14
  • AcsMarci
    #14
    2.2 a legjobb, az utána jövők tele vannak értelmetlen dolgokkal.
  • BeLac-007
    #13
    Én is így reklámmentesítettem http://utorrent.hu/utorrent-reklammentesitese/
    Verzió 3.4.2 Tökéletesen és gyorsan működik és lényegesen kevesebb memóriát fogyaszt, mint amiket ellőtte használtam. Szerintem ez a legjobb.
  • Swarczi
    #12
    Én már régóta az egyik 2.2xes verziót használom, még a telepítőt is félretettem. Egszer találkoztam valamelyik újabb verzióval, sikítva uninstalláltam indítás után.
  • Ghepetto
    #11
    Transmission
  • ntex
    #10
    http://utorrent.hu/utorrent-reklammentesitese/
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2014.12.24. 15:14:18
  • Bazsalusz
    #9
    Egyébként meg simán ki lehet szendi belőle a reklámokat...Csak néhány kattintás...
  • Szefmester
    #8
    Ha nem veszik ki, akkor az emberek elhagyják a használatát, akkor meg hiába a reklám, ha nincs aki nézze azt. ;)
  • RAZOR27
    #7
    Van egy álmom.... :D

    2# uTorrentből valami 3.4.1-em van most, abban nincs reklám.
  • BCs design
    #6
    majd biztos kiveszik a reklámot hogy ne keressenek pénzt és hogy neked jó legyen :D
  • BCs design
    #5
    én a hülye reklám miatt kipróbáltam egy csomó torrent programot, mindegyik szörnyen rossz volt az utorrenthez képest, egy közkedvelt torrentnél fele sebességgel jött ugyanaz, mint ami az utorrentnél teljes sebességgel jön
    Utoljára szerkesztette: BCs design, 2014.12.24. 07:51:57
  • aru
    #4
    3.0.1-et használok több, mint 2,5 éve és semmi baja. A gép amin fut 2 éve ki sem lett kapcsolva és tökéletesen megy! Jól kell beállítani és akkor jól müködik, ennyi!
  • kjhun
    #3
    Sokan használják még. Nem, a rossz 3.x-es verziót kell letölteni, hanem a korábbi 2.0.x/2.2.x-es kiadást.
  • kisedi
    #2
    Használja még bárki az utorrent-et? 1000 reklámmentes alternatíva létezik, azokban ráadásul még valóban működik a feltöltési limit beállítása is..Pl qBittorent vagy bármelyik NAS szoftvere. Sőt már egykét router is kezel torrent klienst, openVRT-s firmeware-el pedig mindegyik.
  • RAZOR27
    #1
    kiszedhetnék az ilyen ócska hirdetős ganékat belőle, nem hiszem hogy érdemi hasznot hoz nekik. Főleg az új skype-tot gyomlálhatnák ki... undormány az egész amióta az m$ megvette.