16
  • paby88
    #16
    a bicser 3 jönne már
  • Cickány90
    #15
    Várjunk csak... 2015... 5-2*1=3... Half Life 3 confirmed!!!111!1!!!!
  • Sir Cryalot
    #14
    lehetne , meg spoof névvel ,hogy , bro life 3 : immershün™

    officially endorsed by gabe browell
  • Ragnaar
    #13
    Azért egy HL3 kickstarter elég durva lenne...
  • Ragnaar
    #12
    Hát szerintem előbb lesz Left4dead 3 mint Halflife 3, azt sem tartom kizártnak, hogy HL3 nem is lesz, bár lehet, hogy csak megvárták a konzolgeneráció váltást... Valve mostanság a multiplayer vonalon fejleszt. Dota2, Team Fortress2, CS GO, L4D1-2. (Portal 1-2 szintén nem egy szokványos storyalapú játék ugye) Részemről Doom4, L4D3(persze lehet, hogy ezek nem 2015-ben jelennek meg), a legjobban várt gamek, talán még a legújabb Battlefront.
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2015.01.06. 15:28:00
  • sata75
    #11
    +1
    Már nem tudom hol és mikor olvastam, kiszámolták, hogy ha minden játékos aki sír a HL3-ért bedobna 10 dodot a közösbe már valami iszonyat sok millió dollárnál járnának amit a fejlesztésre lehetne fordítani:)
    De csak nem akar összejönni:( Pedig én adnék 11 dolárt is...
    Álmok...
  • DonPedro22
    #10
    Évek óta abban bízom, hogy készül a Half Life 3 csak azért nem jött még ki mert olyan lesz mint a GTA5 nagyon sokáig készítik mert nagyon ütősre akarják csinálni és nagyon állat lesz :D de ezek csak az én elképzeléseim... álmok....
  • Ender Wiggin #9
    majd, ha a Half Life 3 jön, akkor keltsetek fel. ez a lista nagy nulla.
  • lammaer
    #8
    Valahogy engem sem ragadott meg egyik sem, az biztos hogy egyik miatt sem rágom a körmöm a nagy izgalom miatt.
    Belegondolva a miértre... a többség rókabőr, egy sorozat Xedik része, amit lehet hogy kipróbáltam még fiatalabb korában (BF2/2142, GTA3) de már nem tudnak rávenni hogy belekezdjek egy ráncfelvarrt változatba.

    De hála istennek bőven lesz játék idén ezeken kívül is, biztos lesz egy-két nekem való :), még ha ezek pont nem is azok. Persze simán lehet hogy vmi game of the year / all DLC verziót ezekből is kipróbálok majd, mert nem feltétlenül rossz játékok ezek.

  • TomecK
    #7
    Ebből egyik sem, lehet öregszem . . .
  • Shan
    #6
    Olyan természetesen nincs, hogy minden, csak a gta nem. :)
  • Fernandooo #5
    2015-ös játékok, amik érdekelnek:

    GTA V
    Tom Clancy’s: The Division
    Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
    No Man’s Sky
    After Reset
    Routine
    SOMA

    Kész, vége. És még ebből is kétséges a MGS, a Routine és a SOMA. Itt tart a játékipar.
  • paby88
    #4
    úgy hogy még meg se jelent szerintem kár ilyeneket mondani a játékélményről
  • RAZOR27
    #3
    Rainbow Six: Siege-et várom nagyon! Meg persze a battlefrontot, de csak óvatosan, mert a Dice meg az EA.... tudjátok.
  • Jani Hun
    #2
    Legjobban várt játék számomra az új Silent Hill lesz, Érdekes hogy nem került be ide pedig eléggé jó lesz mint grafikailag mint játékélményileg.
  • grebber
    #1
    A legjobban várt bemutató pedig minden bizonnyal az idén végre bemutatott (legalábbis remélem) Doom 4 lesz!