13
  • Zombee
    #13
    Biztos vannak sokkal rosszabb filmek, csak annak nincs hírértéke, ha egy rémséges nigériai, éhező háborús menekültekről szóló vígjátékot díjaznak, mert azt a kutya se látta még otthon sem. :)
  • Etinger
    #12
    Maradjunk annyiban, hogy a Galaxis Őrzői közel sem annyira jó, mint amennyire sokan mondják. Főleg ha - én botor - az Avengers mellé teszem. Az egyikben ütnek a poénok, a másikban (GoG) számomra inkább bárgyúak és kínosak. Ettől függetlenül azért rossz filmnek semmiképp nem mondanám. Egyébként elég gyengének érzem most ezt a listát. Vannak filmek amik csak simán nem jók, de Aranymálna? Hát nem is tudom :)
  • Zombee
    #11
    Azért az Arany Málna nagyjából ugyanolyan, mint az Oscar. Pofára megy. Egyébként olyanra is volt példa, hogy valakit ugyanazért a szerepért jelöltek Oscarra és Arany Málnára. Jelölt volt korábban a Péntek 13, Stanley Kubrick a Ragyogásért, nyert Stallone a Rambo 3-al. Jó, utóbbi színészileg valóban nem nagy szám.
  • WoodrowWilson
    #10
    Azzal semmi baj nem volt, hiszen a "Leglátványosabb javuló tendencia" kategóriában jelölték érte Keanu Reevest.
  • Lapajka
    #9
    A John Wick-el mégis mi volt a baj? A többi tényleg fertelem... a Transformers-nél is hogy nem bírják felfogni hogy a rétestészta elnyújtott folytatások mindig ócskák... őrület. és erre dollár-százmilliókat képesek elpazarolni...
    Utoljára szerkesztette: Lapajka, 2015.01.21. 01:49:49
  • xyl
    #8
    Szerintem Nicolas Cage sem jobb, sem rosszabb a tőle megszokottól. Az otthagyottakat a témája miatt pontozták le. Egyébként pedig Sandra Bullock is kapott Arany Málnát, ugyanabban az évben, amikor megkapta az Oscar díjat is. A málnás filmje (Ő a megoldás - All about Steve) kellemesen nézhető. Ja, és Sandra Bullock át is vette a díjat.
  • alyr2
    #7
    Én láttam mindet kivéve a Saving Christmast.. a teknőcöket megan kisasszony dekorativ testere alapoztak amugy fos volt, a kavarás lapos szar ,transsformert egy pohar vizzel elmegy, Herkules az mind 2 verzio szar..expand meg mint minden tobb reszes egyre szarabb.szexvideo..errol mar inkabb nem is irnek semmit
  • e98ff
    #6
    Csak a Herkules legendáját láttam, azt is az őt megillető "kamerás" verzióban :D
  • zetortraktor
    #5
    Az az igazság, hogy aki megnézi a Herkulest meg a Tini nindzsát, sőt, még a Transformers 4-et is, annak el is hiszem, hogy nem tetszett. Főleg akkor, ha a Galaxis őrzőire csak a hájp miatt ült be. (Egyébként szerintem a hájpot félreérted, mert ilyen alapon minden hájp, ami siker. Pedig a Galaxis közel sem érdekelt annyi embert, mint egy Transformers 4. Csak sokan megnézték és rohadt jónak tartották és naná, hogy nem fogták vissza a véleményüket. És tényleg a tavalyi év egyik legjobbja a film. De mondom, nyilván nem a Transformers 4 meg a TIni nindzsa nézőinek fog bejönni.)
  • pxxl
    #4
    Szerintem is, pedig nagyon hype-olták. A tininindzsa se lett ennyire rossz, meg a herkukes sem...
  • gothmog
    #3
    Áh, az a baj, túl jó vagy te erre a világra.
  • gombabácsi
    #2
    szerintem a galaxis őrzői a transzformersznél is sokkal rosszabb volt, ami azért teljesítmény :)
  • paby88
    #1
    ez az új transzfarmer nagyon nem jött be a zsűrinek