15
  • Lapajka
    #15
    Huhh Stathem új film? Azosztigen..!
  • e98ff
    #14
    Ahogy Ganxsta Zolee annakidején már bölcsen megmondta: "Amire kereslet van öcsém, arra kínálat is akad" :)
  • Zenszkij
    #13
    A Hawking filmet leszámítva a többi kuka. Elrabolva 3? Ki a fenét akarnak még elrabolni? Tipikus rókabőr. Bányászsztrájk? Hagyjuk már. Disney musicaltől ments meg uram minket. Statham, Alkonyat picsa, köszönöm nem. Johnny Depp újabb maszkos barmulása sem mozgat. A többi meg? Nem tudom, nem érdekel. De amúgy 1000-1500 ft-ot plusz nasit nem is ér meg itt semmi. Aliens na azt megnézném, ha pesti lennék.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2015.01.05. 08:51:15
  • Cickány90
    #12
    Az igen, Kirsten Stewart drámában, elég vicces lehet.
  • ReTeK
    #11
    Ha jól értem azt írod a mondókád elején, hogy csak akkor derül ki hogy mit ér a film ha megnézted, aztán meg kijelented hogy "minden másik hónapot verni fog" így látatlanban... érdekes figura vagy :-)
  • Narxis
    #10
    Ennyi.
  • Serutekin
    #9
    Nincs az a látványvilág, ami miatt megérné az hogy egy székhez vagyok szögezve 2-2 fél órára miközben mellettem habzsolnak vagy éppen hozzászólogatnak a filmhez. Na meg persze fizessek 1000-1500 forintot is...
  • sárkánylovag
    #8
    Amerika szereti a képregényeket ezért képregényes filmeket nézünk.
    Amerika szereti a szuperhősöket ezért szuperhősös filmeket nézünk.
    Amerika szereti a meseszerű SCI FI-ket ezért olyanokat nézünk.
    Folytassam ?
    Apropó ALIEN szintű realisztikus sci fik ma már miért nincsenek ?
  • kalapos01
    #7
    Mert a minőséget csak akkor fogod látni, ha megnézted az összes filmet. De egy olyan hónap, ahol jön egy Birdman, egy Kódjátszma. egy Foxcatcher és egy Mindenség elmélete, kábé minden másik hónapot verni fog.

    A Neeson vagy a Statham film nem is értem, hogy jön ide. Nem csak azért, mert nyilván a tipikus gyorskajás mozizókat érdeklik, hanem azért is, mert a többivel ellentétben azokat még be sem mutatták sehol a világon, így fogalmunk sincs arról, hogy milyenek.
  • lammaer
    #6
    Egyetértek, vhogy most én is csak a mennyiséget látom. Amik potenciálisan szimpatikusak lennének azok meg garantáltan rókabőr filmek (Taken, meg Jason STatham is biztos egy új arcát mutatja majd be - én magaman már az új Steven Seagalnak hívom, mert kb eki is csak 1 karaktere van, a transporter csávó...)
  • wollnerd #5
    Sztem a Mindenség elméletéről ezt nem lehet elmondani.
    Én azt nagyon várom.
  • Narxis
    #4
    Pedig igaza van.
  • JimKirk
    #3
    Koszonjuk!
  • Rita79
    #2
    Ez lenne az erős felhozatal? Mennyiség az van valóban, de a minőség az kb. átlag nulla.
  • Ender Wiggin #1
    azt hiszem utoljára az avatart láttam imaxban. azóta semmit. és gyanítom ezek közül egyik sem fog moziba csábítani. talán majd az avatar 2 :-)))))