13
  • SirBubu
    #13
    de akkor mégis milyen gyártású filmeket nézel, ha amerikaiakat nem?
  • Austin Bailey
    #12
    kb az összes filjük nézhetetlen, és nincs szükségem rá, hogy rámerőltesd a véleményedet.
  • SirBubu
    #11
    tehát erről nem nyitnék vitát, hisz ez axióma:
    nézhető filmet CSAK az amerikaiak képesek csinálni

    kiegészítés:
    -nem minden filmjük nézhető
    -másoknak is sikerült már nézhető filmet csinálni
  • Austin Bailey
    #10
    én semmiképpen sem nézek amerikai filmeket. (amennyiben a sorzatokat nem veszed ide) Az összes közül a legszínvonaltalanabbak.
  • SirBubu
    #9
    nem kicsit ribancos az a csaj legfelső képen szerintem, még a szeme se áll jól

    (szerk.) amúgy meg ha már film, akkor az legyen minimum amerikai, ilyen egyszerű a képlet
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2015.01.10. 11:20:07
  • kalapos01
    #8
    Ki a szart érdekel, hogy Amerikában nézték vagy nem? Te ez alapján választasz sorozatot? Jó volt? Igen. Akkor meg? Az a lényeg. Az, hogy nyáron ment és eleve be sem kapcsolták a tévét, nem jelenti azt, hogy ne jött volna be nekik, ha nézik.
  • grebber
    #7
    The Gates- 2010-es sorozat és bukta volt. Ez igen ezt nagyon muszáj műsorra tűzni.
  • rajdi
    #6
    Én is csak azokat nézem amik nem tartoznak a top sorozataim közé, de azt is csak úgy, hogy felveszi az IPTV-m, és később nézem meg amikor akarom, a reklámokat áttekerve. A "prémium" sorozataimat csak a netről, HD minőségben, és van amelyiket eredeti hanggal, nem szinkronnal!!
  • xido
    #5
    csatlakozom..rengetegbe beleszarnak,hogy folytassák/befejezzék...megvágják..stb..stb..
    magyaron/magyarul csak háttérbe ha már láttam de épp odakapcsolok :)
  • Narxis
    #4
    Ennyi.
  • Austin Bailey
    #3
    csak neten érdemes sorozatokat nézni.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Így van, idehaza sosem lehetett normálisan sorozatokat nézni, mert a legcsekélyebb erőfeszítést sem teszik a csatornák, hogy sorjában, tisztesséegs időpontban, megfelelő időközönként adják le a részeket. ÉS sokszor meg sem vesznek elegendő részt, vagy simán félbehagyják, mert csak. Szánalmas amit művelnek. Én ha fizetnek sem megyek ebbe bele többé.
  • gemihu
    #1
    Hiába van akármilyen sorozat,mert:
    1, Elkezdik más időpontra pakolgatni ja túl népszerű azért,ha meg nem azért , de van hogy másért:)
    2, Mikor úgy gondolják,hogy már eleget látott a néző,akkor ugyanazon időpontban, mintha új rész jönne hoppá berakják az első vagy nem is tudom hányadik részt.


    Néhány adón szinte lehetetlen sorozatot nézni ilyenek miatt.