7
  • szomferi
    #7
    főleg, ha SAMOLED-ről beszélünk... Note 4-nél tudsz csinálni aktív használat mellett 2-3 napos üzemidőt is, egy QHD IPS panelnél ez minimum 30-40%-kal kevesebb lenne, minimum
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #6
    "Olyan biztos nem lesz a közeljövőben mert pont az a méret amibe még nem fér bele nagy akksi, ellenben a kijelzőnek meg már kellene a kakaó."

    A kijelző fogyasztása azonos technológia és fényerő esetén megközelítőleg egyenesen arányos a területével. Azt se felejtsd el, hogy egy kisebb telefonnál belefér, ha másfél mm-el vastagabb az egész telefon. Egyik gyártónak sem okozna gondot egy 4.5"-es csúcsmodell legyártása, de nincs igazán rá igény. Én is úgy gondoltam, hogy 4" lenne nekem az igazi, erre használtam egy Nexus 5-öt egy hétig és megváltozott a véleményem.
  • tomboy013
    #5
    Nyilván baromság, azért kapkodják a nagy telefonokat...
  • flashpointer2
    #4
    Olyan biztos nem lesz a közeljövőben mert pont az a méret amibe még nem fér bele nagy akksi, ellenben a kijelzőnek meg már kellene a kakaó.
  • bunny
    #3
    Még jobb lenne ha szép lassan rájönnének, hogy a tepsifon baromság és elkezdenének 5" alatti méretben gondolkozni. Az én ideám egy 4.5"-os top hardveres teló.
  • lac coo
    #2
    Es ez is ives lesz ? Ahhoz aztan nagyon kell toll :))))
    De leginkabb az erdekel, rendes toll tamogatas lesz e, nyomas erzekeny stb ?
  • matatom
    #1
    Nagyon hiányzik már az elszállt árú Samsungok mellé egy ütőképes hardverrel rendelkező, stylusszal felvértezett konkurrens készülék széria. Talán majd most.