14
  • wraithLord
    #14
    Evidens. :D
  • NEXUS6
    #13
    És ahol olaj van, ott demokrácia is van! Vagy lesz!
    XD
  • wraithLord
    #12
    Szerintem meg inkább azért keresnek mindenhol életet, mert ahol élet van, ott olaj is van. :D

    (...persze a keletkezésére van abiogenikus elmélet is...)
  • Tetsuo
    #11
    Arra konkrétan csak a (B'nai) Brit(h) Tudósok jogosultak. :-)
  • Archenemy
    #10
    És természetesen az Ufók felkent papjai, a Tudósok majd beszedik ezt a pénzt, mondjuk aszteroidabányászatra :)
  • Tetsuo
    #9
    Na végre, valaki felismerte!
    Ti, gyarló földiek csak általunk léphettek előre, nélkülünk elvesztek.
    Annyit kell tennetek, hogy feltöltötök egy általam hamarosan közreadott bankszámlát.
    Nekünk nincs szükségünk földi javakra, pláne pénzre, csupán az erős hit jeleként eme csekélységre.
    ;-)
  • Vol Jin
    #8
    Te mit szívtál?
  • Vol Jin
    #7
    Értem a poént, csak Izland nem Európa része. Max annyira, mint Azerbajdzsán, az Eurovíziós dalfesztivál ellenére.
  • Archenemy
    #6
    Persze hogy, hiszen ez a modern messiásvárás, istenkép. Az UFÓK, a jóságos Fejlett Faj, aki elhozza nekünk, gyarló földieknek a boldogságot.
  • halgatyó
    #5
    Túlságosan életközpontúnak tűnik a világűr kutatása.
    A Naprendszer bolygói és holdjai akkor is érdekesek, ha biztosan tudnánk, hogy semmi élet sincs rajtuk. Az élettelen anyag is képes igen bonyolult módon viselkedni. Lesz még sok felfedeznivaló arrafelé.
    Utoljára szerkesztette: halgatyó, 2014.12.22. 15:53:45
  • Prof William
    #4
    Akkora globális felmelegedést produkálunk, hogy az már az Európát is olvassza!

    De az is lehet hogy már régen el lehet utazni oda (csak előlünk titkolják) és háttérhatalom már ott is chemtrail gépekkel olvassza a bolygó jegét, hogy az így felszabaduló vízmennyiséget átpumpálják a reptián gyíkemberek anyabolygójára!
  • NEXUS6
    #3
    Ugye, a globális felmelegedés!
    Ha így megy tovább minmeghalunk! Aminek én örülök is valójában, mert akkor legalább az Északafrikai-ugróegér megmarad, ami sokkal aranyosabb állat, mint Kimkardassián, akinek rohadt nagy p@csája van!

    ;)
  • Prof William
    #2
    Jaja!

    Minek mennyen egyáltalán űrszonda az Európára?

    Hát az egy kontinens itt a földön! Vagy az amcsik már nem szeretnek utazni?

    Ha meg már mindenképpen gejzírt akar, akkor menjen Izlandra vagy a Yelowstone parkba!

    Hülye tudósok!
  • Archenemy
    #1
    "Eltűntek az Europa gejzírjei"
    Dehogy tűntek, Izlandon egy csomó van. Hülye tudósok, bezzeg én az SG.hu kommentelője szuper okos vagyok!