38
  • Narxis
    #38
    Na végre, hogy elhúztál innen te szerencsétlen spermaszökevény.
  • MsUser
    #37
    Piszkos Fred nek válaszul még egyszer nekifutok, ha ez a hardver ennyi haszonnal együtt akkor az alma miért kerül a sokszorosába? Az életérzés és a reklámköltség az ami triplázza vagy többszörözi, nem a minőség!!!
  • tomboy013
    #36
    Nem kell utánozni már nem javítasz a helyzeteden ;) Na írogassál tovább sületlenségeket én mentem mert unalmas vagy, pápá pubi :D
  • Narxis
    #35
    Magadat égeted kisfiú. :D
  • tomboy013
    #34
    Téged égetlek kisfiú, hát ennyi eszed sincs? :D
  • Narxis
    #33
    Ne égesd magad itt tovább, távozz azonnal!
  • tomboy013
    #32
    Fúú de nagyot mondtál zsúrpubi, most már pihenhetsz! :D
  • Narxis
    #31
    qssolsz
  • Jani Hun
    #30
    párna mellé rakom például, plusz nem nap mint nap nézem +", amugy nem kötekedek szóval bocsi ha ugy jött le." kár hogy mindenki egyböl a rosszat látja a kommentekben .__. glhfgg
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2014.12.29. 18:26:26
  • tomboy013
    #29
    Abban az esetben nem írogatnál vissza kisfiú ;)
  • Ender Wiggin #28
    Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi történik az amúgy is rossz szemeddel, ha órákon át 20 centire fókuszálsz vele nap, mint nap... dokkoló, persze és azt hová teszed, hogy 20 centire legyen, az orrod hegyére, Pinokkió?
    Utoljára szerkesztette: Ender Wiggin, 2014.12.29. 11:43:15
  • Jani Hun
    #27
    Ez szokás és ember függö, amugy nem kötekedek szóval bocsi ha ugy jött le. De nekem jobb egy kis kijelzö közelről, mondjuk a 10 colos tab olyan 30-40 centire a teló meg 20~ centire, mivel a tvm talán 34 colos, és az ágy kb 3,5-4 méterre van igy nemlátok el odáig és mintha 144p ben néznék filmet:D, mert rossz a szemem, szemüvegbe meg nemtudok aludni mert csak összetörném. De amugy hiddel, számit tabon/telefonon a 1080p, És a telefont vagy a tabot se kell kézben fogni, van dokkoló/tok, meg minden féle szar amit lehet venni párszáz forintért.
  • Piszkos  Fred
    #26
    Van létjogosultsága, ugyanis van rá igény és lesz is. Miért fáj neked, hogy azok, akik megengedhetik, kiadnak ennyi pénzt a kényelemért és a stabilitásért?
  • Narxis
    #25
    Az aláírásom rád is vonatkozik. :)
  • MsUser
    #24
    Nincs igazi létjogosultsága a túlmagasztalt "iPhone" technikának, vagyis rövid a kifutási idejük, ezért ésszerűbb és jövedelmezőbb olcsóbban adni mint a Meizu UGYANAZT a hardvert márkajelzéssel és életérzés adóval növelt ár nélkül!
  • MsUser
    #23
    Ez a cikk is csak arra világít rá igazából hogy a fóliából ragasztott telefon legyen az iPhone akár, akkor is könnyedén legyártják a csodálatos életérzést haszonnal együtt 30-40000.-Ft ért ugyanolyan hardverekkel vagy jobbakkal!
  • M2 #22
    Akkor most dőlj hátra, hunyd be a szemed és próbálj elképzelni egy olyan világot, ahol nem mindenki ugyanolyan, mint te...
    Sikerült?
    Nem?
    Na ezt gondoltam.
  • Zombee
    #21
    A tévét nem kell a kezemben fogni. És rohadtul nem ugyanolyan egy 5 colos telefon a pofámba nyomva, mint egy 40 colos tévé 3 méterrel arrébb. De már egy 24 colos monitor is nagyobb élményt ad sokkal. És a kényelem. De ez egy értelmetlen vita, aki életvitelszerűen és nem kényszerből, más lehetőség híján néz telefonon filmet otthon, az menthetetlen. Egyszer másfél hétig garanciális csere miatt a 7 colos tableten néztem filmeket. Soha többet, idióta bohóckodás.
  • tomboy013
    #20
    Bizony, a mai trendek előtt értelmesebb emberek is éltek ;) De nyugi te tökéletesen beleillesz a mai gyerekek trendi világába ez minden kommentednél megmutatkozik :D
  • Ferrer
    #19
    A fotelből nézve a tévét, mekkora felületen látod a filmet? És telefonon, közvetlenül előtted?
  • Zombee
    #18
    Bakker. Egérmozi? Ennyire igénytelenek ne legyünk már! Nem hiszem el, hogy kielégít embereket az 5-6 colon filmezés, szemben egy megfizethető árú 32-40 colos tévével, esetleg 24-28 colos monitorral. Oda ráadásul teljesen értelmetlen 15Gb-os 1080p anyagot tölteni.
  • zola2000
    #17
    Nos: filmezni ágyban okés, de játszani nem okés? Érdekes...
    Én melóhelyen szoktam amikor nincs senki. 3ezer volt az Ipega az aliexpressről rendelve, az pchez is jó, de pont otthon nem érek rá ilyenekre.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2014.12.28. 18:29:59
  • Narxis
    #16
    Leszarjuk az embereket.
  • Jani Hun
    #15
    Konzol/pc? aki meg villamoson játszik vagy repülöre várva annak ajánlom a legujjam IOS támogatott Andromouth-s képzeld el lehet vele beszélgetni emberekkel
  • zola2000
    #14
    "hogy telefonon játszani ilyen über nagy játékokkal butaság. Engem irtóan zavarna ha a két ujjam belelógna a képbe például "
    Azért van az android 3tól gamepad támogatás:


    És a egyre több játék támogatja.
  • Narxis
    #13
    Jó hát te olyan vagy mint a WP, fényévekkel vagy lemaradva a mai trendektől. :D
  • Jani Hun
    #12
    Én spec filmezni használom a telót. tvt 6 éve nemnéztem. csak itt porosodik mellettem és ágyban este bőven jó a teló vagy a tab tv helyett. Nekem erre kell a 32 gb, egy két 1080-as film 15 gigát is foglalhat, és ha nemmegy az alvás nemelég 1 film estére :D De pl van ismerös aki hangszintet mér telefonnal, vagy laptop helyett vett hozzá egy blutuszos billzetet és az a "céges gépe", De abban igazad van hogy telefonon játszani ilyen über nagy játékokkal butaság. Engem irtóan zavarna ha a két ujjam belelógna a képbe például
  • zola2000
    #11
    5 col felett már lehet élvezni szép grafikás játékokat is, szóval...
    de szigorún valami ipega vagy hasonló megoldással, mert érintőkijelzőn az irányítás nem jó.
  • tomboy013
    #10
    Most komolyan van aki játékok miatt vesz telefont? :D Elhiszem, hogy játszanak emberek telefonon idő elütés végett, de ahhoz nem kell 2-3 gigás játék ami megsüti a telefont meg az akkut leeszi 1 óra alatt. Na mindegy a mai fiatalságtól kitelik minden :D Jézusom
  • grebber
    #9
    Elhiheted hogy a 70-100-150+ ezres telefonokat az emberek nem telefonálni veszik.....
  • tomboy013
    #8
    Az is elég katasztrófális, hogy egy mobiltelefonon 2-3 gigás játékokra kell a hely egyeseknek, bár a mai világban már semmin sem kell meglepődni....
  • zola2000
    #7
    Vannak, de a legtöbb játék a playen még 100mega sincs, illetve sok nagyobb cím is csak párszáz mega, szóval még 16 gigára is sok játék fér ilyen szempontból, még ha van mellette 2 giga zene és 1 giga fénykép akkor is.

    Az hogy mi lesz az alap? Mindig lesz érdeklődés a "teszkóból 25ezerért" vagy olcsóbban telefonokra (hagyjuk a kínai árakat) ... mondjuk már azok is ma már jobbak mint a zte blade volt (dual core, 4 col, 768 mega ram ugyebár)
  • Elmin
    #6
    Ha 4,5Gb a rendszer és 4 a szabad hely a nyolcból, akkor menyi is marad?
  • grebber
    #5
    2-3GB-os játékok korában katasztrofálisan kevés a 32GB már nagyon.
    Na mindegy majd talán jövöre amikor már a DDR4 4GB 64 bit lesz az alap a telókban lassan csak elfelejtik és 64GB lesz az alap.
  • tomboy013
    #4
    A 32-vel nincs semmi gond, de a 16 az már szerintem is kevés.
  • bakkerman
    #3
    Mit tarolsz telefonon hogy neked a 32 giga sem eleg? 8gb-os telom van,rengeteg zenevel,keppel,terkeppel,alkalmazassal,es meg igyis kb 4 giga szabad helyem van.
  • culas25hc
    #2
    Minden esetre, nekem inkább ez kéne, mint az iPhone 5C :D:D
  • grebber
    #1
    "egy 16 vagy 32 GB-os, nem bővíthető belső tárolóval" Takarodjatok, takarodjatok..... harsogja a nép. 2015-van 2015-van folytatja a tömeg.
    Kettéfejelném az összes gyártót akik 16-32GB tárhellyel bohockodnak még ma is. Az meg a slusszpoén hogy nem bővíthető.

    ~ 230+ $-ért akkor sem venném ezek miatt ha csak ez az 1 telo létezne!