35
The Technomancer - új szerepjáték a Bound By Flame készítőitől
  • Shep
    #35
    Hát az nem az én világom.
  • Myselor
    #34
    i am setsuna-ra érdemes azért még odafigyelni.hamarosan jön:)
  • Shep
    #33
    Hát RPG-vel ne, csak majd a Cyberpunk-al :D
  • Vincentcloud
    #32
    Persze Witcher, de akkor most már ne is játszunk mással? :D
  • grebber
    #31
    Tudom miről beszélsz. De aki minőséget vár az ne a focus home-tól várja.... Ezek kb city interactive +
  • Shep
    #30
    Kár, hogy én nem erről beszélek.
  • grebber
    #29
    Hát igen aki ilyen Witcher gyerekjátékok után térne át annak nem mennek ezek a game-ek.
    Witcher ehhez képest kattingatós baromság. Bound By Flameben meg a harc olna kurva nehéz mint a Dark Soulban azért is hagytam ott kb 1 óra után nekem mocskos nehéz.
    Remélem ebben valamivel könnyebb a harc. Amint 5$ alatt lesz megtudom.
  • Shep
    #28
    Witcher után én rá sem merek nézni, túlságosan nagy lenne a minőségbeli különbség .) Na meg ha ez is olyan "nagyszerű", mint a BbF akkor aztán végképp.
  • Myselor
    #27
    nem a türelmemmel van baj hidd el ha a dark soulsal elbírtam akkor ezzel sincs gondom.egyszerűen nem tetszik mert gagyi és unalmas.kész ha neked bejön játszad senki nem modnta hogy ne:)
  • wesker24
    #26
    Szerintem nincs semmi gond a játékkal, az hogy neked nem jön be az már te bajod, az igaz hogy a story elég lassan bontakozik ki benne és épp ez a jó benne, azt irtad max 1 óráig bírtad, az semmi csak a tutorial Mission tart kb 1 óráig, utána kezdődik a csak a játék, annyi minden van a a játékban hogy a fö küldetésnek még csak neki se álltam :D, csinálom ezerrel a Side Questeket meg a frakció questeket, meg aztán imádok craftolni meg lootolni cuccokat, :D és igen a játék nem könnyű sőt kifejezetten nehéz, de ez nem az a játék ahol Rambo módjára bárkit megölhetsz, mert másodpercek alatt kinyírnak, itt ésszel kell játszani, az hogy ehhez neked nincs türelmed az már a te bajod, akkor ez tényleg nem te játékod ennyi, már lvl 15 vagyok és még mindig akad tenni való és felfedezni való.
  • Myselor
    #25
    kipróbáltam ezt a szart de kár volt.ugyanúgy jártam vele mint a bound by flame-el.ugyanaddig bírtam kb :D 1 óra .nekem ez nem.rém gagyi és unalmas.
  • lammaer
    #24
    Mars Warlogs-ot próbáltad, ahhoz képest esetleg hogy milyen?

    Ha jól látom ugyanaz a cég csinálta - a warlogs is elég B játék volt, de valahogy nekem összességében tetszett és végigtoltam.
  • Vincentcloud
    #23
    Na hát kíváncsi leszek mi lesz ebből, első óra alapján bound by flame, jó ötletek, fura kivitelezés, nekem a harc speciel tetszik, de a vga-t tényleg pörgeti.
  • grebber
    #22
    Szép vagy babám...
  • Morinad
    #21
    Ez egy szar bughalmaz. Ne vegye meg senki. Az első monster is bugos már. Nem lehet megölni, mert 75% hp-nál megáll és nem sebződik tovább.
    Az irányítás nem intuitív, idegesítően szarul működik. Az objektumütközések is szarok. A tárgyak hitboxa jóval nagyobb, mint a vizuális megjelenés. Az animációkat nem lehet megszakítani, köztük gyakran megáll az egész.

    Egy erőgépen játszom, de úgy tekeri a gépet, mintha valami elképesztő grafika futva, de közben elég középszerű az egész.

    Ezért kár volt melózniuk.
  • nxs
    #20
    A Bound by Flame nem volt rossz szerintem,főleg a sétapálcás csonti volt jó arc :) A demo-t megnézem ha össze tudok kaparni neki elég helyet....ez a steames olcsóság nem csak a pénztárcámat nullázta le de a vinyómat is :D
    Remélem nem egy új CI indul el.
  • grebber
    #19
    Kint van minden tekintetben lehet tesztelni...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The.Technomancer-CODEX
    3DMGAME-The.Technomancer.Cracked-3DM
  • yossarianHUN
    #18
    Hát ez elég gyászos.
  • grebber
    #17
    Értékelések

    The Technomancer Gameplay Walkthrough Part 1 (PS4)
  • grebber
    #16
    The Technomancer - éld túl a Marson!
  • grebber
    #15
    E3 2016: The Technomancer - itt az expós trailer
  • S1M0N
    #14
    Nem is azért írtam, csak végignéztem a 10 hozzászólást és sehol senki, pedig érdekes játéknak ígérkezik, igaz, nekem sincs annyira a listám elején, de kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e az áttörés a kis csapatnak.

    A Bound By Flame és a Mars: War Logs nekem eddig kimaradtak, de azok is rajta vannak azon a bizonyos listán.

    Csak most jön a kiegészítő a Witcher 3-hoz, most az van az élen, bár utána meg megint nem lesz semmi olyan játék, ami számomra a közelébe érhetne.
  • grebber
    #13
    Ha hiszed ha nem nem magamért nyitom a topikokat.
    Nekem a Bound By Flame is olyan nehéz volt hogy otthagytam a fenébe. Csak reménykedni tudok,hogy itt mellőzik azt a nehézséget és sima földi halandó is tud majd vele játszani.
  • ratgab
    #12
    Mars Warlogs is jól indult, aztán lett belőle egy közepes játék. Ettől is hasonló szintet várok. Ha szerencsénk lesz lehet annál egy picit még jobb is.
  • S1M0N
    #11
    Látom, jól elbeszélgetsz magaddal.

    Kíváncsi vagyok, hogy fog sikerülni, valamikor biztosan beszerzem majd.
  • grebber
    #10
    The Technomancer - ők kísérnek majd el
  • grebber
    #9
    The Technomancer - hétperces túra a vörös bolygón
  • grebber
    #8
    The Technomancer - élet és halál a Marson
  • grebber
    #7
    Pár új kép
  • grebber
    #6
    The Technomancer - videón a játékmenet elemei
  • grebber
    #5
    GC2015: Zenés trailert kapott a The Technomancer
  • grebber
    #4
    Pár új kép
  • grebber
    #3
    Játékmenet videón a The Technomancer
  • grebber
    #2
    The Technomancer - új poszt-apokaliptikus ARPG a Marson
  • grebber
    #1
    The Technomancer - új szerepjáték a Bound By Flame készítőitől!

    Egy új szerepjátékon dolgoznak a Mars: War Logs és a Bound By Flame fejlesztői, amely kicsit más stílusú lesz, mint az eddigi játékaik.
    A Focus Home Interactive csak nemrég jelentette be a Dontnod Entertainment második játékát, a Vampyrt és máris itt a következő projektjük, amit a The Testament of Sherlock Holmes és az Of Orcs and Men konzolos portjait, valamint a Mars: War Logs és a Bound By Flame játékokat jegyző Spiders fejleszt a lehető legnagyobb titoktartásban.
    A The Technomancerről egyelőre annyi biztos, hogy lesz ilyen, illetve Jehanne Rousseau, a Spiders CEO-ja a Focus Home Interactive Twitterén megmutatott két fotót is a szerepjátékkal kapcsolatban: az egyiken a játékmenetet vehetjük szemügyre egy monitoron keresztül, míg a másikon egy plakáton elevenedik meg az ismeretlen karakter, továbbá a játék logója.
    Az utóbbin szereplő "Coming Soon" feliratnál többet egyelőre nem tudunk arról, hogy mikor kapjuk meg a teljes leleplezést, de egészen véletlenül éppen a héten, január 23 és 25 között zajlik a PAX South, amely tökéletes lenne erre a célra és még közvetítjük is majd.



    info: Gamestar
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.01.23. 09:49:37