5
  • Ragnaar
    #5
    Nem értem mi a baj a Hobbit3-al. Lehet azért, mert nem olvastam a könyvet amiből készült. Ebben a 3. részben van talán a legkevesebb 'üresjárat'. Én kíváncsian várom a következő trilógiát.
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2015.01.06. 15:47:01
  • Narxis
    #4
    Sok év után újra elmentem moziba mert hát a Hobbit még is csak a Hobbit de bár ne tettem volna... Ez a 3. rész volt a leggyengébb, egy véget nem érő nagy csata pár heroikus jelenettel a végén. Egyértelműen hiba volt 3 részre szedni, beleerőltettek mindent amit tudtak de így csak egy nagy maszlag lett. Ez max. 2 rész lehetett volna.

    A másik pedig, hogy miért kell negyed órán keresztül trailereket nyomni az ember pofájába? Hogy elfogyjon az agyonsózott popcorn? Ennyit a mozikról, jó lesz nekem a torrent.
  • djuliann
    #3
    Persze..ezek a hírek sunyi fizetett reklámok..hülye is tudja ! Majd torre..ről megnézem XD
  • zetortraktor
    #2
    Szerintem csak el kell olvasnod a híreket. Vagy látnod, hogy az egyiknél kérdőjel van. Ez arról szól, hogy a film még mindig első. De az, hogy első, nem jelenti azt, hogy nem ez lesz a legsikertelenebb, hanem csak azt, hogy nincs semmi komoly ellenfele most a mozikban.
  • barret
    #1
    Pár napja még ilyen főcímmel futott a cikk : Az új Hobbit a Középfölde-trilógia mélypontja?

    Értem én ezt?