6
  • HalálosHintalow
    #6
    Ilyenek ezek a fantázia szülte dolgok. Piroskát már évszázadokkal ezelött sértetlenül kivágta a vadász a farkas hasából, anélkül, hogy az felébredt (vagy belehalt) volna, mégsem akadt ki ezen senki.
    A filmek arra valók, hogy segítségükkel átélhessünk olyan dolgokat, amiket amúgy nem tudnánk, ha nagyon életszagú valóságos történetekre lenne ingerenciám, akkor a kukucskálón nézném a baloldali drogfüggő, vagy a jobboldali masszív alkoholista szomszédom életpillanatait :)
    Tehát inkább a szuperhős mozik, én nem szégyenlem, hogy megmaradtam lélekben gyereknek :)
  • Ender Wiggin #5
    a marvel-filmekből megtudtam: rádioaktív pókcsípéstől, besugárzástól lesz a szuperhős. és ha teszünk négy sokezer tonnás hajtóművet egy százezer tonnás anyahajóra, akkor az repülni fog. sőt, ha teszünk hajtóművet a talpunkra, akkor mi is repülünk majd... csupa remek tudományos példa.
    szerintem jobban jársz a dörmögő dömötörrel, mert az is tudományosabb, mint ezek a szarok.
  • Yagami
    #4
    Még szép. Majdnem az összes sztorijuk azon a síkon mozog. Bár a kommentedből ítélve, azt se tudod mit jelent ez a szó.
  • Ender Wiggin #3
    igen, a marvel és a "tudományos jellegű" kifejezések kéz a kézben járnak :-D
  • gombabácsi
    #2
    az elején megörültem, hogy milyen jó okos, robotos, valamennyire tudományos jellegű, kreatív film lesz.

    aztán a kreativitás annyiban mutatkozott meg, hogy soha el nem készíthető áltudományos álomrobotokkat láttunk

    aztán ez is átváltozott buta szuperhősös akciófilmmé
  • Ironman2
    #1
    Ennyire megváltoztam volna? :)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.01.17. 11:02:04