17
  • vato loco
    #17
    Chaplin is csinált Hitlerről filmet, mégse jutott eszébe senkinek felrobbanatani őt. Sőt, Hitler 2x is megnézte, és Chaplin sajnálkozott hogy tetszett neki. :) Thomas Mann is túlélte a Mario és a varázslót. Sevcsenkót (az ukrán Petőfit) se azért internálta a cár mert kigúnyolta őt (azon jót röhögött), hanem a felesegét már nem kellett volna belekevernie a buliba. Szóval nem természetes hogy egy politikai paródiát ne lehessen bemutatni, sőt...
  • vato loco
    #16
    Mondjuk a dvd-s forgalmazást biztos meg fogja dobni hogy "betiltott" film.
  • vato loco
    #15
    A hekkerek már azzal elérték céljukat hogy önkéntes cenzúrát gyakorolnak a mozik / kiadó. Ezen majd jól felbátorodnak (mások is), látják hogy ilyen könnyen megy ez, hát máskor is megteszik. Mint az arabok a mohamed képekkel. Ha leszarták volna a fejüket, rájöttek volna hogy értelmetlen a balhézás. Az eredménytől kell megfosztani ezeket: bemutatni a filmet.
  • MasterMason
    #14
    Most őszintén, ez az a nép amelyikből ha áldozatul esik pár ezer akkor szaladnak a saját gyilkosaikhoz a politikusaikhoz, hogy odaadják önként és dalolva a szabadságukkal együtt a jogaikat és bármi egyebet.

    Milyen beszari egy nép már ez?!
  • Ragnaar
    #13
    Hát nem tudom. Marketingnek durva lenne de poénnak se nagyon lightos.
  • Hoz_Hun
    #12
    Ilyenkor kell "kiszivárogtatni" a torrentoldalakra a filmet. Azzal mit csinálnak a terroristák? Felrobbantják a szervereket?
    A köcsögök. Tudni kéne viselni a kritikát...
  • Sippie
    #11
    "Nem tudom melyik elmebetegnek jutott eszébe erről filmet csinálni."

    nézd meg a szereplőket...
  • Ra1n
    #10
    Seth Rogen neve bőven elegendő ahhoz hogy tudjam hogy egy elkerülendő szar film lesz..Méghogy legjobban várt...
  • zetortraktor
    #9
    A hackerek azt írják, hogy az utóbbi. Az észak-koreai embereknek talán jót tenne egy ilyen film.
  • Kryon
    #8
    Már én is várom, aztán szedem is le gyorsan :D

    Mellesleg nem tudom eldönteni, hogy most É-Korea sértődött meg, mert gúnyt űznek belőle, vagy valami jogvédő csapatot bosszantott fel, hogy viccesnek tüntetik fel az ottani, egyáltalán nem vicces helyzetet. Én az utóbbira tippelek, nem hiszem hogy É-Koreát érdekelné, ott úgyse fogja látni a nép. Ráadásul a bemutatókból az jött le, hogy Kim Jong-unt rendes fazonnak ábrázolják benne, pont ez a poén. Ezért szerintem nem a rezsimet bosszantotta fel.
  • Narxis
    #7
    Engem csak az érdekel, hogy fent legyen torrenten.
  • zetortraktor
    #6
    Egyébként szerintem a szavazás mostani állásában az a legijesztőbb, hogy látszik, milyen emberek járnak az SG-re.
  • zetortraktor
    #5
    Szerinted ezért nincs Putyin-film? Mégis kit érdekelne? Majd csinálnak nyilván, de most nincs sok értelme. Egyébként egy csomó "ilyen" film volt, ami senkit sem zavart. És ezt sem észak-koreaiak csinálják, mert zavarná őket. És senki nem robbant, egyelőre csak fenyegetőzik. És őket sem az zavarja, hogy megölnek benne egy diktátort.
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Ennél kevesebb is elég a fanatikusoknak, hogy mindenkit szarrá robbantsanak. Nem tudom melyik elmebetegnek jutott eszébe erről filmet csinálni. Ez ugyanis erősen aktuálpolitika és annak sosincs jó vége. Ennyi erővel miért nem Putyinról csináltak ilyen kis "vicces" filmet. Netán tőle jobban fosnak? Ugye-hogy ugye...
  • zetortraktor
    #3
    Igen. Marha hatékony lehet a "ha megnézed a filmet, akkor meghalsz"-kampány, biztos özönleni fognak a nézők. Az is csak növelni a nézettséget, ha több száz vagy ezer moziban sem fogják vetíteni a filmet. Sőt, a Sony reklámcélból teregeti szét már hetek óta a stúdiót lejárató szennyest.
  • Nyiri
    #2
    Szerintem ez egy tuti jól megcsinált marketingfogás.
  • Wittgen
    #1
    Innentől kezdve, hogy visszakoztak, már bármiben meghátrálásra kényszeríthetik a hekkerek az usákokat. Legalább is a filmeseket.