mindenekelőtt!
  • pignoris
    #10
    Ezek a fizikusok írják a jövőt (kutatókat, mérnököket beleértve) a Steve Jobs félék csak felhasználják azokat a technológiákat amiket ezek az emberek megálmodnak és az alapjaikat lefektetik, majd idővel meg is valósítanak.
    Szóval fogalmazhatunk úgy is, hogy amilyen irányban ezek az emberek képzelegnek/"álmodnak" az előbb vagy utóbb valóság lesz. És ez mindig is így volt.
    Ők maguk írják a történelmet és viszik előre az emberiséget a fejlődésnek abba az irányába amelyekről beszélnek, úgyhogy ezért sem lehet őket pl. egyszerű jósnak nevezni.
  • Tetsuo
    #9
    Egyedül Hawking láttya!
  • sempronius18
    #8
    Miért ennyire tudjátok mi lesz pár száz év múlva?
    Hol szereztétek ezt a képességet?
    Nekem elég lenne, ha ma estig látnám a jövőt.
  • Archenemy
    #7
    Hát igen, aki ki meri mondani, hogy nem igazán lesz itt űrmeghódiccsa, az haljon meg.
  • Yagami
    #6
    Te tényleg annyira szánni-való kis egyén vagy :) Nem akarnál egy szívességet tenni a világnak és mondjuk úgy, itthagyni azt? Úgyis vár rád az "űrmeghódiccsa". Májom :)
  • gombabácsi
    #5
    hawking a világ legnagyobb embere, mert ő mondta ki hogy az emberissség egyetlen és fő célja az ürmeghodiccsa
  • yesname #4
    Így van, Igazi barom volt aki az eredmények megnézésének lehetőséget törölte. IQ 70 vagy 40?
  • kalapos01
    #3
    Az nem marhaság. A marhaság az, hogy üresre nem jönnek be a válaszok.
  • noland
    #2
    Nagy marhaság, hogy nincsen nem láttam a filmet válaszlehetőség, mert anélkül nem tudhatom meg mások véleményét, hogy ne adnám a sajátomat, ami teljesen irreleváns, mivel nem láttam a filmet... :)
  • Montanosz
    #1
    tényleg közepes lett, inkább a bal lábam film, márha valakinek még van kedve ebben az esős, nyálkás, csúszós-mászós ködös időben depizni... :-D