749
Mafia 3
  • szabii98
    #23
    No, lement a trailer, szerintem hamarosan fel is kerül youtube-ra legalábbis nagyon remélem, mert csak a végét csíptem el egy orosz streamen
  • zzeN
    #22
    Egy új:
  • Palinko
    #21
    talán a 70-80 as évek kaszinó meg kokain boomjáig el lehetne menni, de tovább már én sem hoznám közelebb a jelenhez.
  • szabii98
    #20
    aaaaa
  • grebber
    #19
    Csak legyen megint NV PhysX és szarrá lehessen löni mindent
  • akyyy
    #18
    azt olvastam, 60-70es években játszódik. hát erre azt mondom jó, is meg rossz is
  • grebber
    #17
    Remélem valami gameplay lesz és nem értelmetlen teaser fos.
  • smog15
    #16
  • BryceHUN
    #15
    Örülünk, Vincent?

    Utoljára szerkesztette: BryceHUN, 2015.07.28. 14:11:23
  • grebber
    #14
    Némi mozgolodás
  • Palinko
    #13
    ja, de valamiért az első questjei jobban beleégtek az ember fejébe, talán mert nehezebbek voltak (vagy én voltam bénább fiatalon, mert most hogy újrajátszottam pl elsőből meglett az autóverseny, régen meg hetekre megakasztott :D), más volt a küldetések felépítése, mindhez rendelt egy jellegzetes töltőképernyőt ami jobban beégett. kevesebb volt a kis rövid küldi ami nem szólt nagyon semmiről, csak menj el, hozd el, lődd le amazokat, lopd el stb. azért a mafia 2 is hatalmas lett, pl mikor kigyújtják a házadat stb, lehet ott is találni olyasmiket amik rögtön beugranak.
  • NiGhTM4R3
    #12
    Most, hogy írod amikor énekeltek a kocsiban az a rész tényleg jó volt
  • Palinko
    #11
    hatalmas volt a 2. is, főleg mikor te nyírtad ki Angelot :D a vége nem lett annyira epic a csillagvizsgálós lövöldözéssel, de volt így is rakás jó rész, mikor berúgtak de hulla volta csomagtartóban stb
  • NiGhTM4R3
    #10
    Az első részt imádtam, a mai napig az egyik leghangulatosabb játék amivel játszottam, csodásan megalkották az akkori világot, történetet, karaktereket, stb.
    A második részét talán 1 éve játszottam csak ki, de bevallom semmire sem emlékszek már belőle. Annyira kiábrándító volt, hogy a DLC-ket talán ki is hagytam.

    Szóval remélem a 3. rész hasonlóan kiemelkedő lesz mint az első, várom nagyon.
  • grebber
    #9
    Remélem az E3-on lesz majd valami info róla ,mert nagyon várom már!
  • Palinko
    #8
    szerencsére
  • McAwesome
    #7
    Az bizony. :)
  • AnuluWork #6
    Ápr. 1.
  • Stockbauer33 #5
    http://www.gamestar.hu/a-city-interactive-vette-meg-a-mafia-3-jogait.html
  • grebber
    #4
    Ha lesz valami szerintem ezzel lesz tele minden oldal. Aztán ide is be lesznek linkelve!
  • Botond #3
    Azóta vmi update?
  • McAwesome
    #2
    A belinkelt hírt még nem is olvastam!
    Köszi
  • grebber
    #1
    Izgalmas Mafia III hírekre számíthatunk?

    Úgy tűnik, hogy idén végre hivatalosan is bemutatkozik a Mafia-széria harmadik felvonása, a második rész egyik karakterének hangját kölcsönző színész ugyanis a Twitteren elhintette, hamarosan izgalmas hírekkel fog szolgálni.

    Tavaly márciusban szívárógtak ki az első meg nem erősített információk a Mafia-sorozat lehetséges folytatásáról, de az azóta eltelt majdnem egy évben gyakorlatilag semmi érdemi pletyka nem érkezett a játék kapcsán.
    Egészen mostanáig, tegnap ugyanis a második részben Vito Scaletta hangját kölcsönző Rick Pasqualone a Twitteren kapott "csinálj Mafia 3-at" üzenetre azt válaszolta, hogy hamarosan izgalmas hírekkel fog szolgálni.

    info: Gamekapocs