43
hatred
  • JonasSandor
    #43
    Elég régi vidikari és nem egy erőbajnok sem, optimalizátlan játékokkal ne is várj csodákat. Gondolom lecserélted azóta már.
  • Maxtreme
    #42
    Egyébként így visszagondolva.. ha jól rémlik anno az ue3 korai verziói sem voltak épp zökkenőmentesek.
    R6 vegas1? :D
  • Maxtreme
    #41
    Abszolút.
    Remek példa erre az ARK Survival evolved.kb 1 óra játék után ment neki a refunfd, mert nem elég hogy iszonyat középszerű a látványvilág, (ezt még el is nézném) de az hogy ilyen konstans huszoniksz fps-eket produkál, hát köszi így ebből nem kérek. (gtx 970-el, 4ghz-es i5-el, 16gb rammal)

    szerk: Viszont házon belül meg jól müxik az engine, lásd UT4 alpha.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.05.21. 12:45:56
  • JaSoN HuNTeR #40
  • grebber
    #39
    Nem kimagasló és mégis kurva erős gép kell hozzá!
  • PeeTeR
    #38
    azert van itt grafika rendesen

  • grebber
    #37
    Valami nem ok ezzel az UE4-el.A 3 messze arról volt híres ,hogy hajsűtőn is vigan szaladgálnak a játékok.Ezek az UE4-esek meg a látványhoz képest legfosabb optimalizálás ever szinvonal.Itt a Kholat game is feltoltam csutka maxra mondom nem egy nagy szám ugysem a grafika.Akad mint a bűn ok akkor mindent ki és csutka lowra kb semmi sem változott ugyanolyan szarul fut kb.
  • Dency
    #36
    A kamera kezelés szerintem nagyon rossz lett, állandóan kimegy a monitor sarkába aztán meg ha felülről lőnek akkor nem tudom mi a tosz van miért csökken az életem, mert ugye nem látom hogy felülről lőnek. Nem értem miért nem maradhatott volna végig a képernyő közepén.
    Aztán az optimalizálás egy raklap
  • PeeTeR
    #35
    kiprobalod es ennyi... pontok nezegetese nem fog abban segiteni, hogy NEKED tetszik vagy sem.
  • RED BULL F
    #34
    Szeretted anno a Postalt? ha igen, ez is tetszeni fog. ha nem, kerüld.
  • Jim Morrison
    #33
    Igazság nincs, mindenkinek más :) olyan ez mint a filmek pontozasa.
  • Since
    #32
    Ahogy néztem a metacritic pontozásokat eléggé lehúzták a játékot (kb. 50/100), viszont a steam userek többsége meg nagyon pozitív értékelést adtak. Most akkor mi az igazság? :) Nagyon ellentmondó a két adat :)
  • steweee
    #31
    olyasmi mint a shadowgroudns volt anno ? mármint "harcrendszerét tekintvfe" vagy hogy mondjam
  • CalebJoe
    #30
    olyan gépen nem csodálom
  • PeeTeR
    #29
    uhm nalam tokeletesen megy, tolteni meg egyaltalan nem tolt sokat (mondjuk jel pill meg a 970 van a gepbe - de ezzel meg 770 is megbirkozik lazan)
  • Szeret6996
    #28
    Kár hogy 64 Bit-en megy csak.. Elviseltem volna egy ilyen grafikához 32 bit-es verziót is (Y)
  • CalebJoe
    #27
    Elég fos lett, el lehet vele hülyéskedni ha van hozzá szemed mert nekem már kifojt ettől a fekete fehér szartól.
    Az hogy szét lehet pukkantani a házakat az fasza lenne ha nem szaggatna mint állat, UE4 ide vagy oda ehhez a grafikához nem kéne ekkora gépigény.
    Amúgy én se értem miért vannak fennakadva a brutalitásán, a Postal meg a Manhunt már rég előtte ezeket a dolgokat még kegyetlenebbül.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.06.01. 18:11:01
  • Gabe18
    #26
    Ok, 10 percet játszotta vele, de ez a legbetegebb játék amit életembe láttam. De a maga nemében k...a jó...
    Technikailag nekem bejön, tök jó a grafika megvalósítása, az animációk is rendben vannak. Ha meghalsz valóban kicsit sokat tölt, de hát ez legkevesebb.

    De hogy szerintem lesznek akik azt is börtönbe csuknák aki ebből egy pályát végigvisz, az is tuti.
    Ok, láttam videón mi van benne, de teljesen más mikor te mész ki a csávóval az utcára, és a buszmegállóban várokozó 3 békés állampolgárt az AK-val szitáválövöd, aztán bemész a következő házba, és az ott csodálkozva nézelődő lakókkal teszed ugyanezt, és azt az egy nőt aki sikoltozva elmenekülne meg már kint a hátsókertben lövöd hátba, miután a karaktered közli: "szánalmas"...
  • PeeTeR
    #25
    ize.. nalam ilyen 30perces jatek volt :x
    meg learazva sem.. inkabb egy doboz kondom amit aztan feltoltok vizzel es eldobalom - tobb ertelmet latom
  • Gabe18
    #24
    Hát kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
    Ha lesz valami értelme is, mellette egy olyan gameplay ami élvezetes, akkor én szurkolok nekik. Sőt talán még be is nevezek egy példányra.
    De ha valami gagyi, ami csak azzal tud kitűnni hogy témaválasztással generál magának "egy perc hírnevet", akkor mehet a kukába.
  • IMYke2.0.0.0
    #23
    Viszont, elég pozitívan nyilatkozott a játékról - technikai és más aspektusból.
    A kivégzéseket illetően azt mondta, hogy egy idő után unalmasak lettek neki, és ki is kapcsolta.
    A kivégzések opcionálisak.
  • CalebJoe
    #22
    Az gáz akkor.
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Még Cinikus Brit gépén is hosszú a töltési idő...
  • CalebJoe
    #20
    Unreal Engine 4-es a játék bár ez nem látszik, de gondolom a stílust nézve nem hinném hogy nagy lenne a gépigény.
  • PeeTeR
    #19
    mit szamit igy megjelenes elott par nappal? ki fog derulni hamarosan
  • Szeret6996
    #18
    Mi ez a gépigény ennek a játéknak? O.o
    Szerintem semmisem indokolja.. szerintetek??
  • PeeTeR
    #17
  • Dency
    #16


    Megjelenés : Június 1.
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.05.10. 10:56:23
  • hunbalee
    #15
    Interjú Jaroslaw Zielinski-vel
  • steweee
    #14
    azt hiszem hogy a párizsi események után ez még aktuálisabb----- :)
  • Fernandooo #13
    :D Nagy faszok ezek, direkt rátettek még egy lapáttal az első előzetesükhöz képest. :D
  • Dency
    #12
    Újabb videó érkezett:

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.05.10. 10:56:32
  • Dency
    #11
    A lehető legszigorúbb, AO, azaz Adults Only besorolást kapta a Hatred - PC GURU
  • Fernandooo #10
    Nem nagyon csíped a pőre valóságot, mi? Meg aztán éppen a te véleményed - őőő, egy senki? igen - az, amire adni kellene, hát hogyne. :D
  • Morinad
    #9
    Úgy tűnik beteg vagy, keress orvost hamar.
  • soo277
    #8
    Beteg barmok,én személy szerint nem engedném
  • Dency
    #7
    Magyar felirattal a trailer akit érdekel:

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.05.10. 10:56:41
  • sirpalee
    #6
    Élek a gyanúperrel, hogy ez egy elkeseredett marketing stratégia és semmi több. Valszeg gagyi lesz a játék...
  • Fernandooo #5
    Mekkora álszentség már ez a hörgés a játék (!!!!) körül… A Defconban gyakorlatilag az emberiséget lehet kiirtani egy termonukleáris háború által. Városokat eltalálva kiírja a program, hogy abban a pillanatban mennyien haltak meg. Civiliek. Gyerekek, terhes nők, nagymamik, mindenki. Az nem baj, mert nem jeleníti meg a program a halálukat? Attól még a játékos célja az ő haláluk is. Egy átlagos FPS-ben százszámra gyilkolják le az ellenséget, az nem baj, mert mi vagyunk a jó oldalon. (Kérdéses, mi alapján döntjük el, hogy az tényleg a jó oldal-e, főleg, ha valami USA-patrióta förmedvényről van szó.) És akkor olyanokról nem beszélek, hogy Postal, vagy Manhunt. És azt is csak megemlítem, hogy ezek csak játékok. Aki ezektől bepörög, az bepörög egy filmtől is, tiltsuk be a filmeket! Baromság…

    Nekem tetszik a koncepció. Amúgy sem vagyok oda az emberekért – finoman szólva sem -, hiszem, hogy senki sem ártatlan semmilyen szinten, és senki élete nem pótolhatatlan, sőt, igazából mindenki – engem is beleértve – egy utolsó jelentéktelen nulla, aki a saját létezését mindenféle alaptalan baromsággal megerősítve tartja fontosnak. Hát nem az. A főszereplő srác bekattan, elege lesz ebből a tetves társadalomból, felismeri, hogy a legapróbb fogaskerekek is felelősek az egész rohadásért és ad nekik egy keveset. Teljesen rendben van, főleg egy Defcon, Manhunt, stb. tömeggyilkos játékok sorát tekintve. Jaj, szétloccsantja egy könyörgő nő fejét. Aha, nem láttunk még negyvenezer ilyet és sokkal durvábbat ilyen-olyan filmekben, mi? És nem kell azzal jönni, hogy a filmek nem vonnak be interaktivitással, ott mint tétlen szemlélő vagy bűntárs akkor, nem? És az érdeklődéseddel akár felbujtó is lehetnél, mert azért készítenek ilyesmiket, mert úgyis megnézed.

    Érdekes kis cucc lesz ez, nem látok benne két óránál több fun faktort, fillért sem ér – na jó, max három eurót -, de simán helye van a többi produkció között.
  • Dency
    #4
    Hogy mi a jó ebben? Igazából semmi, csak élvezed a játékot. Mint ahogy írtad a GTA-ban is ölhetsz civileket, ártatlan embereket és mi lett a GTA-ból mára? Egy iszonyatosan sikeres program amit nagyon sokan szeretnek.